Весели и малко сополиви, АВГУСТинчетата са щастливи!

  • 11 224
  • 269
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 380
golden fall изгуби се някъде..... Thinking

# 241
  • Мнения: 361
Охо,имаме си ходещи крачета.Честито-безавариини и здрави да са  bouquet

Илиянка,нали искаше да проходи Яни.На ти сега,да се видиш в приключение с малкия сладур Heart Eyes
Със Сашка незнам какво става.От как сме се върнали от Сандански,съм я виждала 2-3 пъти с една друга мама и само се поздравяваме,но не излизаме заедно.С Тони бяха по-гъсти,ама какво тава незнам Naughty

Аз се нагълтах с лекарства.Малко по-добре съм,но ме цепи главата и така ми се вие свят,че имам чувството,че не стъпвам по земята,ами се нося някъде Crazy

Нията,мандама,бързо да пребори проблема.Така са девойките-от малки ги започват женските ядове Heart Eyes

Морска,чакаме утре да пишеш Heart Eyes

# 242
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Хайде, Морска утре да пишеш все хубави неща. Чакаме... Hug
Теди, много сладък Крис.  Hug

Аз пък днес нещо съм се сдухала. Ама от какво - незнам.  Confused И ми е едно гадно, гадно...безпричинно гадно... Confused А, да освен това Саши днес цял ден дриска. Ама не е вирус, почти съм сигурна. По-скоро е от предкътниците, че и дупето му е като на маймуна червено. Единият почти е избил, даже го напипвам. Но другите май още не са. То и оставя ли ме някой да бръкна като хората в устата.  Crossing Arms

Днес се присетих и за Дивена. Какво ли става с нея?  newsm78 Надявам се да бременее леко и спокойно.

# 243
  • Мнения: 223
Чела съм само 9-та страница и видях, че на Валето брат й е бил зле, както и тя. Стискам палци в следващите страници да прочета, че всичко се е разминало. Hug, Вале
Явор не се кефи на ходенето по лед. И той като Неди "моко" не харесва. Успя и в едно "како" да стъпи обаче. Да ви кажа вчера тича из къщи и вика:"Тати, тати мой куде". Търси го където му казах - намаааааа
Аз май съм му скучна(за гушкане ставам, де). С нищо не ми се занимава (чета книги, вкараваме едни чинийки една в друга и яйца, бутаме коли, малко рисуваме, танцуваме, гледа рекламиииии) Sad Ребус, в яслите ще ги научат на песните, нали?
Влязла съм да ви кажа, че чета "Вино от глухарчета" на Рей Бредбъри. Чета и си мисля, че е супер да се чете на момченца на 5 годинки. Образно се представят разходки из природата, танц на златни звезди, блян по летните игри с нови гуменки... За батковците във форума(е, и за каки) - ми сля, че ще им хареса.
Какви са рекалмите на Глобул не знам, но Явор само щом ги чуе хуква, знае какво има в тях(сега са с "буки" - обувки) и накрай започва да вика "го гоу", което разбрах, че е Глобул. Заради рекламата с Иван и биковете и сега щом чуе името Иван виква "Го гоу"
Ахаа, кълчи се на танците по Би Ти Ви

# 244
  • София
  • Мнения: 5 760
Дивена,беше писала,че няма да има нет известно време и,че ще се включи през декември!

Ади,хайде утре да си по добре! Praynig Hug

Вале,чакаме да пишеш само хубави новинки! Praynig Hug


Дезита,честити  и на теб ходещи краченца!  Party

Лулу,ние нито 1 кътник нямаме и се чудя кога ли ще излизат но пък имаме пробил 1 кучешки! Rolling Eyes

