имате ли луди съседи

  • 1 837
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 924
опитахме тока да изключим,пак не помага,напротив,по-лошо става-започват да пеят...

 Joy Joy Joy

Ох на вас не ви е смешно сигурно,но направо не се сдържах Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 590
Луди не, но нагли. Понеже живея в къща със шум и такива неща, не ми пречат, както и аз на тях, но тези до нас много нагло ни затвориха задния двор като си построиха две незаконни стаи, без да ни питат и сега в спалнята не влиза много много светлина.

# 17
  • Мнения: 589
опитахме тока да изключим,пак не помага,напротив,по-лошо става-започват да пеят...

 Joy Joy Joy

Ох на вас не ви е смешно сигурно,но направо не се сдържах Simple Smile
Вече сме във фаза "смешно ни е,ама още веднъж,и ще изкукуригаме"...Снощи пак купон имаше,цяла нощ асансьора и стълбите са претоварени-едни гости идват,други си отиват,пикали,повръщали по площадките ooooh!Днес сутринта обаче домоуправителят още в 8 им звъня и тропа,таман си бяха легнали.Изкарахме ги по долни гащи да мият стълбите.Наистина беше смешно-те мият,а ние,останалите съседи,наблюдаваме критично и командваме да не се пропускат участъци...

# 18
  • Мнения: 2 590


[/quote]
 Вече сме във фаза "смешно ни е,ама още веднъж,и ще изкукуригаме"...Снощи пак купон имаше,цяла нощ асансьора и стълбите са претоварени-едни гости идват,други си отиват,пикали,повръщали по площадките ooooh!Днес сутринта обаче домоуправителят още в 8 им звъня и тропа,таман си бяха легнали.Изкарахме ги по долни гащи да мият стълбите.Наистина беше смешно-те мият,а ние,останалите съседи,наблюдаваме критично и командваме да не се пропускат участъци...
[/quote] Поне може да им е било за учок и от тук нататък да не се повтаря.

# 19
  • Мнения: 550
Ха,ха! JoyИ ние имаме луди съседи!Дори май целия квартал са такива!Включително и мен биха ме провъзгласили за такава,ама понякога не издържам и вдигам такива скандали с някои от съседите,че пушек се вдига!!!А някои съседи са си направо комични!В апартамента до нас отскоро се настаниха квартиранти-3 или 4 -ма мъже на средна възраст,не говорят български,според мен са турци,но не мога да твърдя със сигурност.Моята свекърва ги обяви на "клюкарския съвет"пред входа,че едва ли не са талибани терористи,от които щом не говорят български,всичко може да очакваш!!! LaughingТа въпросните ни съседи редовно пеят в банята и то доста гласовито Party
Една друга съседка пък от горния етаж,редовно пуши на стълбището и си хвърля фасовете,където и падне.А съборът,който организират всички пенсионери пред входа,просто не се издържа,то е викане,то са спорове,а ако минеш покрай тях с торбичката от магазина веднага ти се задава въпроса:"Аааа,какво си купихте?А,сиренце ли ще ядете?О,хлябче?Аха,вафлички!" #CrazyВеднага се прави подробен разбор на покупките!Абе какво да ви говоря!

# 20
  • Мнения: 2 729
Имаме една луда,ама тя си е наистина луда.
Пие си хапчетата,ама си пийва и алкохол и тогава става страшно,направо ме е страх да се размина с нея,то са викове заплахи

# 21
  • Мнения: 200
съжалявам че ще го кажа,ама от това дето го разказа си мисля ,че няма да можеш да се оправиш ,щом за тръбите е станало така сега ще ти каже оправяй се сама

# 22
  • Мнения: 140
Имам,наистина такива,медицински освидетелствани.Когато не са в криза по-лесно се разбираме с тях,отколкото с някой от много нормалните.

Общи условия

Активация на акаунт