Бъдещи мами Февруарки-сладки дебеланки,чакат бебета засмянки...

  • 11 642
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 806
Elisana И на мен точно от днес ми остават 4 седмици до отпуска и майчинство.  newsm68 smile3533  И аз броя минутите даже.

hetera Според мен името не би трябвало да попречи.  Важното е номера на личната карта да съвпада - Не е ли така?  Но знае ли човек за какво ще се изпищят да ти създават проблеми.

ivonk  Hug Най новата ни шоф. - честито

# 256
  • Мнения: 179
hetera Според мен не би трябвало да имаш проблеми с този болничен.А новия, който ще ти е предполагам от декември трябва да е с новото име и с декларацията за промяната.

# 257
  • Мнения: 592
Здравейте бремелинки - да ви е честит светлия празник Въведение Богородично - Ден на християнското семейство! Нека си пожелаем Света Богородица да бди над нас и нашите семейства, да са пълни домовете ни със здраве, щастие, любов и весели дечурлига.

Васи - честит рожден ден и от мен - много здраве, щастие, любов, късмет ... всичко което си пожелаеш, а февруари да донесе най-големия ти подарък.

^desika^ - честит празник и на теб мила - много любов ви пожелавам.

ivonk  честито шофьорке - безаварийно каране мила   bouquet Честито

И аз да се похваля - тази сутрин моята най-добра приятелка ми се обади да ми се похвали че е станала леля снощи вечерта Simple Smile Много съм щастлива - а таткото сигурно подскача от радост и място не може да си намери понеже момиченцето им е родено на 20-ти, а той днес има рожден ден Simple Smile Раждането е минало не по план, наложило се секцио, но в крайна сметка и беба и мама са добре - да са живи и здрави, скорошно възстановяване им пожелавам и да им е честита малката момата Simple Smile

Фокси имам една молба - може ли да ми смениш цвета на щъркелчето - вече 2 пъти доки казва че ще си имаме пак момиченце - дори последно беше много категоричен вика "100% момиченце" Simple Smile Предния ми лекар каза момченце затова сложихме синьо щъркелче, но май май ще е момиченце Simple Smile Дори вчера една позната проверява по някаква нейна таблица според която се определя пола - в зависимост от месеца на зачеване и годините на таткото. Спомням си че в предни теми имаше нещо такова и бяхте пуснали няколко линка - може ли някоя мама ако се сети да пусне отново да не ровя назад, а аз междувременно ще проверя дали няма линкове на първата ни страничка от темата Simple Smile Благодаря ви предварително.
Приятен ден ви пожелавам милички и да се пазите.

# 258
  • Мнения: 14
Момичета, от сърце ви благодаря за прекрасните пожелания! Много сте ми милички и се радвам, че мога да споделя своя личен празник с толкова много сестри по съдба! Искам да ви поздравя и с днешният празник на Християнското Семейство! Бъдете благословени от Бога с много любов и разбирателство, и разбира се с най - голямата радост в живота: нашите ангелчета!
 Ето една скромна почерпка от мен! Да ви е сладко!


 Скромна, но пълноценна храна! От мен са ястията, а от Десика десертите и питието!
Десика, Честит празник и на теб! Много щастие и любов!

# 259
  • Мнения: 242
Карбо ще ви добавя срещичката,няма проблем Hug  А иначе искаш ли да ти променям термина на първата страничка?
Хамелеонче,и теб ще оправя Joy

# 260
  • Мнения: 95
Mомичета,май идва време за нова темичка..и за предложения за заглавия newsm78 на мен ми дойде нещо на ум...Количка,кошарка или мъничка дрънкалка,дилема за бъдещата февруарка..... вие преценете..май е малко глупавко..но с моят мозък на бременна това ми дойде на ум. Embarassed

# 261
  • Мнения: 80
vasi__k  newsm59 да си жива,здрава, много обичана и февруари да получиш най-прекрасния подарък.
Честито Въведение Богородично - Ден на християнското семейство! Нека Света Богородица бни над нас и нашите семейства-днес ще мина през църквата да запаля свещичка( ние сме кръщавани с милото и венчани в Св.Богородица)
ivonk-честита книжка-пожелавам ти безаварийно каране.
Приятен ден на всички, възползвайте се от хубавото временце.  love001

# 262
  • Мнения: 24
Carbo мерси   bouquet А с тези сънища направо ще ме разбиеш тц тц - един сценарий спокойно можеш да напишеш  Laughing  
А за моите сънища- то и аз си сънувам кексове, ама винаги са с милото  Blush  Тази нощ сънувах мн гаден сън как милото вече обича друга и не му пука за мен и направо цяла сутрин не мога да се отърся  Cry пу пу да не дава Господ  Praynig

Ивонк честито   bouquet леко и безаварийно  newsm01

Десика честит празник  и на теб   bouquet  Heart Eyes

Вчера най- накрая се престраших и взех две боденца за бебка  Rolling Eyes до сега нищо не бях вземала и аз не мога да дам логично обяснение защо  newsm78

А тази сутрин ми се обадиха че една много близка моя приятелка е родила момиченце 2400 г  baby_neutral термина и беше за 12.12, ама госпожицата е избързала но важното е че са живи и здрави и двечките  Party

# 263
  • Мнения: 806
dessi06 Харесва ми името за тема.

# 264
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 772
Васи, честит рожден ден, много късмет, здраве, любов и най-кроткото бебе февруари!

Честит празник на всички!  bouquet

# 265
Ох, не мога да се сдържа да не драсна пак Embarassed......НО!!vivi_mm направо ме разби, защото аз сънувах същия сън и днес ми е едно ..бррр... и чак толкоз реално беше всичко, че сутринта се чудех защо сме в едно легло, но нашите съзнания сега са направо #Crazy Много благодаря на всички за пожеланията, надявам се да съм един добър шофьор наистина,защото от толкова време се мотая все с тази книжка.
 cook party023 Това е да се почерпите, малко е скромно, но ще имам проверка и бързам да се подготвя Hug  bouquet
На всички бременелки приятни събота и неделя и леко довършване на петъчния ден! Цунки по бебешките муцунки Heart Eyes
P.S. Мами варненки, моля Ви да ми оставите лично съобщение кога ще се провежда срещата, защото няма да мога да влезна до вечерта. Тайно се надявам да е следващия уикенд Laughing

# 266
  • Мнения: 592
Фокси благодаря мила за скорострелното "оправяне" Simple Smile Беше много приятно  Heart Eyes Hug  bouquet

# 267
  • Мнения: 242
Хамелеонче за теб винаги,бе,душко златна Hug
Десика чак сега забелязах с какво ни черпиш и много благодаря Hug ... ммммм...обожавам Бейлис....

# 268
  • Мнения: 649
Момичета кажете ми как борите хремата, че имам чувството, е ще се гътна. Е нямам спомен толкова брутална хрема да съм имала.
Все едно цялото лице ми е подпухнало, едвам дишам, главата постоянно ме боли. Абе с две думи- зле е работата.
А от днес на милото техните идват на гости и трябва да се надигна да пооправя малко и да сготвя нещо.

# 269
  • Мнения: 806
^desika^ Защо си болничко?  Sad Не мога да ти помогна с хремата, но искам да ти кажа - Абсолютно забранявам да ставаш и да готвиш и чистиш.  Болна си и не ти трябва да се до-разболееш, а и да ги заразяваш.     Naughty
Бременна жена в седмият месец и болна.... ще ми ставаш.  Нема такова животно... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт