98DE: Така ли, дете мое? Така, така!

  • 16 226
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 242
Много мерси за информацията, Татянски.
Все се каня да те питам, някой превежда ли на Ива или тя се справя сама с превода и терминологията?
И изобщо, ако може да се помогне с нещо друго, свиркай!

Лале, почти не е съвсем! Wink Купи си един тест.
Апропо, Алекс го боля сутринта коремчето, затова си е вкъщи. Дрисна, повърна и оттогава е ток и жици.

# 211
  • Мнения: 7 605
Открихме сеzона на вирусите, а?  Tired

Мамун, мерси 4е попита, Ива zнае малко немски и се спрява добре, а при по важните среЩи е придружена от една българска студентка, която йм предложи помоЩта си във форума на Сейв Дарина и от тогава йм помага страШно много, дори в момента спят у тях. Мартина, поклон пред теб  Hug 

Аz похвалих ли се, 4е и моетУ дете е болно?  ooooh! Преди 2 седмици имаШе 3 дни висока Т, но вси4ко беШе 4исто, уШи, гърди, урина, гърло, вси4ко. След това имаШе лееееека хрема и малко каШлица, която я вла4и та до ден днеШен, ама не е лоШа, не се буди от нея, примерно. В4ера оба4е пак вдигна Т, таzи сутрин пак 38° само, но достатъ4но zа да ида на лекар zа да я преслуШа (при нас върлува пневмония). И пак ниЩо.....а буzите й са пламнали. След обяд 38,5°. Ина4е е във форма, даже яде много. Оглеждам се zа zъби, ама пусто няма следа от тях. Да видим от къде Ще иzско4е zаека.....  Thinking

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 20:22 от Tatjana

# 212
  • Мнения: 1 610
Календарите си ги направих / Ексел и Фотошоп/ и принтирах сама. Да е жива и здрава Асялайн, че ми даде идеята за готварска книга с български рецепти преди 2 месеца. Аз го направих на календар. Пуснах го за поправка на немския на една бъдеща учителка, тя го поосра, после аз го дооклепах, сега ,ако и мата го прибара ще стане една красива. Joy Joy
Та така де, календар с рецепти за всеки месец и обяснения за обичаи. Има недооправени неща, признавам си без бой - снимката ми за февруари е с малки пиксели и леко размазана, нестинарството го пльоцнах през септември вместо май, но те и без това нямат идея  Laughing
 Размер А4, 8 календара за 34 евро/ цената на мастилото/. Проблема ми е сега как да си свържа страниците. Трябва ми Zierharmonika . Някой, ако има други идеи?

Имам и няколко други идеи - на магнитни хартиени листи да принтирам за майка ми снимки на децата, да висят на хладилника / hahaha само там няма снимки на моите деца/ , Освен това съм им приготвила им ленена снимка, как ще протече транспортирането ми е тъмна Индия. И тук събирам идеи.  Чудих се дали да правя и календар с детски снимки, но много изтъркана идея , бих поръчала при Ihr Platz. Там видях един = супер качество
Поздрави!

# 213
  • Мнения: 7 605
Проблема ми е сега как да си свържа страниците. Трябва ми Zierharmonika . Някой, ако има други идеи?

ОтиваШ в Копи Шоп, там имат такъв уред zа поставяне на Spiralbindung или друг вид върzване  Peace

# 214
  • Мнения: 1 610
Мдаааа, ама трябваше някой да отвори сайта на копишопа в нашето село. Думичката биндунг нещо ми се губеше.  Confused
Благодаря

# 215
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Риен, я дай малко повече детайли за тези магнитни листове? На мен календарите няма да ми се разминат, поне ще правя само за маман.

# 216
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Риено, продупчи го, с перфоратор, да станат големи дупки, после си аресай една широка цветна лента или си оплети от няколко - да речем бяло, зелено, червено и го завържи. Така ще е в тон с рецептите и ще е самобитен съвсем Wink

# 217
  • Мнения: 2 907
Нали температура + обринато дупе се свързваше с растеж на зъби?
Така сме, а не мога да и отворя устата, че да видя дали расте зъб или не, стиска яко и не отваря. И сега се чудя да я водя ли на градина, вчера ми звъняха да ми кажат, че е с 39гр. температура...

