Очакващи ЮЛИ! Тема №3

  • 13 063
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 177
 Peace Аз, аз! Аз се мажех със зехтин. Но засега се мажа с тоалетно мляко пък зехтина ще оставя за след 4-тия когато ще растем повече.

Аз вече хрупам моркови и карфиол. Даже ме засити.  eat Отивам след малко до пазара за нови запаси.

Килцата се свалят, но си е до натура. С раждането и още през първия месец свалих 13 кг.

edna ot nas, нормални са киселините. Не се притеснявай. Гадно е, да, но всички ни чака.

Моите гърди почти не ме болят. Само доста са се втвърдили. Но пък до преди 2 месеца кърмех и сигурно е нормално сега да са в "отпуск"  Joy

# 256
  • Мнения: 1 900
Здравейте мили момичета,
да се запиша и аз в темичката.
Имам си момче на 1 и 3 месеца, живот и здраве другата година отново ще стана мама.
Закъснението ми е три дни, вчера кръвния тест беше положителен, а в понеделник ще отида при АГ да видим. Дано всичко е нормално.
Незнам до колко ще мога да пиша редовно защото сина ми е изключително енергичен, но се надявам да е по-често.
Някой смятал ли е до сега колко майчета сме?

# 257
  • София
  • Мнения: 15
Радина и Валерия, добре дошли при нас и леко бременеене!

За мое най-голямо съжаление и аз ще се присъединя към групата на наддаващите на килограми. Аз също съм качила някое килце, незная колко но си усещам по дрехите, а и без това не съм от слабичките, та доста съм се подплашила и аз. Принципно и аз съм ограничила сладкото, но то стана някак по естествен път-просто не ми се яде, ограничавам тестеното, наблягам на плодовете, но въпреки това качвам, какво ще се прави незнам. Преди никога не съм закусвала, а сега един час след като съм станала и вече съм гладна.

Някой писа, че има кисилини и аз имам-снощи даже изпих на върха на една чаена лъжичка сода бикарбонат с една чаша газирана вода, че не се издържаше и тази комбинация ме облекчи. И мойта кожа е много суха, тя и преди си ми беше суха, но пък сега на ръцете и особено на лицето ако не си сложа крем е такова опъване, че все едно ще се скъса. Аз използвам козметика, предназначена за свръхчувствителна кожа, която е без аромати.

Много ми се иска като пишете за симптомите си да знам в коя г. седмица сте, за да мога да се ориентирам, но все немога да ви  запомня, то аз на себе си понякога ги бъркам. Сега заради прегледа в петък знам, че на 21.11.09г. ще съм точно в края на 8 г.с.

Наистина трябва да помислим и за мазането на коремите, но не е ли много раничко да започваме отсега. Може би по аптеките има някаква специализирана козметика в тази насока, но аз още не съм питала, имаме много мами с опит, споделете!

# 258
  • Мнения: 453
Валерия, добре дошла   bouquet
И с теб ще сме съвсем заедно за края на месеца
Успех и лека бременност ти желая!

# 259
  • Мнения: 1 900
Живот и здраве термина ще ми е 25 юли.
Килограмите ако трябва да съдя по предната бременност няма да са ми проблем. Тогава качих 6.

# 260
  • Плевен
  • Мнения: 69
Здравейте мами реших и аз да се престраша.По мои изчисления терминът ми е 9.07.,но миналият понеделник прокървих доста силно според мен.Отидох на лекар и той установи бременността.Изписа ми Дуфастон,който още пия.Кървенети спря,но аз не смея още да се зарадвам истински.Другата седмица (във вторник),съм на преглед за сърчице, но понеже преди да забременея със дъщеря ми имах, кухо яйце и ми е притеснено.Освен това имам и тиреоидит на Хашимото и антителата са ми завишени,та в неделя имам и час за д-р Катя Тодорова.Иначе и на мен ми е лошо почти през целия ден(а предишната бременност нямах никакви оплаквания),и ми се яде почти постоянно,но както казват бременност със бременност не си приличат.
Прегръщам ви силно Hug

