КГБ = Клуб на Готините Баби - 49

  • 15 788
  • 428
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7 386
             Ето още няколко идейки
http://www.label-decor.com/interior.html

             Като сме подкарали на готварски рецепти да ви кажа и аз една - десерт за либетата  Laughing
ТОРТА ЗА ЩАСТИЕ


Продукти:
1 с.л. желание
1 с.л. внимание
2 – 3 капки любов
1 щипка настроение
2 – 3 целувки
2 – 3 милувки
5 г. оптимизъм
1 г. реализъм
1 пакетче мечти

Приготовление:
Лъжичката внимание се смесва с желание, добавят се целувки с 2 – 3 милувки, щипка настроение и любовно умиление.
Запича се във фурна , но с енергия положителна, за да стане торта с форма отличителна.
Залива се отгоре с 5 г. оптимизъм , добавя се също и капка реализъм.
Тортата готова поръси с мечти и на любим човек я подари!

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 21:44 от Didia

# 421
  • тук и там
  • Мнения: 312
Върнах се в седем часа от работа,сготвих едно зеле с месце и седнах първо да ви изчета.
Мале, доста време вече чета и се смея и ви се радвам на страхотното ви настроение,което се отрази и върху мен.
Жабче,ама накрая ти вече ме спука от смях с това куче.Чак се просълзих от смях и моя ме пита за какво толкоз се смея,а аз му викам-баш сега не ме прекъсвай и той пак пита ,и аз.....стана една дълга и широка.
Танче,отрганизаторке,много добре замислено,а и Фенчо ще е с вас няма страшно----хи,хихиии-сещам се и за вица на двете баби.
И вица на Хамса е страхотен-/дано го запомня/.
Страхотни сте и много емоционални тези дни.Дано да е на добре.
След малко пак.Моя вече нервничи,чее гладен,а аз имам още за толкова неща да ви казвам.

# 422
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Дидиа,това е върха smile3501 smile3501 smile3501

Казвам Лека нощ и направо гася компа,защото още няма да лягам,а вися само тук.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 21:54 от FURIQ_65

# 423
  • Мнения: 7 386
                 Мимееее,нахрани го пък тогава чети  Laughing Моя първо го храня след това му постилам на диванчето срещу ТВ-то и той си заспива в хола като къпано бебе ,а аз си джиткам из нета до късни доби. Mr. Green И никой не ми пречи.
                 Фурийче,нали трябва да се грижим за Фенчо  Laughing Колкото и да се увеличават феновете той си ни е първия и е на особена почит и уважение.Спретни му една тортичка ти и без това си на тази вълна. Peace

# 424
  • тук и там
  • Мнения: 312
Дидка,така и ще направя,но ме изкуши с рецептата.Върхът е,но няма да я кажа на дядко,че току виж забравил след вечеря пъта към леглото.Вече  и мърмори,че щял да ми изключи компа.Хайде до после..

# 425
  • Мнения: 7 386
                             

                     Лека и мека , момичета ! Монтирам се пред ТВ-то и дано има нещо за гледане. Laughing

# 426
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Оооо Дидка , нов аватар. Thinking
Кой дядо чакаш бре , то твоя на една ръка разстояние.  Joy Joy Joy

# 427
  • Мнения: 4
Здравейте банда, цял ден нямам нет.
Умрях от яд.
Но гледам доста весело е било в темичкат и се радвам,че тя е към своя край и мина без болести и проблеми.
Марси чернокопа е една от най хубавите риби.
Мале потекоха ми лигите умирам за всичко рибно.
Та нали съм морско чедо Laughing Laughing Laughing

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Момичета заповядайте в юбилейната ни тема!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351200.0

Общи условия

Активация на акаунт