13-годишна ученичка почина в час

  • 9 781
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
Тук нищо такова не пише.И аман от евтини сензации.Светла му памет на детето.
http://dnes.dir.bg/2008/11/05/news3559152.html

Не съм написала нищо повече, защото патоанатомът не каза нищо повече от това, което съм написала. Но беше категоричен, че смъртта е вследствие на неизлекувана вирусна инфекция от групата на парагрипните вируси. И каза, че са взели проби, които ще бъдат изпратени в Националния център по заразни и паразитни болести в София, за да стане ясно точно какъв е бил вирусът.

# 61
  • Мнения: 3 268
Не търся сензации. Намесих се само защото реагираш доста бурно и обвиняваш другите че си измислят, а цитатът който съм пуснала е на жена, гледала с очите си интервюто със съучениците на детето по тв. Не е преразказ на четено в нета. Както и да е.
Нямам нищо против това,което си писала.Ядосах се на онези,дето чули недочули,видели невидели и хайде кафета и цигари...Стига де,то нещата трябва някаква граница да имат.Отишло си невинно дете,целият живот е бил пред него..Мен сърцето ми се къса,като науча нещо такова,ама винаги ще се намери някой да очерни и оплюе.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 25 295
 Peace

# 63
  • Мнения: 12 680
Стефани, може някой да иска да оплюе, но аз се замислих, че това влияе ня децата - цигари, кафета...Не само е грозно да  ги видиш.

# 64
  • Мнения: 3 268
Ама как да не влияе на децата!Но темата е за смъртта на едно дете,нека имаме повече уважение към мъртвите,които не магат да се защитят. И какво общо има Деница с темата за цигарите!Ей това направо ме побърква.

# 65
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Стига с тези глупости. Никой не търси сензация. Това са просто факти.
Детето е имало инфекция, не е било закусвало, пило е кафе(та), пушило е цигари (2 преди самия час),
комбинацията вирус, кофеин и никотин е била решаваща.

Що се отнася до вината на училището ... само ще скицирам,
защото не съм в настроение за спорове.
Имат здравен кабинет с фелдшерка, която постоянно я няма...
В двора на училището няма как да влезе линейка, защото
няма голяма врата. Колата паркира на улицата...
Контрол липсва, макар че миналата година сложиха камери,
както всъщност е навсякъде, а "интегрираните" циганчета се бият и псуват
във всяко междучасие ...
Нормално българско школо  Sick Да!
С нормални български учители, които говорят по GSM-ите си в час,
миришат на алкохол или зарязват децата на двора, за да поиграят баскетбол  Close
Айде спирам, че както съм им набрала ще избълвам змии и гущери.

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 01:15 от Ян Бибиян

# 66
  • София
  • Мнения: 12 554
Ян Бибиян вирусният миокардит не се влияе от цигари и кафе. Това първо. Второ - права си за вратата и линейката, но в случая никой не е можел да спаси детето. Никой! Ако ще и Чирков да е бил вътре в кабинета. Патоанатомът бе абсолютно категоричен, че смъртта при кардиогенен шок е мигновена. Това, което е повлияло е било, че според д-р Чаушев инфекцията е била неизлекувана или въобще нелекувана.

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ян Бибиян вирусният миокардит не се влияе от цигари и кафе. Това първо. Второ - права си за вратата и линейката, но в случая никой не е можел да спаси детето. Никой! Ако ще и Чирков да е бил вътре в кабинета. Патоанатомът бе абсолютно категоричен, че смъртта при кардиогенен шок е мигновена. Това, което е повлияло е било, че според д-р Чаушев инфекцията е била неизлекувана или въобще нелекувана.

За първото - не знам.
Днес дипломирен лекар, работил в бърза помощ ми обясняваше, че е повлияло.
Ако човек с практика ме е подвел ...

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 295
Добре де, а дали симптоми е имало на тази неизлекувана инфекция? Или всеки път когато те хване вирус има реална опасност да се стигне до това, без изобщо да подозираш? И как точно се лекува вирус? Сега вече почнах да психясвам и аз. А нещо можело ли е да се направи преди и да се предотврати опасността от този шок? Звучи просто страшно, че никой не е можел да направи нищо.

# 69
  • Мнения: 173
Всичко е Божа работа. На който когато му дойде времето. В умирането ред няма.
И млади и стари - всички сме равни пред смъртта. Всички ще умрем рано или късно.
Някои по-рано, други по-късно...
Божа работа е това...
но като чуя , че е дете smile3518

# 70
  • Мнения: 110
Каквато и да е точно причината за смъртта няма нищо по-жалко да си отиде едно 13 годишно дете.Не искам да си помисля дори, какво преживява семейството и в момента.
Мир на праха,  Cry и да почива в мир.

# 71
  • Мнения: 1 058
Потресена съм, една вирусна инфекция да причини това.

# 72
  • Мнения: 654
За Деница  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Говорите за врати , за линейки.
Само ако знаете какви разкопки са в този квартал.
И цяло щастие е че няма пострадали.

# 73
  • Мнения: 2 386
Не ви ли е срам от поне половината коментари? Айде просто да помълчим за ''две минути''.

 Sad

# 74
  • Мнения: 18 020
Добре де, а дали симптоми е имало на тази неизлекувана инфекция? Или всеки път когато те хване вирус има реална опасност да се стигне до това, без изобщо да подозираш? И как точно се лекува вирус? Сега вече почнах да психясвам и аз. А нещо можело ли е да се направи преди и да се предотврати опасността от този шок? Звучи просто страшно, че никой не е можел да направи нищо.

Общи условия

Активация на акаунт