Отговори
# 270
  • Попово
  • Мнения: 687
ЧЕСТИТА РОЖБИЧКА НА ЛИОНИ!
... че Еспумизанът помага повече от капките
ама от няколко часа сме като с право черво- ревем от глад, храня я и тя реве от акан памперс- ще полудея. това е въртележка някаква- как пък не се засити това дете?!

...как ще стане това да пропуснем нощно хранене- направо не знам- аз ще се изнеса от апартамента и ще се върна като я приучат вече...


приятелка ми сподели, че е имала същия проблем когато е ползвала еспумизан за коликите, освен това бебока й беше наддал около 200гр за месец и тя го спря. така че не знам какъв е ефекта и дали изобщо има такъв  newsm78
за режима- Генчо до 5 години пиеше мляко нощем, а Тошко спря да се събужда когато беше на 2 седмици... Василена като заспи в 22ч. се събужда към 4-4.30ч, според мен зависи от детенцето и е строго индивидуално за вссеки  Peace

# 271
  • Мнения: 1 031
Добро утро от мен все още 2 в 1 Mr. Green

Честит дългоочакван син на Лиони!
Да е жив и здрав и много да радва мама и тати!



# 272
  • Мнения: 7

Честито момченце на Лиони! smile3525

# 273
  • Мнения: 7
и една светска новина,но все пак ноемврийска  Party

Култовият радио- и тв водещ Ники Кънчев увеличи бройката на жените в дома си с две, издадоха наблюдателни юзъри от форума в сайта bg-mamma.com, писа Монитор.
Дългогодишната му приятелка Даниела го дарила с близнаци в петък сутринта. Щастливото събитие се случило в частната болница "Токуда", а г-н Стани богат бил засечен да пърха по коридорите с букет цветя в късните следобедни часове. Пишещите коментират, че това ще се окаже най-засекретената бременност в историята на родния шоубизнес, и се присмиват индиректно на жълтите издания, които приписаха тримесечното отсъствие на Даниела от светския живот на евентуалната им раздяла. Повод за това бе и фактът, че Кънчев бе засичан на морето сам това лято, но оправда отсъствието на любимата си със здравословни проблеми. Двойката е заедно от 10 години, като в последните 2 живеят заедно. Искрата припламнала в Дарик радио, където Даниела работела като рекламист. Към днешна дата са сгодени, но все още не са се решили да си кажат заветното "Да"



Да са им живи и здравички и да носят много радост в дома!!!

# 274
  • София
  • Мнения: 191
Честит син на мама Лиони! : smile3525 Да й е жив и здрав и много да я радва Hug!

Ние още сме 2 в 1 и направо се чудя как е възможно. Вече цяла седмица съм с болезнени контракции (които не са регулярни), болки в кръста и яйчниците, от снощи страшно стягане на корема (като камък става) и нищо. Вече направо се чудя дали изобщо ще родя Mr. Green! А бебо си мърда и няма намерение да излиза малката маймуна, не се интересува, че майка му вече не издържа на болката Naughty!

# 275
  • Мнения: 8 538
Честити рожби на Таня, Анутев и Лиони! Да ви са живи и здрави!  bouquet

Аз днес пак бях на промивки, запис на тонове и туширане (ходя всеки ден от тази седмица). Доктора каза, че има малък напредък, разкритие 1,5см. Контракции нямам почти никакви.

Успех, на всички мами които днес са се запътили към родилното!

На бсички батета и каки, които си чакат братчетата и сестричките,  бързо оздравяване и никакви болести повече!  Praynig

# 276
  • Мнения: 3 818
Добро утро, банда, строй се, преброй се Laughing
Тази сутрин взе да ме боли коремът, имах две много силни контракции и в просъницата си викам "Аха, почна се". Да, ама не Laughing Сега пак съм в кондиция и припкам наоколо. Laughing
Утре вечер съм на преглед, да видим какво ще покаже. Wink

Честити рожби на новите майки, много да ги радват и да се обичат! Hug

Диди, моята дъщеря престана да се буди през нощта, когато стана на 2м. Без мои опити, без приучвания, ей така, изведнъж започна да заспива в 11ч. вечерта и да се буди в 5ч. сутринта за храна. В самото начало стомахчетата им са много малки, колкото орехче, няма как да се будят по-рядко, при положение че не могат да изсучат много и огладняват бързо. Просто се зареди с търпение. После ще дойдат зъбите и отново ще прекратите непробудното спане  Wink

Иначе на дъщеря ми коликите почнаха на 7-мия ден, така че явно не е рано, зависи от организма. Simple Smile.

