Русенската есен свърши, зимен вятър клони кърши

  • 18 446
  • 246
  •   1
Отговори
# 90
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile
Отзад е входа на 2 етаж
Да, там сме Hug

# 91
  • Мнения: 199
А коя е Здравец Embarassed и къде се намира, евентуално и филиалите й
До у-ще"Тома Кърджиев". Няма филиали. Има три крила в голям и озеленен двор.   Peace
Някой да има впечатления или да е чувал нещо за д-р Цонева - детски очен.  newsm78
Сашо има лек астигматизъм на едното оченце и ни пращат при нея за консултация.  Sad
Иначе вижда прекрасно, пу-пу.  Praynig

водила съм Калоян веднъж при нея. Отнесе се много внимателно. Като специалист съм чувала доста добри неща.  Peace

# 92
  • Мнения: 14 133
Някой да има впечатления или да е чувал нещо за д-р Цонева - детски очен.  newsm78
водила съм Калоян веднъж при нея. Отнесе се много внимателно. Като специалист съм чувала доста добри неща.  Peace
Хиляди благодарности!!!  Heart Eyes  bouquet

# 93
  • Мнения: 164
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile
Отзад е входа на 2 етаж
Да, там сме Hug
Моето момиченце се казва Александра но и викат пупи newsm78

# 94
  • Мнения: 758
Някой да има впечатления или да е чувал нещо за д-р Цонева - детски очен.  newsm78
Сашо има лек астигматизъм на едното оченце и ни пращат при нея за консултация.  Sad
Иначе вижда прекрасно, пу-пу.  Praynig

Аз също знам, че е много добра лекарка и мисля, че е специализирала за деца ама не съм сигурна.
Кажи моля те после впечатления и къде е кабинетът й, че аз пък (дано да съм си внушила) че Георги е леко криви погледа и ми се ще да го погледне лекар.

# 95
  • Мнения: 14 133
Аз също знам, че е много добра лекарка и мисля, че е специализирала за деца ама не съм сигурна.
Кажи моля те после впечатления и къде е кабинетът й, че аз пък (дано да съм си внушила) че Георги е леко криви погледа и ми се ще да го погледне лекар.
Да, тя е детски очен. Мисля утре по обяд да отидем да види Сашо.
Ще пиша за впечатления след прегледа.
Засега само й знам работно време: понеделник-четвъртък от 08,00 до 16,00;петък от 08,00 до 14,00 и, че кабинетът е на IV етаж в І поликлиника.  Wink

# 96
  • Мнения: 3 214
Д-р Цонева прави сондаж на слъзния канал на Моника миналата година - доволна съм. Тя по принцип се води най-добрия (а май и единствения) детски очен лекар  Peace

# 97
  • Мнения: 5 577
Иван е в 'чучулига' 2, до клуб 'Момо', зад автобусната спирка.  Peace

Много съм доволна, от всичко. Незнам какво точно да кажа, ако имате въпроси питайте ме. Приятелка, която си води детето в другата градина, до РУ, на сборните групи каза, че там не било толкова хубаво, колкото при нас.  Rolling Eyes  Госпожите нещо били особени ...

# 98
  • Мнения: 14 133
ВечеПетя, благодаря и за твоето мнение!!!  Heart Eyes  bouquet

# 99
  • Мнения: 758
ООО, мама Верги мерси и за твоето мнение Simple Smile
Там ми е много далеко, а няме авто Sad и сме на кракомобил. А тук - мога да изляза в междучасието да си взема детето и да продължа (с него) да уча каките и батковците Simple Smile вече е пробвана тактика  Joy

# 100
  • Мнения: 180
Здравейте мами Русенки Hug
Много скоро надявам се и аз да се присъединя към вашата група.Очаквам първото си бебенце през декември и имам голяма молба към вас.
Живея в Здравец Енергетиците, ще съм ви много благодарна ако някоя мама може да ме ориентира за педиатър в Трета поликлиника.
Предварително ви благодаря hug

# 101
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами да си кажа честно незнам Embarassed, т.к. сме съвсем отскоро Blush
Входа е отзад на яслата, а там мисля, че има само една група Simple Smile
Отзад е входа на 2 етаж
Да, там сме Hug
Моето момиченце се казва Александра но и викат пупи newsm78
Моята е Емилия, съкратено Еми Heart Eyes
Ама ние сме съвсем нови, и сега тепърва ще оставаме по  цял ден, до сега все до обяд бяхме.
При сестра Иванова  и Монова сме, другата се върнала отпуска и само един ден бяхме с нея, мисля, че се казваше Петрова Hug

# 102
  • Мнения: 14 133
budape6ta3, добре дошла!!!  Heart Eyes  bouquet
jerry, живее в Енергетиците.  Wink Аз съм в Здравец.  Wink
Сашо е при д-р Койчева, но тя не е приемала повече пациенти. Иначе аз съм си много доволна от нея, но тя е специалист обща медицина. Джери записа нейната кукла при д-р Удева. Има и педиатрия. Ходи в Ескулап. Чуват се хубави неща. Пробвай при една от двете. Педиатрите, Николова и Кирова, са също доста добри, но при тях не можеш директно да запишеш бебчо, защото се водят специалисти детски болести. Лека бременост до края и леко раждане!!!!  Praynig Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 471
Момичета искам да си сменя педиатъра.Бихте ли ми препоръчали някой?Днес много се разочаровах от моя! Sad

# 104
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ние по принцип си имаме лична педиатърка, но при по-сериозни случаи си викаме Д-р Досев, той за мен е един от най-добрите педиатри в града.
Иначе личната ни е Д-р Бойчева в първа поликлиника, пак съм много доволна Hug

Общи условия

Активация на акаунт