Из Европа на промо цени

  • 33 222
  • 439
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 697
Попадали ли сте на евтини полети за средата на септември?
Валенсия примерно   Rolling Eyes

Не е съвсем отговор на въпроса ти (а по-скоро жива хвалба Mr. Green, но може да е полезно за някого), но резервирах вече септемврийската разходка до Лондон с възлюбения - 82 евро на човек с включен багаж. С Easyjet, за протокола (още не съм летяла с тях). На възлюбения още не съм го казала, но май ще го сюрпризирам за рождения му ден вдругиден Laughing

Ох, обичам го този град и съм адски щастлива, че пак се очертава да го видя newsm44

# 406
  • Мнения: 917
И аз нещо такова замислям  Mr. Green

# 407
  • Германия
  • Мнения: 8 099
На някого да са му отлагали полет от УизЕър? Получих мейл, че ми отлагат полета с един ден, никаква информация повече защо и т.н. Притеснява ме, да не ме накарат да доплащам после разликите в билетите.  Thinking

# 408
  • София
  • Мнения: 586
А докъде е полета? Не би трябвало да доплащаш щом е по тяхна вина. Явно си сменят разписанията сега...
Аз миналата седмица получих мейл, че променят часа на полета от Лондон до София през май. И ме притеснява да не променят още нещо, а вече съм платила хотела Tired

# 409
  • София
  • Мнения: 1 274
Дами, дали някой си е букнал полет до Мадрид с Изи джет? Кацането е почти в полунощ и много се притеснявам как ще се придвижим. Такситата дано не се окажат с космически цени  ooooh!

# 410
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Моля за идея за евтин полен София-Амстердам
Взехме си билети за полет с Малев в края на май за по 190 евро на човек.

# 411
  • София
  • Мнения: 586
Дами, дали някой си е букнал полет до Мадрид с Изи джет? Кацането е почти в полунощ и много се притеснявам как ще се придвижим. Такситата дано не се окажат с космически цени  ooooh!

И съм взела билети. Доколкото разглеждах сайта на летището, метрото би трябвало да върви от 6 сутринта до 2 през нощта Thinking

# 412
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Моля за идея за евтин полен София-Амстердам
Взехме си билети за полет с Малев в края на май за по 190 евро на човек.

Valka, мерси за инфото

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 15:08 от InaDot

# 413
  • Мнения: 1 680
На някого да са му отлагали полет от УизЕър? Получих мейл, че ми отлагат полета с един ден, никаква информация повече защо и т.н. Притеснява ме, да не ме накарат да доплащам после разликите в билетите.  Thinking
И на мен ми промених полет за края на април до Дортмунд.

# 414
  • Мнения: 485
На някого да са му отлагали полет от УизЕър? Получих мейл, че ми отлагат полета с един ден, никаква информация повече защо и т.н. Притеснява ме, да не ме накарат да доплащам после разликите в билетите.  Thinking
И на мен ми промених полет за края на април до Дортмунд.
На мен миналата година ми отложиха полет до Рим с един ден - не са искали да доплащам, а аз аз си промених датата на обратния полет отново безплатно. 

# 415
  • Мнения: 3 215
На някого да са му отлагали полет от УизЕър? Получих мейл, че ми отлагат полета с един ден, никаква информация повече защо и т.н. Притеснява ме, да не ме накарат да доплащам после разликите в билетите.  Thinking
И на мен ми промених полет за края на април до Дортмунд.
На нас също - до Дортмунд, но за средата на май. Естествено,че ако промяната е по тяхна инициатива, нищо не се дължи.
На нас Скай на няколко пъти ни променяха полета до Виена,но накрая всичко си беше ок.
Има го и моментът,че често не отменят полета,а само се опитват да те набутат в по-неподходящ (ранен, късен) полет и ако им се опънеш, те оставят в първоначално резервирания. Twisted Evil

# 416
  • pomorie
  • Мнения: 848
Дами, дали някой си е букнал полет до Мадрид с Изи джет? Кацането е почти в полунощ и много се притеснявам как ще се придвижим. Такситата дано не се окажат с космически цени  ooooh!

И съм взела билети. Доколкото разглеждах сайта на летището, метрото би трябвало да върви от 6 сутринта до 2 през нощта Thinking
здравей ние пътувахме с изиджет до Мадрид през декември точно с този полет.наистина каца късно но за нас както и за малкият не беше проблем отпред пред летището има мноого таксита.но и там има тарикати като тук в Бг опитаха се да ми вземат 60Е за курс който струва 25-30Е било фиеста и незнам какво си но не му мина номера на човечеца така че внимавай.ние бяхме в хотел Астуриас а приятели бяха в хотел Прага и до двата от летището цената е долу-горе такава.незная къде ще сте но Астуриас е точно на центъра до Пуерта де сол а х-л Прага е до стадион Висенте Калдерон така че ако сте в някой от тези райони знай че до 30Е е поносимо.а иначе от центъра до която и да е точка в града не са ни вземали повече от 10Е движехме се само с такси(понеже бяхме с малкият 2г.)веднъж се качихме на метрото за да пробваме и него.и един съвет не пропускайте Сантяго Бернабеу и зоологическата градина супер са.......приятен път и ако мога да бъда полезна с друго-питай Joy

# 417
  • София
  • Мнения: 1 274
la_chicita_linda, слънце, иде ми да те гушна  Hug
Ние сме си букнали хотел Прага и в последните седмици много се подтиснах от някои пост-ове, които прочетох на отсядали в хотела  Sad Моля те, нека твоите приятели да споделят подробности!
А ти разкажи за "пазарлъка", щото хич не съм добра в тези работи  Laughing

# 418
  • Мнения: 934
А в Барселона как се движат цените на такситата от летището до пристанището?

# 419
  • Германия
  • Мнения: 8 099
На някого да са му отлагали полет от УизЕър? Получих мейл, че ми отлагат полета с един ден, никаква информация повече защо и т.н. Притеснява ме, да не ме накарат да доплащам после разликите в билетите.  Thinking
И на мен ми промених полет за края на април до Дортмунд.
На нас също - до Дортмунд, но за средата на май. Естествено,че ако промяната е по тяхна инициатива, нищо не се дължи.
На нас Скай на няколко пъти ни променяха полета до Виена,но накрая всичко си беше ок.
Има го и моментът,че често не отменят полета,а само се опитват да те набутат в по-неподходящ (ранен, късен) полет и ако им се опънеш, те оставят в първоначално резервирания. Twisted Evil
Хм, точно за Дортмунд- София питах. Като опция ми дадоха най-ранните полети, което мен лично ме устройва, защото така хем децата ще са наспани, хем в БГ имам поне 3 автобуса за връзка. Единствената ми грижа ще е да няма закъснение от София, защото тогава ..ще има екшън сама с 2 дребчовци  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт