Весели и малко сополиви, АВГУСТинчетата са щастливи!

  • 11 213
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 222
Добро утро!

Покахонтас-честита ви годишнина! Още много години щастливи, паметни мигове и безброй поводи за усмивки, и споделени радости!
За играта-освен търкалките, Перси обича да си играе с колите, джиповете, да разпределя в различни съдове мандарини, портокали, ябълки и грейпфурти, обича да играе на криеница, ако има кой да му обърне внимание, да слуша песнички, да разхвърля дрехи, ако има оставени и така..........................................
Golden fall-честито на Бобката, малко крачки, дълги пътища изпълнени с успехи и много късмет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Скорошно оздравяване на Елито!
Тиги-нямам търпение да видя говорещото човече. Това все още най ми липсва в компанията на Перси.

Ние сме добре. Обстановката тук  добре ни дейста, а и като гледам днес ще има дълги разходки.

Изпращам ви много слънце оттук и свеж въздух!  Hug Hug

# 256
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Добро утро  Hug
Иви, честити ходеши крачета!  Peace Ето една хубава новина рано сутрин.  Hug
Фетица, благодаря за ледено кафе.  Heart Eyes
Покахонтас, честита ви годишнина с пожелание още много такива да празнувате и поне с още едно дете. Пък може и с две, три... Wink

# 257
  • Мнения: 530
Покахонтас честата годишнина!
Още много много години да празнувате таза дата.   bouquet

# 258
  • Мнения: 711
Добро утро!
Ние поспахмме до 9.30  Party

Покахонтас, Честит празник! Още много години да сте заедно и да се обичате!

Крис, съшо казва раз-два и вдига ръцете да прави гимнастика. Аз съм си свалила една, на която играя и на него му е много интересно да ме гледа и той вдига ръце и кляка.  Crazy

# 259
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Покахонтас, честита годишнина!!!   bouquet  bouquet

Имам въпросчеEmbarassed Предкътниците сменят ли са или са постоянни зъби?  Embarassed

# 260
  • Мнения: 564
Реших да направя бебешки речник на Неди  Sunglasses Ето ви най-неразгадаемите думички:
Мъна-мъна-мия се, къпя се, дъжд, сняг  Joy
тоБа-това
ДОЛ-топка ( идва от там, че като се ритне топката, се казва "гол", но той явно чува Дол  hahaha )
табата-батерия  newsm78
тоба та това там  Joy
Мисля, че ще стане забавен "речник"   Joy Joy Joy


П.С. Ама как си личи, че си нямам много работа днес  hahaha Mr. Green

# 261
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро  Grinning

Заведох си маймуната на градина, естествено и тя като Неди, не ми обърна грам внимание, ами директно си влезе и изчезна някъде в стаята.

Честити ходещи крачета на Боби и Яни, да са много бързи и по- малко да се спъват  Heart Eyes

Дезита, всички зъбаци се сменят  Peace

На моето диване, най- любимата игра напоследък е да се върти около остта си в кръг и после да ходи като пияно около стаята, а аз като майка орлица я пазя да не падне и да се изтрещи на някой ръб. Ужас. Криеницата и при нас е сред любимите игри  Simple Smile. Вчера и купих ръкавички с 5 пръстчета. Как намерих толкова малки и аз незнам. Ей, като някоя кокона си раглеждаше ръцете и днес първото нещо, което направи като стана е да ми ги донесе да и ги сложа. Така и закусва  Crazy
Ади, много се смях на бъбренето на Ивонката.

Оп, почна ми сериала, хайде до после  Grinning

# 262
  • Мнения: 660
Добър Ден!
Честита Годишнина на Покахонтас и другите празнуващи...ов език,който поне аз не разбирам или нямам такова голямо въображ
Ние пък не говорим,знае само мама,бау-бау и някакъв си негов език,който поне аз не разбирам или нямам такова голямо въображение да тълкувам думчките му,няма да е професор ха ха ха
При нас иначе,нищо  ново,освен,че отгоре ми стържат с бормашини всеки божи ден вече 6 месеца стана и все по обед,не го направиха тоя апартамент,златни нишки му вгражда,ама така се селяндурите комплексари Joy
А да вчера и ние купихме едни апрески от Хипото в Ская,мерси за инфото от Лулу,тя беше споменала за там,че има готини,хубаво,че купихме,че взехме последните негов номер...Но за 23 лева нормално,евтини са и ги изкупуват като топъл хляб...
Айде изчезвам засега да гледам Брадъра..

# 263
  • София
  • Мнения: 5 738
Покахонтас,честито!


Анаморф,честити ботушки! Party

Фетица,личи ти че си сама Mr. Green Party

С тези забавление е много сложно вече то всичко му писва много бързичко Crazy
Обича да отваря шкафове и да вади каквото има и след това да го събира/има 2 позволени шкафа и само там пипа/да разхвърля дрехи където набара,да играе с щипки или с касичката с стотинки като му изсипвам на спалнята отгоре и той една по една си ги прибира през дупката!
С играчки не бих казала,че се заиграва! Mr. Green
Много пъти съм писала какво казва.... нищо ново за сега няма! Party
Пък е и момче няма да бързаме  Crazy bowuu


Виждам,че сме 18 стр и ще ни заключат вече и май няма кой да пусне темичка....... някой ще се захване ли пък после ще се доуформя Thinking
[/b]

# 264
  • Мнения: 222
Привет!

Времето е приказно, толкова е топло и приятно за ноемврийски ден. Ние бяхме на дълга разходка и разбира се Перси заспа в количката.

На Перси още не съм слагала ръкавички, интересна ще е реакцията му най-вероятно.
Хайде приятна следобед на всички!

# 265
  • София
  • Мнения: 5 738
Райън ръкавички не търпи за сега ако му сложа седи като препариран! Joy

# 266
  • Мнения: 361
Пак здрасти!!!!!

Ирка,честити апрески на малчо.Със здраве да ги носи Hug

Мами,ние отпадаме от срещата.На 5.12 сме на Р.Д на кръщелника и мислех,че ще се приберем на следващия ден,ама милото иска да останем цяла седмица,та...............Много съжалявам,така ми се идваше да видя всички Rolling Eyes

Покахонтас,честита годишнина  bouquet

Да питам-някой да е взимал торта от сл.Росита.Имате ли мнение за тях,какви са пълнежите и т.н?Искаме тортата за Р.Д да е от нас,но не сме взимали от там до сега newsm78

# 267
  • Мнения: 243

Брях, че дълга тема станало  Crazy

Да питам-някой да е взимал торта от сл.Росита.Имате ли мнение за тях,какви са пълнежите и т.н?Искаме тортата за Р.Д да е от нас,но не сме взимали от там до сега newsm78
Само на външен вид съм ги виждала - в "Кой е по-по-най" черпят децата с такива торти от Росита. И твърдят, че са "бутикови" каквото и да рече това  Rolling Eyes

Яни има едни ръкавички от миналата година, но тогава беше малък за тях и сега ги носи. Оранжевички са с избродиран тигър отгоре, само с палец - много сладурски. Онзи ден им заших и връвка, която минава през ръкавите на якето, че да не ги губи  Rolling Eyes едно време много мразех така, пък сега и аз го правя  Blush

Днес наистина е по-топло и се топи, сякаш вали навън   Crazy
Дребното и тати му като станат ще излезем  Flutter

Покахонтас честита годишнина   bouquet И това ако не е еклерова торта с която черпиш  Crazy Mr. Green

БЕгам, че имам малко работа да свърша докато кюфтето спи, че иначе виси като пиявица за мене  Crazy Crazy Crazy

# 268
  • София
  • Мнения: 5 738
Oффф..........чакам аз и моята пиявижа да стане за да ходим по магазините,че хладилника пустеее  Mr. Green има бая неща за взимане и ще отидем до Хит и Кауфланд!

Ади,аз също освен на сайта им и в Кой е по-по -най не съм ги виждала другаде Rolling Eyes

# 269

Общи условия

Активация на акаунт