Бъдещи мами Февруарки-сладки дебеланки,чакат бебета засмянки...

  • 11 643
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 0
Здравейте! Честит Рожден Ден на ВАСИ_К да си жива и здрава безпроблемна бременност и  най - хубавия подарък през февруари  bouquet
За Варненската среща много ми се иска да дойда но все още не знам да ли ще съм в града в неделя може ли да ви дам отговор довечера.Ако може и за мен едно място на резервната скамейка.
Лек ден от мен!

# 241
  • Мнения: 242
Целувки за всички коремки и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКОТО НИ ЗАЙЧЕ VASI_K!!! Hug


Пожелавам ти големи мечти,големи събития, още по-голямо семейство и най-голямото щастие!!!!

И сега да се разпиша малко,че вчера не успях...
betunga Hug радвам,се че всичко е наред и се пази много! Аз съм с разкритие 3 см от месец и половина и док изрично ми е забранил всякакви по-силови действия,резки движения,продължителни разходки и т.н. Това е и причината след една седмица да започвам да пазя леглото Simple Smile И аз като Geia-като затворник се чувствам...
TiffanyMishelle май ще си имате зимна изненадка Simple Smile Като се започне от Коледа ,та чааааак,надявам се, до февруари,все подаръци ще получаваш, и то все хубави Simple Smile
Tonita6 направо ме уби с тоя сън за ромската фамилия дето сте заформили hahaha
kremucka честито ти 150 процентово момиченце Hug
Daya9 честит ви празник!!! Да сте здрави,весели и щастливи заедно още поне 80 години и два месеца   bouquet
 Ами айде спирам да пиша засега,че много дълго стана...След малко пак Mr. Green

# 242
  • София
  • Мнения: 1 979
Vasi_knbirthday newsm67  Много здраве,щастие късмет и каквото си пожелаеш да ти се сбъдне!!!


Добро утро на всички,желая ви много усмихнат ден!Аз съм в доста положително настроение за мое щастие! Всички ви  Hug !

betunga
това,което си преживяла не е шега работа,дано до края вече всичко да върви по вода!!!

бульовче за спането и аз с е будих тази нощ и не можех после да заспя и ми беше некомфортно и се чудех как да застана,но явно ще е все така за в бъдеще  Sad

Carbo много добричък мъж си имаш и от мен благодаря, и аз ще дойда на срещата,надявам се,че няма да е проблем,защото досега май не съм писала да ме броите  Embarassed

НОИ - доколкото ви разбрах при смяна на името трябва да подавам нова декларация за НОИ ли?Защото аз тази седмица си взех новата лична карта,където съм Велева-Нейкова,а не само Велева.Ако някой знае със сигурност как се процедира да сподели Simple Smile

# 243
  • Мнения: 0
добро утро..хайде и аз да се включа в тази тема че да не изпусна да полицемернича малко...

Иначе си сектантствам редовно, т.е. чета всичко образовам се и подкрепям безгласно  Laughing

Много интересни работи писахте..като се започне с присъствието на бащата..ами мъжа ми отказа още в началото като говорихме..каза аз съм с теб ама ще чакам навън...аз не че и за минутка съм го искала да ми се мота и той...още повече че освен всичко друго ще трябва да си мобилизирам и всички познания по гръцки език в този момент..че акушерките не говорят английски. А и най-важното е всичко да мине наред според мен, така че разни хора разни идеали.
Иначе с "Гергелчо" сме добре, продължаваме да ходим на работа и да шофираме, а всякой тук ми казва че било вредно за бебето. Ама аз няма как да се придвижвам по-друг начин така че до 20 ти декември ако е късмет ще изкараме така.
Радвам се за Бетунга и Гея и дай Боже да няма повече изненади.

И мен ме е избило на готвене, а колегите се избиха за меденките на Йоли  Hug Hug Hug Единият даже ми предложи от 8 до 10 сутрин да продаваме меденки на главната ... 2 Евро парчето Money  Joy

Честит Рожден Ден На Васи К с пожелания за НАЙ НАЙ НАЙ от каквото си иска..

На нас кекса въобще не ни е забранен за сега, слънцето ми няма спирачки и си живеем добре.. Heart Eyes. ...аааа че сънувам сънувам ама бебета и баби.. hahaha

Хубав ден от мен и страхотно да си изкарате на срещите а после да се отчетете в дела и документи

# 244
  • Мнения: 173
Добро утро на всички, мами! След един час отивам на ЖК, но не знам дали ще видя Бебо на видеозон  Sad
Васи, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Пожелавам ти да си много щастлива и най-красивото и здраво бебче февруари  newsm67
Hetera,  първо трябва да ти напишат новия болничен с новата фамилия и с нов адрес (ако имаш такава промяна в ЛК). Като носиш болничния на работа им поискай декларация (наново я попълни с новата фамилия и с новия адрес, ако има такъв) и им дай копие от новата ЛК  Peace Друго май няма  newsm78

# 245
  • Мнения: 356
Vasi_k,
На всички честитя този светъл празник днес - Въведение Богородично - Ден на християнското семейство!
Нека Св.Богородица вди над всички нас!Нека има много здраве,любов,хармония и смях в домовете ни!!!!!!

# 246
  • Мнения: 2 784
Добро утро!
Фокси, мерси за съобщението. Hug
Засега за варненската среща сме сигурни wondertedy7, lukrecciana, vivi_mm и аз.
Писала съм на 14 майчета, две със сигурност няма да дойдат (Неукротима и sniqnie), една ми я даде като несъществуващ потребител, а Гери Колева и MayaG са резерви. Mr. Green
Васи, Честит Рожден ден! Дано имаш повече поводи за усмивки и едно прекрасно бебче през февруари.  bouquet

# 247
  • Мнения: 24
Здравейте коремчета  Hug

Васи желая ти цялото щастие на земата когато щъркелчето ти донесе едно здраво, слънчаво малко чудо февруари   bouquet

Честит ден на Християнското семейтво, нека богородичка бди над малките ни гнезденца

Гери Колева стискам палци всичко  да е ок на прегледа и да видиш бебо   bouquet

бетунга дръж се мила, трябва да остискаме, малко остана  Hug  Heart Eyes

П.П сложих малко снимчици от подписването  Blush

# 248
  • Мнения: 179
 Добро утро мамчета!

Vasi_k  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Много любов, здраве и хубави емоции ти желая, а от догодина едно здраво бебче да осмисли още повече живота ти    bouquet

hetera Ще трябва да се попълни нова декларация за промяна на обстоятелствата/ промяна на името/, но счетоводителката ти знае предполагам за това.
Иначе аз бях на лекар.Всичко си е в нормата , бебчето си се движеше през цялото време.Кръвното малко ми е ниско, но това е поправимо.И май пак ще е момиченце....ама не е 100 % сигурно.
 А...остават ми още 20 дена работа... newsm44

Хубав ден засега  Hug

# 249
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен в този слънчев и красив ден,

Васи

С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Момичета , а на всички вас честит празник, с пожелания за много семейна топлина, любов и разбирателство, която да бъде засилена от присъствието на малкото човече, която очаква всяка една от нас.

Една малка почерпка и от мен  Simple Smile На този ден преди три години официално съобщихме на родителите си и приятелите си, че ще се женим с моя мил съпруг. А той ми предложи предната вечер / нощ Simple Smile


И по едно малко от мен  Wink

# 250
Здравейте сладки бременелки! За няколко дена сте изписали Shocked Hug ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  НА ВАСИ newsm67  ura dance  bigdance2 И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
Аз направих едно бързо трипче до Софето и съм много щастлива, че скоро ще си имам шоф. книжка travel, но какъв АД преживях в този КАТ. Важното е че всичко ве4е е оки! Вчера бях и на преглед при моята лекарка, която ми води женската консултация, обаче не ми казва никакви размери, а само 4е беб4о върви малко по-едричък. И на всичкото отгоре, миналия път не видяла, че имам бактерии в урината, а аз я бях предупредила за мойте бъбреци и чак сега ми даде направление за микробиология EmbarassedМалко ми е притеснено, а аз май щях при нея да раждам, но ве4е и аз не знам. Много ми се иска да дойда на срещата, но се очертава утре да потегляме с татенцето към Трявна, защото приключихме с гадния ремонт и сме си обещали един уикенд на едно любимо място. Видях, че има  много фенове на РОдопите Peace и аз съм влюбена в тях, но ми идват малко дале4ко за път сега, макар 4е моите приятели от там ми звъннаха  и ве4е завалял един снежец, а мен ме сърбят кра4етата за сноуборд4е.....newsm78  Моето любимо местенце там е Момчиловци и мацки, повярвайте ми там вашите фантазийки, особено тази на  foxy, може да се окаже реалност. Олееее какъв пост стана #Crazy, но исках да попитам варненските мамки ако не се съберат много желаещи за тази неделя, да се съберем другата, за да може да се запознаем и да си побърборим на живо! Много цунки за сега  newsm51 Hug

# 251
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Васи, Честит Рожден Ден, мила! Да сте живи и здрави и ти, и бебо и всички покрай теб! Heart Eyes



И честит ден на християнското семейство на всички   bouquet

# 252
  • София
  • Мнения: 1 979
geri_kkoleva и Elisana мерси за информацията, сега ме обхванаха обаче малко тревожни мисли,началото на този месец ми дадоха болничен на старото име,който е до края на месеца,дефакто когато ми го даваха още не бях си взела новата лична карта,но тази седмица си я взех и се чудя дали от НОИ ще ми приемат болничния?

# 253
  • Мнения: 95
Васи,честити рожден ден с пожелания да бъдеш щастлива ,здрава,обичана...през февруари да се радваш на сладко и здраво бебче.
Честит ни празник на българското семейство...с молба към Бог да пази бебките ни и близките ни.
Десика,честит празник..още безброй години заедно и щастливи.
Мартеничка,моля те не ми се карай заради нощниците..тук такива се продават като кажеш че е за бъдеща мама Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Момичета и много се пазете.

# 254
  • София
  • Мнения: 66
Добро утро на всички!   bouquet

Действам бързо, че нали обикновено петък ми е ударния ден в службата, та да не губя време Simple Smile

betunga, важното е, че сега всичко е наред.
Стискам палци всички ние да устискаме до след средата на януари!!!  pregnant

Vasi_ksmile3525 newsm59 baloni

vivi_mm, най-сетне се прежали да ни се покажеш - ПРЕКРАСНА БУЛКА СИ!!!
А защо ми се струва, че ioli уж беше казала, че също е качила снимки на порасналата пупа.... аз нещо не ги виждам

срещата:
О'Шипка - на Будапеща 13
22.11.08
13:00
непушачи
маси номер 1 & 2

foxi - baby, ще ни аднеш ли и нас на 1-ва страничка, моля   bouquet

за Ф.М... десика, ти се чудеше дали да ходиш, нали? Ами аз ако не бях отишла, просто щях да си спестя 70лв...
Бяхме при д-р Димитров във Фемина.
Първо се оказа, че ни няма в списъка и милото вдигна скандал, после се оказа че всъщност са ни записали за 20.10, вместо за 20.11, което мен ме доубеди, че грешката не е наша, а на рецепционистката...
В крайна сметка жената която е била за 5:30 вчера не дойде и ни прие доктора, но беше просто късмет..
Самият преглед не беше нищо особено.. Пита ни за диск и ние веднага казахме да, но се оказа че е трябвало изрично да кажем 3-4-5-6-7Д, защото сега имаме диск с някакви снимки на бъбречета, стомахче, не знам си какво... вярно че всичко е нормално, което де факто е смисъла на тия прегледи.. но за чий са ми снимки на някакри черни петна на сив фон...
Лицето не се видя грам, т.е. дори никаква интересна снимка не мога да кача тук Simple Smile
Накрая ми попълни формуляра с 10 грешки, но все едно.. Важното е, че базова информация е:
-термин 25.януари - той се определя само от датата на последния М. - това ме прави 30г.с. и 6 дни /няма да си променям линийката обаче/
-диаметър на главицата - 7.7см - 30г.с. и 4 дни, но пък обиколктата отговаряше на 31г.с. - голямоглаво Simple Smile
-размер на бутчето не помня, но беше за 30г.с. и 0 дни
-1372 гр - 29г.с. и 0 дни - клечо като татко си
-предлежание - напречно - каквото е било винаги, т.е. най-вероятно секцио и то с разрез от ухо до ухо, но все едно... трябвало да отида около 2 седмици преди 25, т.е. 10-ти януари, за да видят в крайна сметка врътнало ли се е или не
-потвърдиха ни пола, който обаче ще си остане в тайна до края Simple Smile
И просто за информация - Цолова беше в пъти по-готина и отзивчива от този Димитров

А за сънищата - аз кого ли не съм оправила... Даже напоследък почнах милото да го нареждам - я с гаджето на един познат, я с някоя приятелка... И все го хващам, но вместо да му се сърдя просто го карам да ми разказва  Rolling Eyes
А снощи сънувах че умрях... както и всички между другото де Simple Smile Отивах на работа, когато се срещнах с колеги и седнахме да си поприказваме на стълбището пред входа. По едно време вече беше тъмно и аз безкрайно отегчена и полу-заспала зяпах в небето. Оказа се че има или заря или звездопад и докато се чудех видях метеорит - с глава и опашка и докато успея да си пожелая нещо веднага след него видях ОГРОМЕН друг метеорит, който дори не се беше запалил.. и той падна точно върху Кремиковци - единия комин скочи право на горе и се разби на прах. Всички се стреснаха, а аз се опитах да им разкажа какво точно е станало. Едновременно с това се замислих, че сега ще има опасни изпарения и трявба да предупредя милото и се затичах към нас, но то пък беше много далече... и само успях да видя единия ми колега как казва Получих еди си какво и да се надува и да се задушава.. и тичах тичах давайки си сметка, че е напълно безмислено... и в крайна сметка умрях без да стигна до любимия... Моментално се събудих и го потърсих в леглото, а той се отдалечил максимално от мен..  ooooh! Почти се паникьосах, но тъй като много леко спя бързо се разсъних и се успокоих Simple Smile
Луда работа  #Crazy

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 11:14 от carbo

Общи условия

Активация на акаунт