трябва ли да кажа на всички че сам бременна

  • 14 206
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 695
Поредната глупост ooooh!Аз не бьрзах да казвам Laughing
Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 5 758
И това не го знаех  Laughing
Но мога да докажа, че не е вярно - със сина ми не бързах да казвам, пък не проговори късно  Simple Smile  Wink
Лека бременност и не се връзвай на суеверия!  Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 17 592
 Shocked
Не виждам смисъл от криенето, но едва ли те интересува особено дали детето ти ще е дипломат. А ако си искала да кажеш "проговаряло" - ми, връзката между признаването на бременността и проговарянето е точно толкова пряка, колкото и тази с кариерата в посолство във Виена.

# 78
  • Мнения: 232
По принцип можеш да кажеш на близките ти, но да тръбиш из махалата преди 3 месец е излишно, точно заради % на спонтанните аборти. Изобщо на никого не го пожелавам, но нужно ли е махалата - бабки и лелки от блока примерно да разбират, че ти се е случило такова нещо - не. Затова според мен до 3 месец е добре да знаят близките само.

# 79
  • Мнения: 1 021
Въпрос на личен избор! Peace

# 80
  • Мнения: 641
Сподели радостта си със всички други.На близките казах веднага,а на другите като влезнах в 3месец.  bouquet

# 81
  • Мнения: 196
Здравейте,
преди няколко дни разбрах че сам бременна и днес казах на сестра ми а тя ми каза че не трябва да крия защото после детето трудно преговаряло.Знаете ли това дали е вярно или са пак някакви суеверия?
Благодаря Ви много.
Jiv4e на мен също ми бяха казали, че не трябва да крия заради проговарянето, ама аз по принцип всичко си казвам и още на втория месец всички мои приятели, познати, близки и роднини знаеха. Да ама в края на трети месец като загубих бебчето не ме питай каква мъка ми е било като ме питат хората какво става и защо не ми личи вече корема. Затова по-скоро от такива съображения при евентуална бъдеща бременност не бих казала на никой освен на родителите.

# 82
  • Мнения: 2 013
Я вземи да кажеш вече на всички то достатъчно време мина... rotfImboИ недей да вярваш и слушаш бабини деветини.Това са Щуротии!!! Naughty

# 83
  • Мнения: 1 629
Казаваш, на който и когато искаш!

# 84
  • София
  • Мнения: 5 079
Глупости! Казах веднага на всички и въпреки това синът ми още не говори.  Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 1 603
Най-добре е, бързичко да проумееш, че това са глупости. В противен случай ни чакат още теми от типа: "може ли да се подстригвам, докато съм бременна? ", "да боядисвам ли яйца, докато съм бременна", "дали да пускам жени в мензис у дома" .... тъпните за леенето на кршуми и други подобни.

# 86
  • Мнения: 1 428
 Joy Joy Joy Има ли хора вярващи на такива глупости?

# 87
  • Мнения: 22
За сега съм казала само на сестра ми чакам да минат две седмици и да отида пак при АГ и тогава че кажа на най-важните  за мен хора а другите сами ще научат.
Благодаря Ви много за помощта.

# 88
  • Мнения: 512
Хайде, поредното суеверие.
Ако започнеш да вярваш на всичките бабини-деветини които чуеш в един момент ще полудееш.  #Crazy
Не си усложнявай живота излишно, а се наслаждавай на бременността си.
Похвали се на който ти искаш и когато прецениш.

Общи условия

Активация на акаунт