Лека на всички! Hug
 

# 245
  • Мнения: 3 595
Тиги нямай големи очаквания от яслите. В нашата работеха все пак с тях и тя хем беше от най-големите не научи абсолютно нищо. За сметка на това вкъщи си учеше различни неща. А с Яворчето може още да редите кули от различни по големина предмети, да строите или по-скоро ти да строиш, а той да разваля замък от някой конструктор да речем. Да учите различни форми и коя форма къде може да влезе и къде не може, да търкаляте топка, примерно му търкулваш топка и той да я гони или да седнете един срещу друг, да му я подаваш и по някое време ще я побутва и той в някоя посока. Имаме един самосвал в който си слага различни играчки и го разхожда, а после ги маха. С щипките, докато простирам също е голяма игра. С тях може да се занимава поне 30 минути да ги вади и да ги прибира в кошничката им. Да ми подава чиниите от миялната да ги прибирам. Разбира се стоя точно до него да ги поемам веднага. Като свърши с долния ред му оставям някоя от неговите лъжички да си поиграе, докато аз прибера чашите. Играем все така успешно и на криеница под одеалото. Има толкова много неща, с които да ги забавляваме Simple Smile

Сладкишче  Heart Eyes голямото ми беше болничко, търчах по разни задачки, Бобката вади зъби и просто се поуморих. Да се надяваме ще има малко затишие, че взех да давам заето  Crazy

ПП: Забравих да ви похваля моя дребосък. Доскоро се пускаше само, ако го излъжем, а от вчера вече прави добровлни крачки и заминава в някоя посока. Толкова ми олекна като проходи, а той искрено се кефи и се забавлява на новата си способност. Естествено доста повече се уморява, което пък е супер за всички ни, защото успяваме да поспим  Whistling

# 246
  • Мнения: 1 380
golden fall(Иви), то всички даваме заето с тези деца.... Peace
И аз се чудех как е Дивена. Дано всичко е наред. Praynig

# 247
  • Мнения: 711
Ох, Крис заспа - тази вечер по-рано  Grinning , та ще използваме да изгледаме "Убийствен пъзел" 4, че аз съм му голям фен, а вече 5та част излезна , но от малкия няма време да ги изгледаме.
Хапна половината от супата, но аз я опитах и беше много вкусна.

На Крис любимото му е да слага и вади дрехите от пералнята , да ми носи прахта и омекотитела и да вади съдовете от миялната.
Също вади всички тенджери от шкафа, влиза вътре и чака някой да го затвори. Много обича да стои на тъмно.  Shocked И се залива от смях като се затвори в банята. Вече стига дръжките и си отваря вратите. Спасение няма  Mr. Green

Честито на всички проходили бебоци. Наистина е голямо облекчение да се придвижват сами. Аз вече съм забравила колко беше кофти като трябваше да го държа все. Той проходи преди 5 месеца.  Whistling

Крис пък има една играчка с маймуна и вече и вика "муна" - маймуна и "мъки" - monkey, че тя на английски говори  Mr. Green

Още нещо щях да пиша, но забравих какво.

До утре!   bouquet

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 22:01 от teddy_

# 248
  • Мнения: 223
Браво на проходилите. Голям е кеф като започнат да ходят важно насам-натам. Явор проходи късно, но е много внимателен (е често пада от предпазливост, де)
Златна есен, благодаря за съветите. За някои неща просто не се сещам. Когато на мен ми е тихо и все се обвинявам. Оставям го да си играе сам, ама ми е мъка като гледам да играе вяло. Иначе аз му рецитирам стихове и той сега хваща книгата и започва да имитира интонацията на всяко стихче. Знае на коя страница какво има и виака преди да я отворим: "токата", баба, бау-бау.
Днес го научих да слага всички книги на етажерката им. Тъкмо го демонстрираме на баща му и Явор започна да събаря всички книги и да вика"доу, доу". Те това са му белите , де
Лулу, аз съм си решила, че на именни дни, особено на жени на дните ми е тегаво Shocked
Теди, Явор също се затваря на тъмно тихичко. Shocked
Ето едно стихченце, за да оздравява Елито, и Ния, и Цвети
Капна дъждовната капка (показваме дъжд с ръцете)
върху зелената жабка.
Пклахата локва се сепна,
храбрата жабка не трепна
Малката капка сияе
шапка на жабката тя е.

