Изневерява ли се когато сте били семейни?

  • 5 918
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ама аз въобще не съм казала подобно нещо...казах,че аз не съм срещнала още такъв,не съм казала и,че няма да срещна какво остава да твърдя,че едва ли не моето гардже е най-хубавото... Crazy
Никога не слагам хората под общ знаменател... Peace

# 31
  • Мнения: 12 663
А ти защо питаш? Ще ти се, а? Ама друго си е форум да имаш зад гърба си.

# 32
  • Мнения: 1 629
А ти защо питаш? Ще ти се, а? Ама друго си е форум да имаш зад гърба си.
  Joy

Не съм изневерявала, не искам, не харесвам. Мъж ми е кротък - за това съм го взела.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 813
Да.
И те на мен.
Това в момента ми е трети брак - не разбирам къде греша.

# 34
  • Мнения: 59
Не,не съм изневерявала,надявам се,че и той на мен не е.

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 144
Да.
И те на мен.
Това в момента ми е трети брак - не разбирам къде греша.
едва ли някъде грешиш. за мен бракът, любовта и т.н. са лотария- просто имаш лош късмет.  Thinking

# 36
  • Мнения: 3 371
редовно  Flutter

пс. забравих да напиша, че още съм семейна  Twisted Evil

# 37
оф, не съм си мислила , че ще се скрия някога във форума, но ето че винаги има първи п Embarassedът
Да , изневерявала съм , през 17 годишния си брак и последната изневяра трае вече 7 години.Не съжелявам за нищо , дори съм щастлива , че в двамата мъже намирам всичко онова от което имам нужда.Чуствам се щастлима, обичана , охажвана, чуствам се жива!Съпругът ми е страхотен , но не му се отдава да е романтик, да е екстремен понякога, да е различен - ето това ме накара да се влюбя безумно в другия - емоционален, романтичен, различен. Намерих баланса само , че не в един , а в двама мъже Wink Обичам и двамата Hug

# 38
  • Мнения: X
Ами аз не съм,макар че съм имала възможност, и предложения ...просто не мога да си представя ,че ще бъда с друг и после ще мога да обичам съпруга си ...и въобще ще мога да скрия нещо такова...Когато сме говорили на тази тема и съм го питала ,ако ми изневери ,дали ще има смелостта да ми каже,неговият отговор е бил,че аз ще разбера...човек обикновено се променя, отношението му вече не е същото...

Та в този ред на мисли...viel73 , как успяваш да се преструваш,така че съпругът ти да не разбере?!
И въобще,сигурна лиси,че той не подозила нищо?  newsm78

# 39
  • Мнения: 11 607
Не Naughty Naughty Naughty......

Анкета?

# 40
  • Мнения: 4 733
Това в момента ми е трети брак - не разбирам къде греша.
Никъде не грешиш мила, мъжете са виновни #Cussing out. Продължавай да оптивша, ще Го срещнеш рано или късно Hug Mr. Green

 

# 41
  • Мнения: 2 132
Семейна съм.Не съм.И на мен не са. Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 3 064
Да.

# 43
  • Мнения: 19
Мале момичета,някой от вас дори са ми смешни.Аз лично за себе си мога да кажа ,че съм моногамна,но с интерес към полигамията и то понякога доста голям.Не съм изневерявала,макар да съм имала доста възможности,но съм имала нужда,или по-точно мъжът ми е заслужавал.Невероятен е във всяко едно отношение ,но и той си има недостатъци.Та в този ред на мисли -няма мъж който да не изневерява-това да ви е ясно.Ако не до този момент,то със сигурност после.То им е в природата.Но си мисля,че ако ми се случи прекрасно бих се справила,никой няма да ме разбере.Винаги има първи път.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт