А никой не говори за ежедневния лак

  • 5 780
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 731
Когато всички заспят ,вадя си лаковете и се почва едно рисуване 2 часа .  Laughing
Трия,рисувам и така .Обожавам френски маникюр ,но незнам защо много бързо ми се бели ,за разлика от плътно лакираните нокти. newsm78
Ако единия ден съм с ярък цвят,на другия е в противоположната тоналност ,за компенсация .  Party И винаги имам рисунка.За мен удоволствието от лакирането е в рисунката. Heart Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 958
Пастелни, телесни цветове. Ярки не харесвам, а и не подхождат вече на възрастта ми и професията.......... Simple Smile

# 47
  • Мнения: 0
Аз съм фенка на добре оформените средно дълги квадратни нокти и тъмните лакове за зимата, а за лятото по-светли и ярки. Много са красиви изрисуваните нокти, но ми идва малко в повече. Сега ползвам няколко лака на Опи, Буржоа и Радиант и всички са в гамата- тъмно лилаво, тъмно кафяво перлено, тъмно син хамелеон и едно матово оранжево за цвят  newsm03

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Напоследък и аз залитам по това лилаво, особенно на Опи
има няколко цвята, които много ме вдъхновяват Peace

# 49
  • Мнения: 3 695
Напоследък и аз залитам по това лилаво, особенно на Опи
има няколко цвята, които много ме вдъхновяват Peace
страхотни са  Peace
и аз съм с тях постоянно  Laughing

# 50
  • Мнения: 1 318
Аз съм или с френски маникюр, или с къси нокти, добре оформени и лакирани в тъмен цвят (бордо например).

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 343
Къси нокти, лакирани предимно с безцветен или телесен цвят лак. Рядко си позволявам червен или черен( който харесвам много).

# 52
  • Мнения: 241
червен, розов или безцветен... и един лилав си взех от OPI но не мисля че са толкова страхотни

# 53
  • Мнения: 1 016
можете ли да ми препоръчате кое лилаво на Опи да си взема? Искам наситено и плътно....

Общи условия

Активация на акаунт