# 261
  • Мнения: 1 900
Дано във вторник всичко е наред. Peace

# 262
  • София
  • Мнения: 423
п.с. Има ли тук бъдещи мами от Редута?
Има,има  bowuu
Здравейте,нещо тези дни нямах време да пиша.
Относно обицата на пъпа и мен ме интересува.Имам отдавна и се надявах да си я нося до края,освен като ходя на лекар де.Като се свали и трябват няколко дни да зарасне  дупката.Една приятелка си изкара цялата бременност с нея и си я махна само за 2 дни в родилното.
Аз съм решила да отида на първи преглед след 2 седмици,няма за къде да бързам,точици, сърчица,всичко накуп да видим.
Иначе и аз съм "за" списъче с термините, имена и градове например .

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 13:59 от Manolo Blahnik

# 263
  • Мнения: 453
Еха, как главоломно се увеличаваме - желая ти скоро да свършат тревогите ти, Бамбукита, и да можеш да се зарадваш на бременността си и на бебчето накрая  Hug
Значи и Валерия е с втора бременност - колко е хубаво, че си имаме толкова мами, които са за втори път - още по-хубаво за нас, на които ни е първа - ще помагате, нали?  Hug

# 264
  • Мнения: 1 900
Разбира се. Hug
Хайде да правим списъче Party

# 265
  • Мнения: 65
Здравейте  и  от  мен Simple Smile И аз да се  похваля с потвърдена  бременност Simple Smile видя  се  и моето бебче Simple Smile Иначе за колограмите,почнах от 53 сега съм 54  Laughing а  са минали  само   6 седмици  Laughing

Леко  бременеене  на  всикчи  мамчета Simple Smile   bouquet Heart Eyes И благодаря за милото посрещане Simple Smile

# 266
  • Мнения: 25
Добре дошли на Валерия и Bambukita и от мен!
Някой по-рано беше предложил да изчакаме малко със списъчето, че да може на всички да са ни видели сърчицата и аз мисля, че е по-добре да изчакаме малко, за да може коректно да си нанесем термините, и всякаквите му там други подробности !  Heart Eyes
Аз да ви се оплача, шефката ми седна на комп-а и видя, че съм отворила на изследвания за бременни  #Cussing out #Cussing out #Cussing out А мислех  да не казвам поне до Коледа  Mr. Green
Оф, като ти е писано, няма как да го избегнеш! Замазах положението, че още нищо не се знае и е много рано, и я помолих да мълчи, но съм сигурна, че ще "подготви" и другите шефове! Twisted Evil

# 267
  • Мнения: 177
Аз да ви се оплача, шефката ми седна на комп-а и видя, че съм отворила на изследвания за бременни  #Cussing out #Cussing out #Cussing out А мислех  да не казвам поне до Коледа  Mr. Green
Оф, като ти е писано, няма как да го избегнеш! Замазах положението, че още нищо не се знае и е много рано, и я помолих да мълчи, но съм сигурна, че ще "подготви" и другите шефове! Twisted Evil

Я не се ядосвай! Ще каже, разбира се. Да бе мъж да си мълчи ама жените сме гадни твари. Ама нека знаят. Какво пък! Най-важното е с теб всичко да е наред пък сега можеш да се надяваш на повече разбиране......  bouquet

edna ot nas, ще помагаме, разбира се!  Peace

# 268
  • Силистра
  • Мнения: 288
Момичета, някой някъде да е чел за зеления чай и бременността?

# 269
Здравейте! Може ли да се включа и аз при вас Simple Smile В неделя си правих тест и беше положителен, но все още не съм ходила на доктор  Embarassed Имам дъщеря на почти 9 месеца, а термина ми според и-нет е 18 юли.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт