Ако знаете,че мъжът ви не ви обича....

  • 6 643
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
Историята не ми се вижда чак толкова трагична. Първо, жената не е забременяла сама, участвали са и двамата, няма начин иначе.
Много то4но казано Grinning Да не е направила детето сама newsm78
А и ти доколко си запозната с въпросната история? Аз имам познати, които са в почти същата ситуация Grinning Само дето съпруга е този, който все е влюбен в някоя - ходи след нея,  прави всичко възможно да я върже, обеснява се в любов.... и  все уж му натрисат поредното дете, за което той и представа си нямал, и видите ли никога не е искал. И така колкото и да ви е странно три пъти Grinning Дори в момента доколкото съм запозната май върти поредната жертва Joy Joy Joy на която пак обеснява: как са го вързали с дете, как той не е имал сериозни намерения.......... Много ми е смешно когато умни ина4е жени се хващат на такива думички. Един мъж ако говори така за мен нещо не е наред Thinking и е по-добре тая твоя позната да се замисли. Особенно и при положение, 4е съпрузите си живеят заедно. Странно е това - съпруга ходи и мрънка на твоята позната как нищо не му е наред и т.н, а си живее при жената. Тя горката може и представа да няма, 4е съпруга не я обича Grinning
 Да не би да си говорим за едни и същи хора, че то такива образи не се срещат често Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 2 448
Понякога , когато обичаш отчаяно си готов на всичко, каквото и да е , за да имаш този човек по какъвто и да е начин до себе си, независимо, че знаеш, че не отвръща на чувствата ти. Но желанието ти към него да е толкова силно, че да бъде частично твой, е за предпочитане, пред това изобщо да не го виждаш. Ужасно труден избор е да живееш с такава любов, но много често любовта е безумно наивна и се надява дори на абсурди. На това, че с твоята любов можеш да го заразиш, да се радваш на това, че правиш нещо за него или дори само това да го погледнеш да е твоята радост. Така, че не упреквам никой за любовта му. Хубава, лоша, невъзможна, несподелена .... никой не избира любовта си. Тя е по силна от нас...

# 32
  • Мнения: 173
Кофти за мъжа.Тя жената си го е знаела това от началото,но все пак е забременяла,явно за да го "върже".

# 33
  • Мнения: 1 350
reme, LemonDesi  и гост гост,изказванията ви са много точни. Аз днес тръгнах по едно време да пиша ама отегчението ми надделя и се отказах от умуването. Абсолютно подкрепям мненията ви.
   Абсолютно съм против твърдението,че може да вържеш мъж с дете. Ако това беше така разводите нямаше да са факт! И тоя номер мъжът да се прави на жертва е толкова изтъркан,че се чудя как още работи.При мъжете е като при жените и щом са се съгласили на брак или обичат или извличат някаква полза!В случая мъжът никак не е невинен според мен.
  Pasinet,вярвам съществува и такава болна любов,каквато описваш ти,но все пак да не забравяме,че бракът не е едностранен договор,а се сключва със съгласието на двете страни и ако единият е тотално объркан и не на себе си от любов,то другият няма оправдание за нетрезвата си преценка.Не е истина просто,че може да си такова животно и напълно съзнателно да обречеш на нещастие семейството и децата си.Трябва наистина да си или много глупав или много зъл за да постъпиш така.Съжалявам единствено този,който ще понесе удара от подобна пресметливост.

# 34
  • Мнения: 4 784
Кофти и за двамата. Не ги разбирам. 7 години мазохизъм, че и мерак за още.

# 35
  • Мнения: 46 518
Че то не е задължително другата страна да знае  Laughing
Моя приятелка се омъжи така - той я обичаше безумно, тя него не, просто прецени, че би бил добър баща и съпруг. Вече 8 г. са заедно, имат дете. Идея си нямам дали той знае, че тя не е била никога влюбена в него, но изглежда щастлив.

Аз не бих могла, но всеки има различни приоритети.

Може би го правят с надеждата, че ще успеят да накарат другия да се влюби в тях, сигурно става, но рядко ...

