Из Европа на промо цени

  • 33 226
  • 439
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 243
Момичета, имате ли някакво предложение за полет МАдрид- Тенерифе? Намерих  полет София-Мадрид- София 18 Май-28 Май за 194 евро, но ми е трудно да открия МАдрид- Тенерифе  newsm78 Канени сме на гости там и ако успея да намеря поносими билети ще съчетаем полезното с приятното. Ще останем и 2-3 дни в девер ми в Мадрид, та така и родата ще е доволна. Искам да ги изненадам и затова не питам тях, но в краен случай ще им кажа.

# 391
  • София
  • Мнения: 9 979
Виж на vueling.com, clickair.com, http://aireuropa.com/, iberia.com. В момента за други не се сещам.

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 23:19 от Lana

# 392
# 393
  • Мнения: 1 893
А ако откриеш, не забравяй да споделиш с нас  Laughing

# 394
  • Мнения: 1 243
Задължително ще споделя. Снощи говорих с една позната в Мадрид и тя обеща да потърси нискобюджетни компании. Чакам да ми се обади и ще пиша.

# 395
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Моля за идея за евтин полен София-Амстердам

# 396
  • Мнения: 413
За Канарските острови виж и spanair.com има добри оферти в сравнение с другите авиокомпании. Освен това можеш да видиш в тези сайтове www.skyscanner.net www.edreams.com - в тах си посочваш желаните дестинации и ти показват кои компании летят и сравнение на цени. Ние също ще ходим на Канарские острови, но на Ла Палма мисля най-западния остров, та е доста трудно да организирам на добра цена до там пътуването. Примерно най-добрата оферта за Тенерифе 2 те посоки е около 150 евро на човек, докато до Ла Палма е двойно  Shocked Гледах варианти с техните полети между островите,но пак същата работа. Сега търся варианти за ферибот, само ме притеснява, че фериботите не пътуват всеки ден или поне така пише засега в разписанията. Ако някой има идея , моля помагайте  Praynig
М.

# 397
  • Плевен
  • Мнения: 251
Аз ще помоля за предложения София - Малага см 7-8 април и обратно след седмица. Ще съм ви благодарна ако ме упътите.

# 398
  • Мнения: 796
Момичета,дайте идея за евтини самолетни билети до Прага за м.май Praynig

# 399
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Виж дали Sky europe летят от Бургас през май.

# 400
  • Мнения: 796
Виж дали Sky europe летят от Бургас през май.
Не, за съжаление Sad

# 401
  • Мнения: 2 241
Мисля, че и Уиз бяха пуснали полети до Прага  Thinking Ще го проверя...

# 402
  • Мнения: 3 215
Аз ще помоля за предложения София - Малага см 7-8 април и обратно след седмица. Ще съм ви благодарна ако ме упътите.

България Еър летяха преди до Малага на много прилични цени.  Провери ги тях  Peace

# 403
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Момичета,дайте идея за евтини самолетни билети до Прага за м.май Praynig
Ако е за празниците 1-6 - шанс почти няма. Търсих за мой приятели и лоу-кост и редовни, най-ниското ми беше 200 евро на човек отиване и връщане през Германия /с прекачване/.

# 404
  • Мнения: 917
Попадали ли сте на евтини полети за средата на септември?
Валенсия примерно   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт