Весели и малко сополиви, АВГУСТинчетата са щастливи!

  • 11 226
  • 269
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 440
Здравейте!
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ СВ.ЕКАТЕРИНА!

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!


Морска  Hug,от сърце се моля за брат ти! PraynigДано бързо да се оправи! Praynig
Ния,Елис,стискам палци и на вас! Praynig
Ментина,дано намерите правилния начин за лечение!
Бейби Или,честити ходещи крачета на Яни! Grinning

Успешна седмица на всички ви!

# 226
  • Мнения: 222
Здравейте и от нас!

Честит Имен Ден на всички именници!


Ментина
-ах колко съжалявам, дано наистина да сте попаднали на добър лекар, който ще вземе най-доброто решение и разбира се е поставил правилната диагноза. Стискам палци!
Мариета-благодаря за питката, мммммммммммм много е вкусна!
За кухните няма да коментирам, казвала съм мнението си!
Ния-успех!
Илиянка-честито проходило момче! Колкото се може по-малко падания!


От мен ще почакате за снимки, след 2 седмици, тук просто не мога да ги сваля на компютъра, настройките са за друг фотоапарт.

Ние също бяхме час и половина навън. Доста е студеничко, но е слънчево и приятно. Ходихме разбира се да купим нова търкалка, на която Перси започна на секундата да се кефи. Приятна следобед

# 227
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Морска, как сте?  Sad Притеснява ме това, че никаква я няма. Sad
Ментина, дано с тия мазила Рошлето се оправи.  Praynig
Ния, стискам палци.  Praynig
Или, Дезита, честити ви ходещи крачета.  Peace
Теди, ама тая е била наистина за убиване.  #2gunfire Малее, какъв скандал щях да й дигна, ако на мен ми беше направила такава забележка.  Twisted Evil Хич, не ги обичам тия.
Или, апрески има в Скай сити, в Хиполенд. Има няколко вида: светлосини, слънчевожълто със синьо, сребърно-сиво и едни по-тъмни. На мен много ми харесаха сивите и мисля да взема на Сашко. Дано докато се наканя да не свършат. Иначе в Ская има и магазин на Колев, но там май само розови апрески видях. Не съм сигурна обаче. Там пък имаше хубави боти.
Още един глас за ремантадина и от мен. Много успешно пресича гадните вируси.  Peace
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ КРАСИВОТО ИМЕ ЕКАТЕРИНА!
Сещам се за едно малко Катенце сред августчетата.  newsm78 Какво ли става с Мимсат? Май отдавна не се е появявала. newsm78

# 228
  • Мнения: 243
Лулумба благодаря много за инфото  Hug

# 229
  • Мнения: 711
Докато спи малкия качих малко снимки. http://tedybg.multiply.com/photos/album/21/Kris_1year_and_up#51 от тук започват.
Ей, той заспа към 2 и някой точно тогава реши да дупчи с бормашина  #Cussing out

Ментина бързо да се оправя малката бонбона  Hug

# 230
  • Мнения: 530
Ментина стискам палци да е точната диагноза и да се оправете

# 231
  • Мнения: 1 554
нямам нет,от тел. Пиша,утре ще се включа поздрави

# 232
  • Мнения: 361
Бобче,тов не е ли имуностимулатор?Не се ли пие по рано и с месеци?

# 233
  • София
  • Мнения: 3 928
Честит имен ден на всички празнуващи днес!

Леле, Теди, ти ме уби с тази доставка #Crazy. И аз трябва да слизам, но и ако на мен така ми се развика няма да й остана длъжна Naughty. Аз съм взимала на Ози за Дани една седмица, но той не пожела нищо да хапне от манджите им и затова сега реших да пробвам от Хер. Малчо е много хубав  Peace.
Ментина, стискам палци бързо да се оправи Ния  Praynig.
Ния, ще чакаме и от теб новини за очния преглед.
Или, Дезита, честито прохождане на дечицата.

# 234
  • Мнения: 711
Марти, дано при теб дойде друга. Нямам представа дали само една прави доставките. Аз утре ще я оправя тая. А си бях приготвила някой лев отгоре да и оставя, ама и се размина  Mr. Green Крис както написах от обедното яде само няколко лъжици, но сега десерта го изяде целия и много му хареса. Беше бисквитена торта. Той обаче попринцип десертите никога не ги отказва, та не ми е критерии това. Ще видим довечера супата дали ще яде.  newsm78

# 235
  • Видин
  • Мнения: 685
Честито на всички именници и всички които имат повод да празнуват. В това число и ние с мъжо правим 3год от както заживяхме заедно. Почерп 
Или, Дезита, честити ходещи крачета  bouquet
Ментина, много се радвам че се е установило от какво е обрива, дано само да е наистина така и бързо да се оправя адашката с тези кремове.
Морска, Hug чакаме утре да пишеш.
При нас всичко е наред, това кривене не е нищо страшно, а и то се появява много рядко, преди беше по-честичко, за всеки случай пролетта да минем пак и ако не е изчезнало, каза че ще ни прати в София, но каза да не се притеснявам. Иначе се отнесе много добре, гледа от всякъде и всичко. Каза че всичко в очите му е чисто. Извинявайте за обстойния разказ, но исках да обясня подробно. Вече съм значително по спокойна ooooh!

# 236
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Niya, Хайде отдъхни си сега  Hug Радвам се, че всичко е ок при вас  Hug

Момичета, радвайте се, че ги има тези кухни при вас, тук няма такава екстра. Майките обикновено до късно ползват бурканчета - ХИПП, а и после не им е много трудно тъй като тук ядат топла храна САМО на обяд, сутрин закуска, нормална, като нашите, а вечер хлебчета с нещо намазано  Confused Ама аз как да им връча на моите деца по едно хлебче и да кажа "Хайде това ви е вечерята, деца скъпи"  Sunglasses А да не говорим, че малките деца тук никой не ги кара да ядат ядене - връчват им хлебчето или бисквитите или солетите и е готово  Confused Confused
И за това си готвя, две яденета - замръзявам и после си ги редувам и не ми тежи много, но и аз бих предпочела да имам избор за кухня, но няма

# 237
  • Мнения: 1 380
Честит имен ден на всички празнуващи днес!  bouquet
Niya_Petrova честита годишнина.Много любов и хармония желая. Heart Eyes
Илианка, Дезита, честити ходещи крачета.Браво на малчуганите..... Peace

# 238
  • Мнения: 229
Честит празник на именниците и именничките  Hug

Здрави и бързи крачета на Яни и Симон  jump

# 239
  • Мнения: 3 595
Честито на именниците и на ходещите крачета  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт