Бъдещи мами Февруарки-сладки дебеланки,чакат бебета засмянки...

  • 11 617
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2
Здравейте сладурки!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО !!!
Пожелавам на всички да сте здрави и спокойни и да се радвате на сплотено и  щастливо семейство изпълнено с много много любов и разбирателство и весел детски смях!   family  нека Господ да ни закриля и  всички да си родим живи и здрави бебчетата .

На ВАСИ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!    bdbaloni
Бъди жива и здрава, обградена с мнооого любов и щастливи моменти и през февруари - безпроблемно раждане и да си гушкаш прекрасно здраво бебче!!! Весел празник днес   bouquet

Понеже  коментирахте присъствието на бъдещите татковци на раждането, вчера попитах моята половинка за това и той ме прегърна и ми каза че ще се радва да бъде до мен и да ми вдъхва спокойствие и сила в този труден момент, дори така ще се чувства по-спокоен за мен. Стана ми много мило ... За мен раждането независимо колко ще е трудно ще е много щастлив и  красив момент за това че се появява нашето малко бебче, плод на любовта ни.  Ние обичаме да споделяме и съпреживяваме всички вълнуващи моменти заедно и взаимно си вдъхваме много подкрепа и увереност. Само се моля живот и здраве всичко да се развива нормално.

аз вчера не ходих на ЖК, защото лекаря отсъствал, добре че му звъннах преди да тръгна, та днес ще се разходя ...

Betunga, това което ти се е случило наистина  е било доста притеснително, радвам се че вече положението е по-стабилно, пази се много, че отвсякъде ни дебнат рискове... и бебчето да се държи  Naughty, да си стои на топличко под закрилата на мама, докато си дойде истинския момент  Wink

dessi06, името на темата е чудесно, звучи много забавно,  браво за идеята  Peace

^desika^, благодаря за изкусителната почерпка от сутринта, какви вкусотии само... Wink
Честито за вашия красив момент, бъдете здрави, много влюбени и сплотени и прекрасно бебче да ви радва скоро !!!
За хремата, аз в началото на септември имах хрема за 2-3 дни и тогава карах на чай и много лимони и мед, сравнително бързо мина, но наиситна е гадно... Дано бързо да се оправиш! Пази се!!!

Момичета днес сутринта гледах /по-точно слушах/ от сайта на БиТиВи - в предаването "Часът на Мама" беше гост министър Масларова и тя заяви че е прието вече от 1ви януари платената отпуска от 15 дни за бащите и може да я ползват след като майката излезе от болницата. Това би било наистина чудесно бащата да е свободен и да е близо до майката с бебето в първите дни след раждането  Wink

# 271
  • Мнения: 242
nejno_cvete кой ти е лекаря? Да не би да е д-р Минев?

# 272
  • Мнения: 24
^desika^ , Албенчето е права- трябва почивка тя работата няма да избяга  Naughty ! Аз вчера цял ден чистих и сега ме боли много кръста така че пазете се момичета   bouquet

Ивонк явно сме на една вълна Simple Smile Но усещането е ужасно Sad

# 273
  • Мнения: 2
Foxy,
не съм при Минев, макар че за него съм слушала много добри отзиви.
ходя на ЖК при един лекар Керезиев, доволна съм от вниманието, въпреки че е по здравна каса, всеки път ме гледа  и на ехограф.
иначе отвреме на време профилактично посещавам и една лекарка на частно - Елена Кръстева, аз при нея ходех още отпреди да забременея и съм много доволна, та тя ми препоръча лекаря за ЖК.

А ти при Минев в коя поликлиника ходиш, мислиш ли да раждаш при него като дойде времето?

# 274
  • Мнения: 242
nejno_cvete Минев по принцип работи частно и в АГ "Селена".Аз ходя в частния му кабинет.Ами аз мисля да раждам в "Селена" обаче то в случая не зависи само от мен и моите желания,ами и от това кога ще пожелаят бебетата да излезнат Laughing И се надявам да е когато трябва,защото ако тръгнат да се раждат малки и недоносени отивам в Окръжна на Пазарджишко шосе,заради отделението за недоносени,с което разполагат там,ако пък всичко си е нормално ще си раждам секцио в "Селена" с Минев.А аз те попитах,защото и него го няма тези дни,бил в чужбина,затова и ще ходя вместо днес,в сряда на преглед...

# 275
  • Мнения: 40
Честит рожден ден на Васи и от мен   ura много здраве, късмет и всичко най-най...
Благодаря ви момичета за подкрепата и куража, който ми давате  Hug за сега се чувствам добре в сряда съм на преглед.
Само дето започват да ме болят кокалите от това лежана, ама лесно мама не се ставало - казва моята докторка и цялата работа идва от там, че съм с недоразвита матка  newsm78
Лек и спокоен ден на всички  preggo Hug

# 276
  • Мнения: 649
Момичета сега ходих до аптеката да си взема нещо за хремата. изчетохме с аптекарката всички листовки на капките за нос и на всички пише да не се прилагат по време на бременост. А аз си спомням, че доки онзи ден ми каза да си взема Олинт. Е да ама дори и на тези за деца пише, че не се използват от бременни. И така си взех Морска вода Стеримар - и в момента успявам да дишам свободно. Много съм доволна, дори и ефекта да е кратък. Поне е безврддна, ползва се и от кърмачета и може да се впръсква до 6 пъти на ден.
Дано това да е моето спасение, че е ужасно.

Намерих си и витаминките Пренатал и ги започнха от днес. Дано малко се позакрепя, че ми омръзна от хапчета, болежки и т.н.

# 277
  • Мнения: 86
Здравейте милички Hug
аз отдавна не съм писала,ама исках да си прочета всичко.пък иот работа нямаше много време. Simple Smile
ЧРД на васи-к!   Gift Да си жива,здрава, много щастлива и обичана!А февруарксият ти подарък да те радва много!  bouquet
Честит празник на семесйството! Много да се обичаме и да сме щастливи и след три месеца да си гушкаме сладките бебчовци :!
аз да почерпя  newsm38 днес с моето мъжле правим една година от запознанството ни Simple Smile още не съм измислила какво да му подаря.изобщо нещо романтиката ми я няма.мисля да му взема нещо плюшенко,сърчице нещо.дайте някоя по-лесна идея.за хапването ще е навън, пък и не ме бива много Blush
аз имам проблем с нослето-вечер много се изсушава и сутрин имам малко кръв.затова ще трябва скоро да вземем овлажнител.въпреки, че пускаме само за малко климатика, колкото да се поскърши в стаята.
пък другото нещо, което ми прави впечатление е,че много ми става топло.много повече от преди.явно от хормоните.
моя мъж не го искам на раждането ако е нормално.реагира остро, когато е поставен в непозната ситуация и не може  или  не знае какво да направи.така като ми прилошаваше в началото на бременността се поскарвахме.пък и него да мисля как се чувства няма нужда. Wink
аз от понеделник съм болнични и ще пиша поивече  Hug  bouquet до скоро

# 278
  • Мнения: 233
Честит Рожден Ден, Васи! бъди здрава, обичана и много щастлива бъдеща мама!
Честита книжка на Ивонка - леко и безаварийно!
Честит празник на християнското семейство на всички ви!

Десика, от Пренатал никой не се е оплакал за напълняване! даже са с някакъв комплекс ензими, които улесняват метаболизма! бързо да се оправяш, мила и наистина недей да се тръшкаш за приготвяне на софри и чистене за посрещане на гости! мисля, че всички съфорумки тук са на мнение, че най-важното е твоето здраве и здравето на бъдещото ти бебче! а който идва на гости в тоя момент би трябвало да знае, че отива при бременна и че тя може да не е в най-добро състояние на духа и тялото!

# 279
  • Мнения: 1
Ей, значиииии, ама днес много празнуващи, направо вече съм пияна от почерпките ви, ама как да се въздържа като е за ваше здраве и си ви обичам толкова много!
ВАСИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО ОБИЧАНА, ЩАСТЛИВА И НАЙ-ПРЕКРАСНОТО БЕБЧЕ ПРЕЗ ФЕВРУАРИ!  newsm59   bigdance2   party023
Десика, честит празник и на теб! Да се обичате все така и да празнувате поне още 100 г.  1dating
Сияние, честито и на теб! Много обич и семейно щастие ви пожелавам!   loveuuu

# 280
  • Мнения: 242
Момичета,ще пусна новата тема,защото ще излезнем малко с любимия на разходка и незнам кога ще се прибера,а като гледам всеки момент ще стигнем и 15 страничка...

# 281
  • Мнения: 171
Здравейте и от мене и честит празник на всички...
foxi и аз се обаждах да си запазя час при Минев за сряда,но нямало свободни,така че аз съм в петък ,знаеш ли можехме да се засечеме:)
Той д-р Минев да ходи сега,та като наближат нашите термини да си е тук ,живи и здрави до тогава:)

# 282
  • Мнения: 106
Здравейте, момичета! Много отдавна не съм влизала във форума - все не остава време, а какво ли ще е след 2-3 месеца  Laughing И така, ние ще си имаме още едно момиченце, но не на 22, а на 20 февруари. Приятна почивка на всички!  bouquet

# 283

Общи условия

Активация на акаунт