# 36
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Ами Никол, така, без да знам каква реално е твоята приятелка бих предположила следното:
Или за нея влюбването и горещите емоции, свързани с него, не са от някакво огромно значение,
и уважението и привързаността в семейството са й напълно достатъчни;
Или - рано или късно подходящия за съпруг и баща късметлия ще бъде подходящ кандидат за теглене на шейната на Дядо ни Коледа  Mr. Green
Да не говорим, че всеки дефинира обич, любов и.т.н. хубавини по различен начин.

laki, ми аз писах, писах  Grinning, и jovanona баш след моите писания с едно изречение рече и отсече  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 844
мъжът е направил своя избор-избрал е жената,която ще му роди дете,макар и да е обичал друга.щом е добър баща и съпруг,значи е затвърдил избора си.
всяка жена се мъчи да "обвърже"мъжа с нещо-с красота,с характер,със секс,с пари,с деца..правим го,макар и несъзнателно.щом човекът се е оженил-имал си е причина-дали любов,дали друго,той сам си го е направил,сам си го е избрал,сам е казал"да"там в съвета..
а и кой знае,може пък и да я обича..по свой си начин,нали е майка на детето му,нали е неговата си жена..
не казвам,че е правилно брак да бъде създаден по такъв начин..
но съм сигурна,че един такъв брак може да продължи и по-дълго от друг,който е създаден от силна обич..нещата в живота невинаги са предвидими,една любов в началото не е гаранция за щастие след време..а и понякога любовта ражда любов-така че на тази жена ще й кажа-обичай мъжа си,никога не е късно да го подлудиш от любов..
успех!

# 38
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Да, адашке, абсолютно си права.
Историята тук е пусната от страничен човек,
може би незпознат с всички подробности,
или поне виждащ ги от различен ъгъл.
В тези каши, дори добронамерената намеса обикновено е в минус -
само двамата знаят какво, защо и как.
Никога, никога, никога не бих искала да ми
се случи семейството ми да бъде обсъждано по такъв начин.

# 39
  • Мнения: 1 761
Идеята да забременея,че да принудя някой да се ожени за мен винаги ми се е струвала много глупава.Децата трябва да са желани от двамата родители,ако единия не иска няма смисъл да го обвиняваш,нито е честно да го лъжеш.И кой страда от цялата тази нагласена простотия-децата.

# 40
  • Мнения: 18
вярно е, че дете не се прави от един човек само, но ако оставим женската си солидарност на страна и се замислим ще видим, че около нас има случаи на "връзване", за съжаление и по-лоши...
Имам пример много близък до мен, който завърши с трагедия за съжаление, тогава се убедих, че и ние жените можем да бъдем ужасни злобарки и егоистки. Не искам да пиша цялата история (ще ми трябва един ден поне) пък и много хора ще си помислят че ги пързалям, но уви за чуждите хора лъжа, за нас истина... Sad

# 41
  • Мнения: 256
Едно бебе далеч не означава връзване.

# 42
  • Мнения: 98
мъжът е направил своя избор-избрал е жената,която ще му роди дете,макар и да е обичал друга.щом е добър баща и съпруг,значи е затвърдил избора си.
всяка жена се мъчи да "обвърже"мъжа с нещо-с красота,с характер,със секс,с пари,с деца..правим го,макар и несъзнателно.щом човекът се е оженил-имал си е причина-дали любов,дали друго,той сам си го е направил,сам си го е избрал,сам е казал"да"там в съвета..
а и кой знае,може пък и да я обича..по свой си начин,нали е майка на детето му,нали е неговата си жена..
не казвам,че е правилно брак да бъде създаден по такъв начин..
но съм сигурна,че един такъв брак може да продължи и по-дълго от друг,който е създаден от силна обич..нещата в живота невинаги са предвидими,една любов в началото не е гаранция за щастие след време..а и понякога любовта ражда любов-така че на тази жена ще й кажа-обичай мъжа си,никога не е късно да го подлудиш от любов..
успех!
Няма какво да допълня АПСОЛЮТНО СИ ПРАВА. ПОДКРЕПЯМ МНЕНИЕТО ТИ НА 100%

# 43
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Не, localgal, поне моето не е от женска солидарност.
Със сигурност и да бяха разменени ролите, пак така щях да мисля,
даже май съм разсъждавала в някаква подобна, но обърната ситуация в тема,
пак тук пусната. А, за злоба, егоизъм, интриганство - много повече се отдава
на жените, за мен в това няма спор.
Но в тая история не видях злоба и интрига.
Това с "връзването" не го приемам като причина.
Всички трябва да сме отговорни за действията си, и да знаем до какво могат да доведат.

# 44
  • Мнения: 1 350
Мисля си,че семейството в крайна сметка си живее много добре. Ама май отвин има доста хора, дето искат да ги развалят!Оставете хората да си се радват на щастиицето,дето могат да си го развалят и сами без да им помагате!

Общи условия

Активация на акаунт