Бини, какво стана с другия преглед

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 23:16 от Тиги-Мигъл

# 249
  • Мнения: 3 595
Незнам защо като бях малка всички учителки решаваха, че трябва да рецитирам стихове...толкова много мразех да ги уча, че и досега ми е останало. А като чух, че в градината ги изпитват (те са на 3) ooooh! съвсем ми призля. Не съм се разбучала само защото е болна вкъщи...като капак и се карат, че си служи с лявата ръка и въпреки че разговарях с тях продължават да я мъчат с дясната. Така ще ги посоля, просто чакам да се оправи  smile3515
Един познат има теория, че самостоятелната игра е най-добрата игра  Mr. Green Не е лошо да се учат и самички да правят нещо, не е нужно да им висим на главите през цялото време Peace

# 250
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти. Заспя мояа маймунка и имам време за чайче с мед. Реших да плодувам няколко дена да се прочистя, че само глупости ядях в последно време  Rolling Eyes

Ади ремантадина може да се приема и профилактично в месеците на грипни епидемии, но е и много ефикасен за контра атака на гадните вируси. Иначе за профилактика, аз от декември до февруари включително, приемам витамин Ц, по 200 гр два пъти на ден, че тук нямаме от този с 24-часовото действие. Досега, откакто прилагам тази тактика, ме е пипвал грипа един път и го изкарах много леко  Peace

Теди страшен е Крис.

Тиги всеки път се очудвам колко много говори Явор. Браво на момчето  Hug

# 251
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Днес съм по-добре.Пия още един  Фервекс и май съм копче Hug
Само малко недоспала-не си спомням вече от кога Ивон се върти като шугава по цяла нощ.Не плаче,просто се върти Thinking

И ние много бърборим и постоянно PartyКолан,окила(очилата на баща и),буе,апа(шапка),буки,папум,бода,ака,тола(стола)на Райън вика Лай с меко Л,Тони,на вучо си вика бати,кола,ало,Тати кола абота, и още купища такива LaughingА да и на нея си вика-монеееееее(момееееее) или мунооооо(маймуноооо) LaughingС една такава интонация Party
Заиграва се за по-дълго единствено с една кутия със стотинки и с щипките.

Морска,пиши днес,че вече се побъркахме.........

# 252
  • Мнения: 229
Добро утро  Hug

Ауууууу Бобченка, страшен аватар имаш. Ама наистина е страшен  Mr. Green

Само да се похваля, че ние много-много не говорим, ама от сега се види че ще сме математици. От вчера почна да брои - "раз, два три..........раз, два, три......."

# 253
  • Мнения: 389
Добро утрУ
какви стихчета бе Тиги,той за 2 мин не застава на едно место.
Как седнем да четем приказки ,става и изчезва на някъде.Най обича да се качи някъде,модулите в хола са му любими.Но за това аз съм си виновна като ги вземахме не съобразих,че ще му предоставя стълбички
Най-често използвана дума е" та-теее"
golden fall,честити ходещи крачета
тъмното и нас не ни плаши
 Сега да ви почерпя по случай  2г от бракуването ни с милото

# 254
  • Мнения: 564
Добро Утро  Hug
Покахонстас честито    bouquet
Ето кафе

Иви, не мога да повярвам, че й правят проблем за писането с лява ръка  Shocked Това попрелива чашата  Close Иначе, пожелвам бързо оздравяване  Praynig За даването на заето, явно е нормално с едно дете, а с две би трябвало да нема сигнал изобщо  Laughing Laughing Laughing  Wink

Тиги и аз съм се изчерпала с игрите, песните и т.н. В последно време иска да му пея "Над смълчаните полета" , а той да тича в кръг  newsm19 И това примерно 20 минути  ooooh! Как не му призлява не знам, аз без глас оставам! За зеленчуците песничката го кефи, показва как няма да става голям, как вика морковчето и зелката  Crazy Та такива неща правим ние, като изключим професионалното мрънкане по цял ден  Tired

Морска стискам палцси всичко да е ок.  Peace

Аз Неди го пратих на ясла преди малко. Явно съм му до болка писнала ( както и той на мен  Embarassed Heart Eyes ) та едва дочака да му сложа пантофите и ми обърна гръб и си влезна в групата  Joy Много слушал, много папал, само дето хапе децата  Confused Но дано е временно

Айде бягам да релаксирам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт