какви сервизи за хранене ползвате?

  • 36 546
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • до морето
  • Мнения: 494
Диди изключително красив и фин сервиз, винаги съм се впечатлявала от този стил!
Аз искам да си купя бял порцелан със сребрист кант.

# 46
  • София
  • Мнения: 140
Луминарк, този модел/но нашият е от всички части на сервиза, чаши за кафе, дълбока купа за салата ..../

/снимката е взета от нета/

# 47
  • Мнения: 243
За Коледа ще си подаря тези


от къде е този красавец?Само в един цвят ли има и знам че ставам нахална ама колко лева е? newsm78

# 48
  • Мнения: 3 770


от къде е този красавец?Само в един цвят ли има и знам че ставам нахална ама колко лева е? newsm78

Ето оттук - http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Sit … h_initial=service



dushka , благодаря ! И аз си го харесвам , а и 3 месеца го чакахме да ни го доставят , дори дойде цял !
  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 803
Диди много е хубав, уникален.  bouquet Аз съм на аркопал бял с тъмно сини декори и жълти листинце по края.

# 50
  • Мнения: 1 558
И на мен ми хареса сервиза на Диди, определено класика!

# 51
  • Мнения: 483
За всекидневна употреба един порцеланов със старинни рисунки - в синьо и един на Луминарк -бял със сини и зелени цветя по края.
За гости имам два.Един на Богати - квадратни плоски чинии от бял порцелан, а купата, платото и чиниите за десерт са в бяло и черно и един на Кашарел - порцеланов- Големите чинии и тези за супа са бели с ъс ситни зеленички, жълтички и розовки цвтя по края, а десертната чиния, платото и чашите за кафе са розови със същите цветчета по тях.Този ми е подарък и е много свежарски и весел.

# 52
  • Мнения: 3 641
И аз така .Дуралекса го предпочитаме ,защото е най-удобен за микровълнова Peace

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 553
"Подарени"сервизи ползвам. Mr. GreenМного големи красоти разгледах.Трябва да чупя по-често, за да си подновя сервизите. Crazy

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Аз ползвам от 1 година Дуралекс,а преди това бях на обикновени порцеланови съдове от преди 30 години.И сега толкова ми харесва Дуралекса,че не бих го сменила доста време занапред.Имам и още един по-изискан комплект за хранене,заедно с чашки за кафе,но него си го пазя за по-нататък.Също съм, хвърлила око на няколко пъти споменатия комплект по-горе от вас в бяло и черно на Луминарк,и то от доста време.

# 55
  • Мнения: 4 668
Ползвам на Luminarc . Единият е прозрачен със стилно изрисувани зелени цветя / съвпада със стила на кухнята ми / , другият ми е порцеланов бял , също със зелени ефекти . Пълни коплекти са със всичко , даже и чаши за кафе . Отделно имам много купички , чинийки и всякакви други  , които съм си купувала от ИКЕЯ !

# 56
  • Мнения: 645
И аз така .Дуралекса го предпочитаме ,защото е най-удобен за микровълнова Peace
Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 12 554
Бял порцелан с цветчета по ръба на чиниите.

# 58
  • Мнения: 3 219
Порцеланови, в тон с кухнята ми на бял фон оранжева и сребриста шарка. Имам и доста "оборотни", че децата често чупят.

Ползвам на Luminarc . Единият е прозрачен със стилно изрисувани зелени цветя / съвпада със стила на кухнята ми / , другият ми е порцеланов бял , също със зелени ефекти . Пълни коплекти са със всичко , даже и чаши за кафе . Отделно имам много купички , чинийки и всякакви други  , които съм си купувала от ИКЕЯ !

Кажи ми моля те как са цените ориентировъчно в ИКЕЯ на чиниите, все се каним с мъжа ми да отскочим до Букурещ, ама да видим кога ще е Thinking

# 59
  • Мнения: 3 830
В момента съм с дуралекс,но скоро ще се местим и съм решила това да е от адски много време съм му хвърлила око и нямам търпение!

Ммм, и аз видях май в Кауфланд такива сервизи за хранене и много искам да купя. Лошото е, че не видях пълни комплекти, а само плитки и малко по-дълбоки средни и малки като размери. Иначе много ги харесвам и аз, но не знам откъде да си взема пълен комплект.

В момента сме с порцелан с геометричен кант в близост до ръба.

Общи условия

Активация на акаунт