какви сервизи за хранене ползвате?

  • 36 548
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Сливен
  • Мнения: 894
и моите са такива Peace

# 31
  • Мнения: 1 558
В момента съм с дуралекс,но скоро ще се местим и съм решила това да е от адски много време съм му хвърлила око и нямам търпение!
Лиленце,и аз съм хвърлила око на точно това Whistling

Аз имам такъв сервиз, но го ползвам само за гости. Чиниите тежат ужасно!!!!!!!!!!!!!  Не са ми удобни за ежедневно ползване. Иначе са много ефектни.

# 32
  • Мнения: 243
В момента съм с дуралекс,но скоро ще се местим и съм решила това да е от адски много време съм му хвърлила око и нямам търпение!
Лиленце,и аз съм хвърлила око на точно това Whistling

Аз имам такъв сервиз, но го ползвам само за гости. Чиниите тежат ужасно!!!!!!!!!!!!!  Не са ми удобни за ежедневно ползване. Иначе са много ефектни.

 Confused може и при мен така да се получи ама няма разобеждаване,искам го  Joy

# 33
  • Мнения: 1 558
Разбирам те напълно!  bouquet
Иначе по ежедневие основно използваме дуралекс. Не съм ги купувала, на свекърва ми се, носила си ги е преди 30 г. от Куба.
Имаме и невероятен порцеланов сервиз (със супник, солнички и т.н.), подарък е на мъжа ми от баба му.
Иначе съм несръчна и доста изпускам, мисля да си взема аркопал, защото и те са здрави.

# 34
  • Мнения: 1 483
В момента съм с дуралекс,но скоро ще се местим и съм решила това да е от адски много време съм му хвърлила око и нямам търпение!
Лиленце,и аз съм хвърлила око на точно това Whistling

Аз имам такъв сервиз, но го ползвам само за гости. Чиниите тежат ужасно!!!!!!!!!!!!!  Не са ми удобни за ежедневно ползване. Иначе са много ефектни.

 Confused може и при мен така да се получи ама няма разобеждаване,искам го  Joy
и аз го искам

# 35
  • София
  • Мнения: 7 798
Искайте го, само не го копирайте на всеки втори пост.  Whistling

# 36
  • Мнения: 184
Дуралекс ползвам в момента. Единият ми син има гадния навик да чука с лъжица по чиниите докато чака храната да му сложа, колко порцеланови сервизи отидоха, само дуралексовите оцеляха и на този етап ще карам само с тях.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 679
Имам два сервиза на луминарк - единият синьо и жълто с цветя, а другият бял на ситни сини цветчета - тези като имаме гости.
За всекидневна употреба ползвам един сервиз - то всъщност са два, понеже едните са бяло на сини рисунки, а другите бяло на червени, но по случайност се улучиха еднакви - обаче са ми толкова от отдавна, че изобщо не си спомням на коя фирма са.
Имам и още 2 сервиза, които не съм вадила, ама тия другите хич не се чупят, а така искам да си взема и нови, но мъжО ще ме изгони  Mr. Green Аз само купувам разни неща и после се чудя къде да ги пъхна  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 558
И понеже към сервизите трябват и прибори искам да попитам с какви посрещате гости. Аз имам един комплект на Villeroy&Boch от тези http://eshop.villeroy-boch.com/us/shopping/cutlery-kensington/show_126324, но за съжаление е само 24 части и ми липсват разни прибори за сервиране. Иска ми се да си купя и по-голям комплект, бихте ли ми препоръчали?

# 39
  • Мнения: 1 312
Моите прибори са на Цептер

# 40
  • Мнения: 95
За Коледа ще си подаря тези

# 41
  • Мнения: 765
Подариха ми един огромен дуралексов комплект и съм с него сега. Имам и от маминия чеиз.
Искам обаче - Луминарк.

# 42
  • Мнения: 2 498
Аз съм с тези двата на Луминарк:
 

# 43
  • Мнения: 9 973
порцелан-бял

# 44
  • Мнения: 6 776
И аз съм с чист,бял порцелан.И понеже не чупя го ползвам вече близо 20 години  Blush .И чашите ми са от сватбата  Crazy .Но съм решила да си направя подарък за 20 годишнината от сватбата с този сервиз с квадратните чинии  Whistling .Чичко Гугъл казва,че на тази годишнина се подновяват порцелановите сервизи.Май и чашите ще си подменя,че на гостите ми им омръзна все в едни и същи да им поднасям,нищо че са от страхотни  Laughing .

Общи условия

Активация на акаунт