# 277
  • София
  • Мнения: 72
Диди, доколкото си спомням около втората и шестата седмица бебетата преживяват бум на растежа и искат да ядат нон стоп. Провери го при ноемврийките да не би нещо да те заблуждавам.
А за махането на нощното хранене - от една неонатоложка съм чувала, че след първия месец на бебето се правят опити за махане на това хранене, ако е на АМ, за да почива стомахчето. За бебетата на кърма това не се прави, защото кърмата се усвоява по-бързо от стомахчето и съответно бебето огладнява по-бързо. Така че си му давай на детенцето да суче колкото иска. Не виждам защо е необходимо на 2 седмици да я ограничаваш newsm78. Сега това й е работата -да яде, да спи и да ака Mr. Green.

И моята щерка започна да прави по-голяма нощна пауза на около 2 м. Постепенно започна да се буди на 4,5 - 5 - 6 часа.

Честито на Лиони, да й е жив и здрав младежът  bouquet!

# 278
  • Мнения: 3 818
защото кърмата се усвоява по-бързо от стомахчето и съответно бебето огладнява по-бързо.

А и като сучат бебетата от майката, как може някой да каже колко мляко изпиват, та да ги ограничават. Ами те ядат различно, веднъж повече, веднъж по-малко, нормално е да огладняват по различно време Simple Smile.

Комарче, виждам, че и ти си тук, във форма и с бебе в корема  Hug Пожелавам ти всичко да мине много безпроблемно с твоето секцио.  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 33
Здравейте и от Нас. Още съм си бременна  #Cussing out и никакви признаци за раждане #Cussing out Както нищичко не ме боли, направо си мисля, че като зараждам ще ми се върне стократно  Mr. Green Ама карай, вече не ме е страх от раждането, а искам най-после да излиза това човече. Иначе снощи като заспах в 10.30 та яак сега се събудих, чак до "00" съм била сами 1 път Mr. Green размазах се от спане  Embarassed Heart Eyes
smile3525Лиони, да сте живи и здрави с малкият юнак. Много да Ви радва и светло бъдеще да Ви очаква.  smile3525
Хайде на всички мами запътили се към родилното леко раждане   bouquet Hug

# 280
  • Мнения: 398
Лиони честита рожбичка.Да ви носи само щастие и безгранична радост.

Диди ще излизате ли днес.Аз смятам да изведа малката към 13:00 и ако искаш може да се разходим в морската.За пликчетата и аз не знам-купих си контейнерчета на Авент.

# 281
  • София
  • Мнения: 5
Добро утро на всички . Честито на всички мами и скорошно възстановяване.

 Целувам ви и приятен ден.

# 282
  • Мнения: 173
докато се натуткам стана обед.
temi4ka-айде стискаме палци за днес вече да си мама(или поне утре)
ние с Ивко сме ОК имахме малък проблем,незнам дали е решен вече ама довечера ще разберем.неиска да си спи в кошарата!!!откакто сме си в къщи спи навсякаде другаде като порче само не и в кошарата.снощи заспа на спалнята и после го преместих и не се разрева дано да свикне че иначе идея си нямам какво ще правим.
и сега да попитам-кога мога да изкарам Ивко навън????
аз си мислех седмица в къщи,на втората по малко на терасата и на третата навън.
вие какво ще кажете???

# 283
  • Мнения: 398
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346643.0 Айде на новата тема
Тонеска  Hug

# 284
  • Мнения: 33
Ели, щом ти пускаш темата значи ли, че Тонеса  Praynig Ако "да"  Praynig всичко да мине по вода Hug

Общи условия

Активация на акаунт