Очакващи ЮЛИ! Тема №3

  • 13 033
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 453
В чая има теин (подобно на кофеина). За някои чайове твърдят, че са по-силни от кафе, аз кафе не пия, голям фен съм на чая, но мисля да не пия сега (и без това мога и с него и без него).
Относно спортовете - и аз днес се замислих по темата - знам, че плуването е чудесно и може да се практикува до края на бременността, обаче и мен ме е страх от гъбички (лесно ги хващам и аз)... но ако има някъде наистина водна гимнастика за бременни, предполагам, че трябва хигиената да е на ниво... Четох днес и за йога за бременни - само да ви предупредя - трябва да е специална йога за бременни, в нормалната йога мисля че има упражнения, които са противопоказни при бременност.
Иначе ходенето пеша наистина е необходимо, но не знам с тази работа по цял ден на бюро как да си го осигуря (от колата в офиса и обратно)... Поне ще гледам уикендите да се разхождам повече.
Май наистина ни е време за нова темичка, утре сутринта май трябва да си пуснем една - аз предлагам да е все така името  Peace

# 301
  • Мнения: 30
Привет момичета!  bouquet Приемате ли още едно ново попълнение в юлските редици Simple Smile? Вчера най сетне видях така дълго чаканите чертички, а и кръвният тест разсея всякакви съмнения. Със съпруга ми опитваме вече близо 3 години,даже имахме и две инсета,които бяха неуспешни.Решихме да си дадем малко почивка и ето на всичко си стана от самосебеси. Другата седмица съм на док. Според сметалото в интернет терминът ми е на 25.07. да видим дали така ще си остане.

На всички ни пожелавам лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 302
  • Мнения: 1 900
Заповядайте в Новата Тема

# 303
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Здравейте момичета!Нямам време да пиша,уча по цял ден,лошо ми е постоянно,по цяла нощ малкия не спи и е лудница.Изнемогвам,нямам време и да ви изчитам.Дано скоро свърши този тормоз  Praynig
didikar ние прощапулника го направихме на рожденният ден на Цеци.Постлахме бяло платно и в края му наредихме предмети.Мама умеси пита,която търкулнахме по платното,след което пуснахме детето и то си хвана 3 предмета.От питата първо отчупихме на него и децата/имаше дечица,нали беше рожденник/ и после на всеки по малко за здраве.Това е.Дано не съм закъсняла с отговора.
Вие пиете ли нещо за повръщането,че вече ми писна  Whistling
И не разбрах зелен чай за разхлабване може ли да се пие?
Лека нощ на всички!

# 304
  • Мнения: 36
pazza добре дошла. welcome

# 305
  • Мнения: 755
Здравейте,

Не съм писала вчера , защото много ме болеше главата, разрешиха ми да пия парацетамол , но аз от шубе изпих само половин таблетка. Нещо тези дни всеки ден ми е различен и все има някакво неразположение... Sick Но съдба , какво да се прави!
Добре дошли на всички новодошли в групата и леко бременеене!  bouquet Hug  bouquet
Тези дни нямам много насторение и само ще надничам чат пат да ви видя как сте. Wink... тъжни поводи ни изненадаха , но няма да нагнетявам темата с отрицателни емоции! Hug
Хубва вечер Ви желая и се усмихвайте! Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт