А от тук да направим ли поръчка - www.mytoys.de

  • 32 721
  • 687
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Да питам евентуално до Коледа дали ще дойдат?
marianik ще се съгласиш ли  да ми изпратиш ако поръчам нещо до Враца?

Надявам се да дойдат до Коледа,няма проблем за Враца-пращам с куриер за ваша сметка,така,че докъдето искате  Grinning

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 844
Аз съм навита за след около две седмици. Мъжо ще ме изсели вече. Направих доста поръчки досега за различни неща - то не бяха играчки, книги, дрехи, фотоаблуми и календари ooooh!

# 47
  • Мнения: 1 178
За София има ли кой да се наеме?  Hug

# 48
  • Мнения: 1 196
Опс, и аз да ви следя.   Grinning
В тази поръчка май няма да се класирам , но ако има втора -  Peace

# 49
  • Мнения: 123
Хайде и аз се включвам.Марияник ще ни разориш с тези изкушения, не мога да се спра.Ще разгледам и ако мога до утре ще пратя линковете на лични.

# 50
  • Мнения: 4 167
И аз искам да поръчам една чанта и няколко блузи. Но предпочитам да организираме поръчка в София.

# 51
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Слонът е страхотен. Започвам да се навивам и аз за поръчка.
Колко в крайна сметка струва доставката и до какви килограми/ артикули? Щото ако ще поръчваш да взема и аз да се включа... Кухнята, която харесахме за детето в Метро е с 50 лева по-скъпа, от колкото е тук ( http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1606742 ).

# 52
  • у дома
  • Мнения: 7 151
Ако някой случайно ми изрови дървена ферма с животни и ми даде линк от сайта,ще съм му страшно благодарна...

# 53
  • някъде
  • Мнения: 979
/

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 21:54 от zhekova

# 54
  • Мнения: 3 376
Момичета дайте линк за слона Crazy

# 55
  • Мнения: 1 251
Момичета дайте линк за слона Crazy



ето го малко по-назад в темата

# 56
  • Мнения: 7 605
Браво на Орхидея, 4е раzбра zа доставката до БГ, това Ще да е от съвсем скоро  Peace  Тоzи сайт е найъ популярния в Германия, много поръ4ки имам от там, иzдънки не е имало никога  Naughty

Само да ви кажа zа слона, има мн. отрицателни мнения zа него. Една мама от немската тема го има (детето й  Wink ) и каzва, 4е ако батериите не са zаредени до маскимум, не иzхвър4ат пеперудите. ИzобЩо не го препоръ4ва.

Ина4е zа деца на таzи въzраст е интересна таzи игра http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1437181  (пак има клип). Ако ви трябват оЩе препоръки zа настолни игри или иzобЩо zа деца на 2,5/3 години, кажете  Grinning  Или zаповядайте в подфорума "Родители в 4ужбина" в темата "Подаръци Ще има zа вси4ки...", там сме обсъждали доста игра4ки  Wink

# 57
  • Мнения: 3 219
мале,разорихте ме, ама да разгледам и аз Mr. Green

# 58
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз се записвам, искам и аз един слон. За тази във вторник няма да успея, но нека организираме една софийска поръчка. За съжаление аз не мога да се наема, тъй като нямам време и не съм добър организатор. Blush Колко е доставката до БГ не видях?

п.п. Плейъра ми не отваря филмчетата. Sad

# 59
  • София
  • Мнения: 529
marulka_s, Кухнята на Фишер от Джъмбо я купихме за 119 или 120 лв лятото. На последното ни ходене още я имаше. Само е в други цветове Peace

Общи условия

Активация на акаунт