А никой не говори за ежедневния лак

  • 5 775
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 692
Има тема Нейл-арт,но тя е за всякакви рисунки и чудеса.Исками се в тази тема да обсъдим този момент когато нямаме време да творим чудеса по ноктите а просто се лакирваме там за 5 мин с неутрален лак и толкоз.Таааа кой цвят отговаря на вашия т.нар. неутрален лак ?Аз например със сив при дълги нокти а при къси с телесен.  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 414
Аз  съм фенка на френския маникюр,вече над 2 години съм само с френски. Heart Eyes
В момента съм с червен и ми е много странно,не мога да се възприема.

# 2
  • Мнения: 1 692
и аз съм фенка на френски маникюр,но проблема ми е в това че никога не мога да го направя перфектен и като кажат "Я да ти видя ноктите" и със сигурност си мислят "аа ама тя се е правила сама"  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 414
Аз ходя на маникюр,че по рождение съм много саката. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 692
да не става в чат тема,но само искам да отбележа какво забелявах:
Мелиса и Медиса си чатят  Wink Wink

# 5
  • Мнения: 98
Да не е чат, да кажа аз се лакирам сама, обикновено сега есента и зимата с тъмни лакове-червени и кафяви нюанси, а от седмица насам слагам пласт червен или кафяв(в гамата) и отгоре златист и става много хубаво Grinning За нейл-арт нямам много време, а френски маникюр не съм пробвала да си направя, иначе за мен лака е много важен и от много малка нямам ден без лак. Ако са ми късички ноктите слагам пак не толкова светъл лак, розово, златисто. Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 175
Само аз ли изкарвам с тъмен плътен лак по един ден?  Thinking За да не се лакирам всеки ден най-често използвам лаковете тип "хамелеон"  Flutter

# 7
  • Мнения: 284
Може ли снимка на лака "хамелеон". Praynig

# 8
  • Мнения: 2 407
Аз  съм фенка на френския маникюр,вече над 2 години съм само с френски. Heart Eyes
В момента съм с червен и ми е много странно,не мога да се възприема.
И аз съм фен на френския,червения е много интересен,харесва ми.Имаче слагам и лилаво, но не фенски.

# 9
  • Мнения: 1 629
Аз също съм фенка на френското, но не успявам да си го направя като хората. Понякога само на лявата ръка става добре, на дясната мазало! В последните дни съм все с безцветен лак, защото ежедневието ми е такова, че бързо се размазва и нямам време да го изчакам (в обратен ред де Joy)

# 10
  • Мнения: X
Може ли снимка на лака "хамелеон". Praynig

Всъщност това са "холограмни" лакове.

http://www.courage-vov.ru/defi_cat/camelion.gif


А тези които аз съм ползвала са на Дивайн и са изключително трайни. Всъщност май холограмните лакове са най-трайни заради съдържанието си де....

ето ги http://www.bulcosmetics.com/product_info.php?cPath=1&products_id=1

# 11
  • Мнения: 2 111
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.

# 12
  • Мнения: 1 692
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.
Кафе с канела,госпожата по етика и право ме е учила че на къси нокти не се слагат тъмни или които се набиват на очи цветове  Grinning Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 229
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.
Кафе с канела,госпожата по етика и право ме е учила че на къси нокти не се слагат тъмни или които се набиват на очи цветове  Grinning Rolling Eyes

Етика и право... Joy Това ли се учи по този предмет вече. Mr. Green Mr. Green

Аз мисля точно обратното - с къси нокти можеш да си позволиш всякакви тъмни лакове, защото гарваново дълъг нокът в ярко червено е хм.. Rolling Eyes не особено красиво..
Дългите нокти са страхотни с френски маникюр и по-ненатрапчиви цветове. Peace
Преди години ходех точно със страшно дълги нокти в ярки цветове и сега като си гледам снимки -  Sick
Говоря за един цвят, ако има декорации е друго нещо. Wink

# 14
  • Мнения: 3 695
Аз ходя на маникюр,че по рождение съм много саката. Mr. Green
и при мен важи същото  Peace
харесвам къси нокти и когато ми ги направят с тъмен лак стой много готино  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт