трябва ли да кажа на всички че сам бременна

  • 14 209
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 784
Още колко подобни щуротии ще чуеееш! Недей да им се връзваш. Не е вярно разбира се това с проговарянето.
Спокойно можеш да се похвалиш на който си искаш. Аз лично веднага казах на семейството ми и на най-близките приятели, а истинското разпространение започна, след като чухме сърдечната дейност към 10-та г.с.
Ти в крайна сметка направи ли си кръвен тест?

# 46
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито  bouquet
Въобще не съм го чувала това , според мен постъпи както го чувстваш , ако искаш кажи на всички , ако не запази го докато си готова да го кажеш Peace

# 47
  • Мнения: 493
Честито  bouquet,
ще чуеш още много суеверия и можеш направо да се #Crazy
Аз като разбрах казах на роднини и най-близки приятели,а след време разбраха и всички. Wink

# 48
  • Мнения: 61
по принцип ти си решаваш кога да кажеш аз не можах да се сдържа и казах на вси$ки .Пожелавам ти лека бременост Naughty

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Това пък въобще не го бях чувала  Rolling Eyes За криенето до 3-ти месец и т.н. го знаех, но и то за мен е пълна глупост.
Всеки да си казва когато пожелае.
Ние си казахме веднага, бях в 5-6 г.с.

# 50
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А стига бе Shocked, той моя юнак затова не искал да говори още ooooh!
Не се занимавайте с глупости бе хора. Наслаждавайте се на прекрасните мигове от бременността.

# 51
  • Мнения: 9 814
 Joy Joy Joy
Честито, преди всичко , а това на кого ще кажеш и проговарянето връзка няма.

# 52
  • Русе
  • Мнения: 526
   Ами аз не бързах да разгласявам новината, особено на работа. А на роднините казахме някъде към 3-тия месец...

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз казах веднага на всички

# 54
  • Мнения: 367
Да ,аз като разбрах,че съм бременна не исках да казвам на всички,а само на най–близките си,поне в началото,но свекърва ми като разбра,разтръби на  "целия" свят и се оправда,че да било  разговорливо детето и че такова нещо не се криело.....Хора разни-разни идеали,нарви в случая или по скоро безумни убеждения!
Както си прецениш ти ,така си го направи и не се ядосвай,ако някой е съобщил новината вместо теб  bouquet
Лека бременност Hug

# 55
  • Мнения: 1 473
Честито и от мен и лека бременност.
Това съм го чувала, но въпреки че съм суеверна не вярвам в него.
Аз и съпругът ми решихме да изчакаме с новината и казахме едва в края на 3 месец и то на най близките, а към началото на 5 месец на всички останали роднини и приятели.

# 56
  • Мнения: 826
Това е в сферата на "бабините деветини". Съветвам те да постъпиш както ти е на сърцето т.е. ако искаш да споделиш добрата новина го направи. Честито Simple Smile
 P.S. Не искам да съм груба, но ми прави впечатление лошия правопис в поста ти. Думи като "съм" трудно се бъркат, а имаше и други интересни моменти. Доброто отношение към писменото слово вече е рядко, но на моменти се плаша вече.
 Peace Peace Peace 

# 57
  • София
  • Мнения: 53
Моя братовчедка твърдеше, че дълго криела за втората си бременност и детенцето заради това по-късно проговорило Crazy Аз лично смятам, че това е суеверие. Похвалих се веднага на почти всички, толкова бях щастлива и нямах никакво търпение да чакам, както е според едно друго суеверие..

# 58
  • Мнения: 286
Не бях чувала за това, а на какви неща се наслушах докато бях бременна Whistling Аз не бързах да казвам /когато разбрах че съм бременна, бях към края на третия месец/, обаче новината така скорострелно се разнесе, че ме свари неподготвена за всичката информация и еуфория, която се изсипа "отгоре" ми #Crazy

# 59
  • Мнения: 789
 Shocked Малииии,големи дивотии измислят хората,че да шашкат бременните.Мен така се опитваха да ме спичат с глупости за проклятия,ама не вървят при мен тия простотии. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт