Отговори
# 240
  • Мнения: 398
Малеле  #Crazy #Crazy #Crazy Колко много бебета.
Имаме си още попълнения -днес наобяд Анутев роди момче.Малкия тежи 3150гр и не знам как се казва  Mr. Green
Да бъдат живи и здрави всички бебчовци, много да радват родителите си  всичко най-хубаво им желая.

# 241
  • Мнения: 466
Честити бебенца на всички мами! Да са живи, здрави, щастливи и безоблачно детство! А на мамите - светкавично възстановяване!

При нас всичко е спокойно засега! Довечера съм на преглед да видим какво е положението! Но нямам кой знае какви регулярни контракции и май коремът още не ми се е смъкнал... Чакаме  Laughing !

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ВАЛЯ,ДЕНДОЛИ,ГАЛИС И АНУТЕВ. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ ДЕЦА.

Тонеска- хайде стискам палци да е скоро.
temi4ka -така мила, трябва да сме хубави.И мен ме е подгонила една суета последните дни. Embarassed

# 243
  • Мнения: 297
Човек да не легне да дремне и е паднала голяма бомба от бебетааааа newsm44 newsm68 newsm44.Браво на смелите мами и да са им здрави бебенцата  Hug
Тонеса то щом е тръгнала да пада тапата значи ще ходиш скоро,но не е ясно кога  newsm62

# 244
  • Мнения: 123
здравейте и от нас.На 5-ти се роди ТЕОДОР 3600гр-50 см секцио.Вече сме си в къщи сме добре.

# 245
  • Мнения: 123
Моля някой да ми каже как да си махна старата линия от подписа и как да кача снимка за първа страница.

# 246
  • Мнения: 398
Таня изпразни си кутията, че не мога да ти пратя съобщение

# 247
  • Мнения: 21
Честита радост на мама Анутев и мама Таня! Да са ви живи и здрави съкровищата! smile3525

# 248
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте момичета!
Честити бебчета на новите мами - няма да ги изброявам да не забравя някой Embarassed!
Темичка и аз искам да го гоня наемателя, ама не ще да си ходи Laughing!

# 249
  • Мнения: 34
Здравейте!  kaffeetrmker_2

Ние сме си 2 в 1 въпреки вчерашните ми усилия  newsm28 clean clean и ананас хапнах и пак нищо.  Crossing Arms  (Всъщност резултат има не мога да мръдна  newsm27  )Колкото и да ми се искаше да е днес изгледите са никакви.  smile3515

Честито на новите родители: Мими, мама Ани и татко Барба, dendoli , Галя, Валя, Анутев, Таня,  да са ви живи и здрави и много радост да ви носят!

Тонеса,  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
 

# 250
  • Мнения: 1 031
Честити момченца на Анутев и Таня!
Да са живи и здрави и много да радват мама и тати!




Саса, Таня добре сте се завърнали с малките юнаци Hug
Лора дано оздравява бързо твоята сладурка Praynig И при нас сега е една параноя да не би да се разболее Гоги - нали ще тръгваме на градина и в момента все ни се струва, че пак котка ще ни мине път Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 17:26 от tonesa

# 251
  • София
  • Мнения: 218
Честити бебенца на Таня, Анутев, Галя, Валя и Дендоли!!!! Много здраве, щастие, късмет, любов и многоооо да ви радват!!!!! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТА РОЖБА НА ТАНЯ! ДА ВИ ДАРЯВА С МНОГО ОБИЧ И ТОПЛОТА

Тонеска- стискам палци Гого да не се разболява. Да може да си тръгне детенце на градина.

Иначе и нашия бати е болен. Но да ви призная честно имам чуството че това дете симулира за да не ходи на градина.В неделя се разболя,разкашля и аз нали съм си у дома,предпочитам да си го оставя.Така беше и миналата седмица.малък тарикат, вчера и днес нищо му няма, и му казвам че утре ще е на градина.След 5 мин идва при мен кашляйки/на сила/ и ми съобщава" ето аз кашлям и затова ще ме гледаш" #CrazyОсъзнава че съм си у дома и не ходя на работа,защо да не го гледам.Направо незнам какво ще го правя това тарикатче. Wink

Нещо рени79 ми се губи днес newsm78

# 253
  • Мнения: 30
Анутев и Таня  Hug  Hug честити ви мънички съкровища


Вече не минава ден без хубавки новини  Heart Eyes

Вита, така било наистина... отказахме се от ваксината за грип. Говорих с друг лекар и след като я стабилизираме малко с антибиотик ще и сложи една инжекция пеницилин/някаква с тестове някакви/, който щял да я предпазва 3 седмици от такива заболявания, и като се пооправя малко от секциото, след около месец, ще я водим да и извадят и трите сливици, за да не боледува повече. Оказа се, че били по-големи от нормалното и ни чака тежка зима с тях, ако не ги извадим. Не било препоръчително преди 7 годинки, но...
Уф, аз се притеснявах че няма да мине това време до 14-ти, а сега с болно детенце в къщи нямам свободна минутка...

Тонеска, не го пускай на градина докато родиш... Аз я спрях от предучилищна, временно, че в петък ще раждам и тъкмо ще я закрепим...

# 254
  • Мнения: 252
                         Честити обични и дългоочаквани съкровища на Дендоли, Галисис, Валя, Таня и Анутев!

                                                

Общи условия

Активация на акаунт