# 218
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Нали температура + обринато дупе се свързваше с растеж на зъби?
Така сме, а не мога да и отворя устата, че да видя дали расте зъб или не, стиска яко и не отваря. И сега се чудя да я водя ли на градина, вчера ми звъняха да ми кажат, че е с 39гр. температура...

При нас винаги обринато дупе + темп. означаваше поява на зъбче.Понякога и само мноооого обринато дупе. Laughing

# 219
  • Мнения: 2 907
И аз така мисля. Много е сербез, не ми прилича на болна. Заминаваме на градина, а аз после ще отида на кино да разпусна малко  Grinning

# 220
  • Мнения: 48
 Simple Smile   servus момичета!     bouquet

ей...нали говорехме да няма повече болнички    Hug   бързо оздравяване    Hug

Петка, браво на Яна! И аз като нея снощи спах цалата нощ. Имах само с едно кратко събуждане    Flutter

Мише, аз обикновено спя до към 3 през ноща, когато тичам до тоалетната и полсе не мога да заспя отново. Ти кога точно бодърстваш? Можем да си спретнем един лаф по нощите в Скайпа примерно    Wink

Отивам да пера, че и днес тук май ще има слънце - почти се е пръкнало милото     Nature Sun With Face

Хубав ден от мен     bouquet

ps - момичета, забравих да ви питам вие подготвяте ли Weichnachtspaeckchen fuer Kinder in Not? Ние сме готови с подаръка, ама Лили не е разбрала дали трябва да го опаковаме ние или само да го занесем в училището....и я е срам май да попита, а утре е почивен ден тук и в четвъртък е посления срок, за да занесем подаръка    Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 10:48 от @->-- wild flower

# 221
  • Мнения: 166
Чета, че тема за ски сте подкарали и в този дух да попитам ходили ли сте на ски с малко бебе и как сте се организирали с карането. Ние с мъжа ми много обичаме да караме ски, но последната зима я пропуснахме заради бременността и сега така сам загоряла за ски. Обаче още не мога да измисля каква точно трябва да е организацията, че хем Яна да е нахранена и доволна, хем ние да сме се накарали. Приемам всякакви идеи.

Язък ми за хваленето със спането. Тази нощ се буди Яна през 2 часа и мен сутринта така ми се спеше.

Имам чувството, че някакви вируси са се развихрили. Пазете се и вие и дечицата, особено бременните и кърмещите с малки деца.

Нещо последно време никакви ни няма. Не искаме май стотната тема да ударим. И Сърфа някъде зачезна. Да не е отишла коледни сладки да пече. Вие правите ли такива работи и по кое време? Аз нещо много съм се ентусиазирала да правя, ама ми спира мисълта, че после дупето ми ще стане 100 тона.

# 222
  • Мнения: 7 605
Сърфи, май сме в един отбор..... Милена продължава да вдига Т, каШля и носът й те4е, нооооо едната буzа е пламнала, като котлон е, ярко 4ервена и гори. Но само едната буzа. Оба4е от zъби ни вест, ни кост, дори не е подут венеца, тя си отваря устата Широко и ми дава дори да пипам. Не zнам ве4е какво да мисля. Обадих се на доктора, утре Ще я водя пак преди обяд.....

# 223
  • Мнения: 2 567
Petka, ние за първи път тази година сме решили дребното да е в раница на гърба на баща си (Kraxe), като по-добър скиор. Wink Иначе досега все на смени, но наши приятели от съвсем малко бебе карат с бебето в кенгуру, често казано екстремно ми се виждаше, но сега съм се навила. Средата на декември ще дам отзиви, живот и здраве.
Plätzchen-и пека, да, към средата на декември.

# 224
  • Мнения: 945
Петка, www.kinderhotels.de. Ние се готвим преz март или април да отскочим.
е, не, не е това линка и не мога да намеря сега правилния

Много болни, да се оправяте бърzо   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт