А никой не говори за ежедневния лак

  • 5 769
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Говоря за един цвят, ако има декорации е друго нещо. Wink
Да, още по-зле Mr. Green
Никой да не се обижда, просто дълги нокти с разни цветчета и брокати са ми Sick...
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.
Peace С разликата, че аз нося черно...Плюс тъмносиньо и кафяво.За по-бледи лакове - в момента сиво(матово или сребристо) и бледорозово...

# 16
  • София
  • Мнения: 38 527
Правя си ноктите къси и съм се заредила с ярки лакове - два червени - мат и лъскав, лилав, нощно-сливов /почти черен/ и разни такива.

# 17
  • Мнения: 1 322
Ежедневния лак е може би в телесен цвят, но аз винаги съм с нарисувани нокти.

# 18
  • Мнения: 2 111
Аз съм фенка на къси нокти с тъмен лак (без черен). Обикновено се лакирам в тъмночервено или бордо. Напоследък залитам и по тъмните нюанси на лилавото.
Кафе с канела,госпожата по етика и право ме е учила че на къси нокти не се слагат тъмни или които се набиват на очи цветове  Grinning Rolling Eyes

Да, права е госпожата, но само ако става въпрос за къси нокти тип "слугинче от виктоарианската епоха". Аз говоря за къси добре оформени и поддържани нокти, тоест недълъг маникюр.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 4 752
Използвам лакове само от червената гама, най-различни нюанси. В момента съм с бордо, много хубаво тъмно Heart Eyes Ноктите са ми по-скоро къси, дълги не харесвам. Често се лакирам и с един тъмен пастелно розов лак. Телесните не са ми много по вкуса, както и брокатените и перлените. Лятото нося и ярко розово и коралово  Crazy
Много ми допада и френския маникюр, но него само при маникюристка, че сама не го правя хубав  Blush

# 20
  • Мнения: 1 558
Ами в ежедневието си ходя с безцветен лак и перлени (бледо розови, бели, светло сребристи) или от тези, които преливат като цвят, но пак в светли тонове. Ноктите са ми къси, но са с малко странни плочки и не си ги харесвам, иначе харесвам и тъмен лак на къси нокти, но поради тази причина не нося. Харесвам много френския маникюр, но незнам защо повече от ден не ми се задържа по ноктите и то при положение, че имам съдомиялна.
Дълги нокти не харесвам. И рисунки върху ноктите харесвам изключително рядко, кичозни са ми.

# 21
  • Мнения: 660
аз напоследък съм само с безцветен лак,просто с това малко дете неуспявам да се лакирам добре и да чакам да изсъхне както трябва,то все ми е отгоре и все се зацапва и става Sick Затова реших проблема с безцветния,и аз съм с къси нокти засега,обичам много френския,но също сама го правя не добре и не стои хубаво и коралово чевено и розово харесвам...Но да Ви кажа тези готините цветове бързо ми се белят,на 2 ден стават отврат...

# 22
  • Мнения: 97
детето като беше малко слагах безцветен или розов,бежов....... сега - лятото слагам светли, понякога с рисунчици на беземенните пръсти,зимата тъмни цветове. френски ман. целогодишно според настроението.ноктите ми са дълги и френския го правя широка лента. ходя на маникюристка, а там има мн. цветове. сега съм с тъмно лилав на OPI.но всеки ден си слагам топ лак илъче мн. бързо се бели лака. същите цветове и за педикюра.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 825
Топ лак всеки ден? Това ли е спасението?

# 24
  • Мнения: 6 713
В момента съм с френски маникюр Simple Smile, обикновено в неделя правя маникюра, а през седмицата имам време само да го дооформя. Винаги съм с къси, правоъгълни нокти, не обичам дълги нокти. Stop

# 25
  • Мнения: 296
По принцип аз си правя маникюра, ноктите не са ми дълги, лакирам се в различни цветове и си ги рисувам. Даже ако не съм нарисувала поне двата пръста ми се струват странни без нищо. Това удоволствие вечер го правя, защото през деня нямам 2 часа изцяло свободни. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 743
Заложила съм на безцветният лак. С този бяс в къщи нямам време да ида до тоалетна, та какво остава за лак. Със средно дълъг маникюр съм, лакирам в друг цвят, когато ходя някъде.

# 27
  • Мнения: 1 692
А само аз ли съчетавам дрехите според лака,а не обратното,защото забелязах че като се лакирам с лилаво примерно гледам да ходя 1,2 дена с подх дрехи -> в лилавата гама или поне нещо което се връзва.Питам защото знам че има хора,които не ги бърка вс ден да си трият лака. ( като написах това се сетих че лакочистителя ми свърши и утре да не забравя да си купя  Laughing Laughing )

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не си само ти  Wink и аз съм така.
Затова харесвам френския маникюр. Става за всякакви дрехи  Peace

# 29
  • Мнения: 104
Само с бял перлен лак се лакирам, отива на всичко Simple Smile Харесвам много и тъмни лакове, но ноктите ми са малки като площ и ми стои грозно...

Общи условия

Активация на акаунт