Отговори
# 225
  • Мнения: 8 962
Честити бебоци на новите мами и татковци! Да са им живи и здрави!

Тонеска, стискам палци при теб всичко да мине бързо и лесно!

# 226
  • Мнения: 30
Галя - честита ти розовка радост  Hug
Надявам се всичко е минало добре, очакваме да се върнеш и да разказваш  Hug

# 227
  • На топло...
  • Мнения: 584
Олелееее, за един ден па толкова нетърпеливи бебчета! Да са живи и здрави на мама и тати!  bouquet

Мишленце, ти си се подготви психически и за двата варианта, пък съдбата ще си покаже, мила! Препоръчвам ти да почетеш малко хубави разказчета за нормално раждане, за дишането преди и по време на напъните. Потренирайте с таткото малко и ще видиш, че ще се успокоиш! А тоя отчет с маймунското раждане http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42488.0 например виждала ли си го?! Има толкова положителни истории, ще се надъхаш! Важното е как дишаш и да не напъваш към лицето, а към дупцето! Не се отчайвай, моля те, какъвто и да е резултатът при доки! Важното е да вярваш, че ще се справите! А и това ще е първата ви срещичка с бебка, не бива да си стресирана преди нея...с това и на бебка не помагаш... А какво ще се наложи по време на процеса е божа работа!
Тая темичка също е хубава /сигурно си я чела де/, но трябва да си я разглеждаш под ъгъла "искам сама да си помогна, за да ми помогнат и медиците" http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=321364.100 Peace!
Няма да се даваш! Това е твоето тяло, довери му се, то няма да те предаде! Имаш инстинктите на жена и те няма да те изоставят! Когато ти дават инструкции ще ги спазваш съобразно усещанията си и ще се справиш! Ще видиш, че всичко ще е наред и това ще е най-хубавият ден в живота ти, който никой и нищо не биха могли да помрачат! Толкова много се бори и си вече накрая, нали няма да разрешиш на някви си доктори да ти съсипят щастието?! Ти си силна и си господар на положението, това никой не може да промени Hug!
  bouquet 

Тонеска, анутев, успех,милички, да гушнете най-големите слънчица днес! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 228
  • Мнения: 7
Честити съкровища на Дендоли и Галсис!!!! Бързо възстановяване милички!  newsm51
Тонеска , мила успех и леко раждане,чакам те да си минеш от реда и да бъдеш моето щъркелче!!!!![/color]

# 229
  • Мнения: 21
Честито бебенце на мама Галсис - да ти е жива и здрава! newsm51

# 230
  • Мнения: 173
честито на всички!!!
колко много бебчета се раждат накуп!!
тонеска-хайде бе !!! ти си наред вече newsm30

# 231
  • Мнения: 31
Здравейте и ние сме още 2 в 1 и май така и ще си останем до термина, въпреки че доктора ме уверяваше, че ще родя по рано, тъй като бебето било голяма. Да ама не седи си вътре и си кротува и от време на време се протяга а на мен направо ми се реве от болка.
Честито на сем.Барбарони, Мими 03, Дендоли и на Галисис да са им живи и здрави малките сладури, да слушкат папкат и да растат много щастливи.
Астера, видях малката Стефи много е сладка.
Тонеса, стискам ти палци много скоро да се появи и твоя малък мъж и всичко да мине нормално.
Анутев, и на теб много късмет желая.

# 232
  • Мнения: 173
колко много бебенца наведнъж  smile3522
тонеска-хайде бе !!! ти си наред вече mamma

# 233
  • София
  • Мнения: 5
 Здравейте момичета ,ние с мойто момче вчера се прибрахме. Раждането мино много леко , но имахме малка жълтеница и ни позабавиха в болницата. По натам ще ви разказвам по - подробна. Родих в Тина Киркова про д-р Киров от когото съм безкрайно доволна. Всичко мина за около два часа даже ох ни можах да кажа , без упойка и системи ,както и без шевове , но това може и да е физиология.

 Вчера Валя е родила получих SMS  Момиче Калина - 3140 и 49см. Да доуточна това е Valia 76

# 234
  • Мнения: 21
Честита беба Калина на Валя 76! да й е жива и здрава принцесата и да й носи само радости. На мама бързо възстановяване.    bouquet

# 235
  • Мнения: 1 031
Честити рожби на Валя, Галя и Дендоли!
Много здраве, щастие, късмет и весело детство на мъниците!




При мен нищо кой знае какво ново - продължава да си ми падат части от тапата, ама май няма да е днес, ще почакаме Grinning
Благодаря за стиснатите палци на всички Hug
Мише и аз мислях за темите, ама все пак Ели и Пепе си имат бебешори вече и може да нямат време за темите. Ако някоя от тях е гъгласна веднага ще прехвърля задълженията, докато се завърна Grinning А то горе главата - всичко ще е наред Hug

# 236
  • Мнения: 33
  bouquet Честити бебенца на dendoli, Валя и Галя. Да са Ви живи и здрави малките съкровища. Много радаст и щастие да ги съпътства  bouquet
Тонеса и от Нас едни  fingerscrossed
А сега за Нас. Чух се с док и предвид това, че се видяхме в петък каза, ако до четвъртък не съм родила да се видим. А до сега такива разкрасителни процедури си правих  Mr. Green направо се кефя. То не беше маникюр и педикюр, маска за лице, чистене на крака. Абе направо супер Heart Eyes Разглезих се  Crazy  И се сетих, че в началото почти месец изкарах на легло за задържане, а то каво стана на края  hahaha немога да си изгоня наемателя на квартирката. Ух само да ми падне така ще го нацелуваммммм  Crazy Побърквам се искам да се гушкаме вече baby_neutral
p.s. нета ми е днес под всякаква критика #Cussing out

# 237
  • Мнения: 22
Честити бебоци на Дендоли, Галисис и Валя76- живи и здрави и много да ги радват!

Саса, добре завърнала се!
     bouquet

# 238
  • Мнения: 690
Честити нови бебчета! Да са живи и здрави!!!!

Успех и  Hug на всички, които тръгват или още чакат  Laughing


Ето тук може да видите снимка на малката и на баткотото:
http://istratkova.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumName= … d=10112008131_003

# 239
  • Мнения: 8 580
Честити бебчовци на Дендоли, Галис и Валя! Да са ви живи и здрави и много послушни!  bouquet

Тонеска, май няма да е днеска, но ще е тези дни както казва моя доктор tooth,но ти имаш поткрепата на целия отбор thumbsup!

Лора, дано каката ви оздравее бързо, тази ситуация е мн. неприятна. И моя син е  изприщен на устата (дължи се на вирус) и се надявам бебка да не се ражда поне още няколко дни за да оздравее той, неискам да го изолирам той толкова много се валнува от предстоящата среща с бебка. Относно ваксината за грип, аз не ти я препоръчвам да  я биеш, чичото на мъжа ми (цялото му семейство също са лекари) сподели че според последните направени медицински проучвания и официални доклади противогрипните ваксини повече вредят отколкото помагат, от тях печелят само фаормацефтичните компании.

Петенце, много ти са сладки и двамата! Пу-пу

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт