забравиха ли ви познатите?

  • 4 386
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 474
За жалост в повечето случаи така се получава,
но пък за сметка на това остават истинските приятели
и в моя случай много нови покрай форума Laughing

# 106
  • Мнения: 1 098
Това, което ми описваш ми се случи само първите месеци. Постепенно нещата се нормализираха и сега редовно се виждам и чувам с приятелите си.Аз също имам много нови приятелки покрай майчинството Wink

# 107
  • Мнения: 780
Едната ми приятелка роди, около година след мен, другата се омъжи....нормално е да не им е до мен.Чуваме се по телефона, виждаме се, но рядко...

# 108
  • Мнения: 550
Моите най -добри приятели не ме изоставиха ,просто се виждаме ,когато е удобно на двете страни.Нямаме теми табу! WinkА и се запознах с нови хора!Всичко си има своите плюсове! Peace

# 109
  • Мнения: 8 999
Не, не съм загубила старите си приятели. Виждаме се и се чуваме достатъчно често, а пък покрай децата завързах много нови приятелства. Честно казано, едвам успявам да поддържам контакти с всички - и стари, и нови. Много ми е напрегнат социалния живот, откакто родих!

# 110
  • Мнения: 654
има го този момент, особено ако  приятелките ти нямат деца и работят- просто няма време. Аз им определих "ден за свиждане"-всеки петък кафе или кръчма или диско, каквото ви е приятно. Ако работят, нека е неделя и не им говори само за детето, защото не могат да те разберат и да искат

# 111
  • Мнения: 174
Завързах много нови приятелства с други майки,а стари истински приятелки имам две и не са ме забравили,виждаме се по-рядко,защото работят.Наистина не бива да им се говори за бебешки неща,защото няма как да разберат,но пък си имаме много други теми за разговор  Wink

# 112
  • Мнения: 991
Има приятелства, които са преходни и приятелства за цял живот. Вторите са малко, но имам такива приятели, с които нито разстоянията, нито обстоятелствата са успели да ни разделят. Другите са малко или много повърхностни и винаги се намира причина да се разпаднат. Дали ще е дете или нещо друго...

# 113
  • Мнения: 2 100
Всеки си има свои неща, които го вълнуват. Тях не ги вълнува, а и не разбират бебешките ни терзания  Laughing, мен пък хич не ме интересува да ми разправят кой кога с кого се бил напил  Laughing Тъй че сме квит. Събираш се с хора, с които имаш сходни интереси. Всичко е преходно-дори и приятелите!  Peace

# 114
  • Мнения: 61
забравиха ме запознах се със маики от квартала и се срещам със тях

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не са ме забравили

# 116
  • Мнения: 4 406
забравихме се, да. нормално е, като имам други интереси. повечето приятели обаче си останаха такива, макар и да се виждаме рядко

# 117
  • Мнения: 377
Да има такъв момент. Но най-добрите ми приятелки си останаха такива. Даже едната ми стана кума и сме още по-близки.
Тези, които вече са познати, просто не са били истински приятели.

Абсолютно точно казано.Има моменти в живота, когато виждаш всъщност кой ти е приятел, и кой не е.

# 118
  • Мнения: 1 447
За съжаление понякога се получава така,ако те нямат все още деца вече започвате да имате различни интереси.При теб грижите и повечето проблеми са около детето,а техните съвсем различни.Започвате по-рядко да се виждате което е напълно нормално.Но при мен хубавото беше,че се запознах с много майки покрай децата и някои от тях мога спокойно да кажа,че вече са ми приятелки.Така е в живота губиш едни приятели,но пък намираш нови.

# 119
  • Мнения: 16
Не бих казала,че са ме забравили,просто децата ни са на различни възрасти,съответно различни режими(спане,ядене,т.н.) и не можем да се засечем по разходки Sad

Общи условия

Активация на акаунт