Из Европа на промо цени

  • 33 223
  • 439
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 241
Момичета, помагайте!  Praynig
Резервирах хотел в Милано с картата на един мой приятел. Потвърдиха ми резервацията, но още не са изтеглени парите. А утре заминавам. Да не стане така, че като отидеме да ми искат пари в брой или да плащам със картата, с която съм резервирала (а тя есетествено няма да е в мен) Резервацията направих през booking.com
Моля ви кажете ми как процедират  Praynig

# 421
  • Мнения: 1 243
Бах обещала ако открия нещо за билети до Тенерифе да пиша. Естествено се пътува със смяна София -  Мадрид (Изи джет) и МАдрид - Тенерифе 
http://web.tubillete.com/booking.do?aerori=MAD&numadu=2& … =AMA&idavue=S

http://web.tubillete.com/home.do?tipser=AE

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 17:29 от tsve_te

# 422
  • Мнения: 1 893
F_Diamond,
booking.com не теглят парите, искат картата само за гаранция. Няма да имате проблем, ще платите на място в брой или с ваша карта.

# 423
  • pomorie
  • Мнения: 848
la_chicita_linda, слънце, иде ми да те гушна  Hug
Ние сме си букнали хотел Прага и в последните седмици много се подтиснах от някои пост-ове, които прочетох на отсядали в хотела  Sad Моля те, нека твоите приятели да споделят подробности!
А ти разкажи за "пазарлъка", щото хич не съм добра в тези работи  Laughing
ами какво да ти кажа мила все пак е четири звезден хотел.те са доволни особено очаровани бяха че има глезотии като четири вида възглавници дори противоалергични.ние ходихме да пием кафе там-хубаво е.край него има много ефтини магазинчета и заведенийца за хапване.ние бяхме в Астуриас на центъра едно меню струва около 20Ена човек а до Прага са по десетина евро.Астуриас е две звезди но и той е добър храната е добра и е много топъл а и човек не ходи на почивка за да стои в стаята.аз държах да сме на центъра и затова решихме да е Астуриас.а за таксито за пазарлъка-питаш колко струва и ако ти каже повече
 от 25-30Е му казваш че не искаш и питаш следващия който вече ще е усетил ча номера не минава.но ми се струва че с нас беше така заради фиестата(а и кой знае може и някой нашенец да е бил...)по принцип испанците не са такива.като излязохме от летището и тръгнахме към края на опашката за таксита харесахме си една мадама и тръгнахме да се товарим но тя каза че има ред и трябва да отидем в началото на опашката от таксита-да знаеш зада не обикаляте като нас с багажа...  bouquet






# 424
  • Мнения: 3 215
F_Diamond,
booking.com не теглят парите, искат картата само за гаранция. Няма да имате проблем, ще платите на място в брой или с ваша карта.
Само да уточня, макар да видях,че в другата тема нещата са се изяснили. По принцип с картата се гарантира резервацията и в случай,че не се откаже навреме и не пристигнеш в хотела, от картата си вземат неустойката. В сайта можеш да отбележиш как искаш да плащаш. Но на нас веднъж ни се случи вече да са си дръпнали цялата сума, което не беше редно и не сме го искали. Така,че изключения винаги има...

# 425
  • София
  • Мнения: 1 274
la_chicita_linda, много благодаря за инфото  Hug
Успокоих се Simple Smile Много добра ни беше офертата за хотел Прага - около 70 еуро за трипъл руум.

# 426
  • Мнения: 927
Момичета, интересува ме като пътувате с деца до 2 и повече държави, акта за раждане на детето само го превеждате или също и легализация трябва? Ще пътуваме до Австрия, после до Франция, а и до Испания сигурно ще стигнем, та за това питам. Нали все пак трябва да доказвам, че съм майка на сина ми  Rolling Eyes

# 427
  • pomorie
  • Мнения: 848
ами аз не го превеждах-искаха ми го само тук в България Rolling Eyes

# 428
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Доколкото зная, той е само за напускане на Бг.

# 429
  • София
  • Мнения: 1 724
Момичета, помагайте!  Praynig
Резервирах хотел в Милано с картата на един мой приятел. Потвърдиха ми резервацията, но още не са изтеглени парите. А утре заминавам. Да не стане така, че като отидеме да ми искат пари в брой или да плащам със картата, с която съм резервирала (а тя есетествено няма да е в мен) Резервацията направих през booking.com
Моля ви кажете ми как процедират  Praynig
Няма никакъв проблем, аки си получила потвърждение. Не съм сигурна - мисля, че някои само блокират парите, други ги теглят. За Париж и Брюксел ми искаха картата на място, в хотела, за да ги изтеглятно когато резервирах за Маями, ги бяха изтеглили.
Дано да не те объркам, но е долре да имаш картата у себе си, ако сега не са ги изтеглили, значи ще го правят там, на място.

# 430
  • Мнения: 592
Някой пита за полети до Мадрид - в момента в изиджет има намаления 25% за Испания, Португалия и Гибралтар за Оле деня!
А актът за раждане трябва само за БГ границата при излизане - натам никой не се интересува чие е това дете!

# 431
  • Мнения: 927
Благодаря ви за отговорите  bouquet!

# 432
  • Мнения: 4 784
Момичета, интересува ме като пътувате с деца до 2 и повече държави, акта за раждане на детето само го превеждате или също и легализация трябва? Ще пътуваме до Австрия, после до Франция, а и до Испания сигурно ще стигнем, та за това питам. Нали все пак трябва да доказвам, че съм майка на сина ми  Rolling Eyes
Никъде не са ни искали Акт за раждане на детето. Само международния му паспорт е достатъчен.

# 433
  • pomorie
  • Мнения: 848
Момичета, интересува ме като пътувате с деца до 2 и повече държави, акта за раждане на детето само го превеждате или също и легализация трябва? Ще пътуваме до Австрия, после до Франция, а и до Испания сигурно ще стигнем, та за това питам. Нали все пак трябва да доказвам, че съм майка на сина ми  Rolling Eyes
Никъде не са ни искали Акт за раждане на детето. Само международния му паспорт е достатъчен.
да достатъчен е когато майката и бащата имат брак но когато нямат тогава вече паспорта не е достатъчен понеже детето няма право да напуска страната с единия родител без другия да е подписал декларация че разрешава пътуването извън Бг а когато няма брак начин  да докажеш че си родител на детето е с акт за раждане...... Rolling Eyes

# 434
  • София
  • Мнения: 586
Момичета, интересува ме като пътувате с деца до 2 и повече държави, акта за раждане на детето само го превеждате или също и легализация трябва? Ще пътуваме до Австрия, после до Франция, а и до Испания сигурно ще стигнем, та за това питам. Нали все пак трябва да доказвам, че съм майка на сина ми  Rolling Eyes
Никъде не са ни искали Акт за раждане на детето. Само международния му паспорт е достатъчен.
да достатъчен е когато майката и бащата имат брак но когато нямат тогава вече паспорта не е достатъчен понеже детето няма право да напуска страната с единия родител без другия да е подписал декларация че разрешава пътуването извън Бг а когато няма брак начин  да докажеш че си родител на детето е с акт за раждане...... Rolling Eyes

Точно Peace
Родителите трябва да имат брак и да са с еднакви фамилии. В противен случай трябва да имате акт за раждане

Общи условия

Активация на акаунт