Февруари 2009 ще се раждат най-красивите хлапета!!!

  • 13 503
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 143
tolo, радвам се,че се сещаш за мен. Аз нали и преди писах, но в момента нямам компютър и ми е доста скучно по цял ден сама. Днес дори такава тъга ме беше обзела, защото вчера докторът ми каза, да си седна малко на задника, и да лежа повече ( точно както са казали на фокси81) и мен това още повече ме депресира. Сега милото си донесе лаптопа от работа малко да се поровя и вече се "компютъризирах"-какво ли не четох...то така наведнъж да "поемеш" цялата информация...Simple Smile))
Лека вечер на всички и без кошмари:)))

# 226
  • Мнения: 56
Фокси, радвам се за добрите новини около вас с бейбитата Heart Eyes
Коте, то ние от болест на болест и не остава време да се видим, а вярно сме си под носа една на друга Wink
трябвало ми медицинско, а аз мислех че е само когато ти е изтекла шоф. книжка, а аз просто съм си сменила фамилията  #Cussing out Та ще се ходи пак за съжаление.
Тони, всичко ти трябва- медицинско, актуална снимка, не по-стара от 6мес., мен затова се опитаха да ме върнат, ама аз пък такъв скандал спретнах, че чак се изненадах от себе си, ква мога да съм зла. Не ми била снимката актуална, щото била от 8мес, а не от 6 #Crazy Нали се сещаш на кво ги направих, на всичкото отгоре Рая ми спеше в колата #Cussing out
Просто ако всичко потръгне с кърменето добре от самото начало може да ни е супер лесно и приятно
дай боже да е така Praynig

# 227
  • Мнения: 122
Добро утро, мили мами! Включвам се по темата ПОМПА! Аз пък смятам , че тя е "най-добрия приятел на новата мама:)" Голяма работа ми свърши. Кърмех си бебето , след около час то си спеше а кърмата ми започваше да хвърчи самичка - аз съм ви разказвала за това. Пълнех по няколко бурканачета докато се събуди да яде бебето. И тези бурканчета после още два месеца ми осигуряваха кърма, след като моята спря ей така без прична. И най-хубавото е това с гледачката и ходенето на кръчмааааа. Цедиш малко, викаш майка си и газ накъдето ти видят очите, щото има един момент , в който само искаш да избягаш поне за мъничко. Е поне аз съм така.
 А иначе за модела съм съгласна , че един най обикновен върши работа.
 Айде след малко на лекция с варненки.

# 228
  • Мнения: 0
Добро утро мами! Хубав Ден на ввсички! Hug Hug Hug

# 229
  • Мнения: 806
Добро Утро скъпички.

мммммм....


Заповядайте!

# 230
  • Мнения: 263

 Добро утро, приятелки!

 Гледам Албенка вече се погрижила за закуската, затова аз ще се заема с духовната храна. Днес ми е едно много енергично и академично и затова поздравът е малко по-нестандартен, но безусловно "полезен" за бейбитата:
 http://www.youtube.com/watch?v=xCBsR4lO730&feature=related

 Стискайте палци днес ми е 3тият изпит, този по "Политическа история на България". Остават още 5, освен него  Mr. Green

 Хубав ден!  Hug

# 231
  • Мнения: 24
Добро утро маменца  newsm51
МММММММММММ страхотна закуска Албенче newsm10
Аз след малко хвръквам на лекцията- варненки айде не се помайвайте  newsm47

Следобед ще ходя при д-р. Танев да видим какво се случва с човечето  newsm03

Айде до по-късно и да слушкате  smile3534

p.s. между другото аз вчера си получих новата придобивка- помпа на авент от продавалника и съм много щастлива незнам дали ще ми е толкова полезна ама като си бях навила на пръста..... пък и беше толкова изгодна, че не издържах  Mr. Green

# 232
  • София
  • Мнения: 1 979
Добро утро  Hug Hug Hug

И аз май ще се пробвам да си купя нещо от интернет,но имам един въпрос,колко време след поръчката горе долу идва покупката?

Албенче, кога ще ни поздравиш с песен,стига тия калорични бомби за закуска  Simple Smile Искаме песен!!!

Момичета да ви се оплача аз снощи изпих половин бутилка червено вино. Като седнахме с мъжа ми и свекър ми и те ракийка,а на мен като ми се отвори една глътка...после ми беше малко съвестно,аз рядко пия,но ми стана гадно,че попрекалих снощи Sad

# 233
  • Мнения: 242
Добро утро на най-готините мами Hug
Албена13 караш ни да хапваме такива неща,пък после що ни дебелеели д***тата Mr. Green
Мартеничка от нас имаш 6 палци общо Simple Smile Успех!!! Hug
wondertedy7 и аз така,душицо,просто не издържах и си купих помпата от Продавалника...Ми то за 50лв с още куп неща какво да му мисля...Все нещо ще ми влезе в употреба,пък и сега не ми е съвестно,че сме купили нещо,което по принцип не е евтино  и може да се окаже,че няма да ми трябва...
hetera зависи от къде ше купуваш...Аз съм поръчвала различни неща от различни сайтове и за получаването съм чакала от 3 до 30 дни... Mr. Green Но винаги са идвали Naughty Ако поръчваш специално от ЛаРедут ще чакаш /пак зависи дали има празници и подобни/ от 10 до 30 дни. А за винцето хич не се чувствай гузна..Голяма работа,то веднъж се е случило, ти сега се притесняваш... Hug

# 234
  • София
  • Мнения: 1 979
Мерси за успокоението Фокси  Simple Smile Да,от ЛаРедут мисля да взема нещо,но искам да изненадам мъжлето за Коледа или Нова година и се питам,ако сега поръчам дали ще пристигнат до празниците. И още един подобен въпрос,ако имам две неща поръчани,само една доставка ли ще платя?

# 235
  • Мнения: 242
hetera би трябвало да получиш поръчката си до Коледа...А иначе можеш да поръчаш до 25 неща наведнъж и винаги плащаш една доставка.То ти се води една поръчка все пак...Но ако поръчваш поръчвай още от сега,защото се случва да се забавят стоките и после само излишно ще се притесняваш и ще стоиш на тръни...

# 236
  • Мнения: 806
hetera  smile3514  ruporuu nuts  superuu fiuuuuuu - Поздравче за теб.
Бебчо как реагира на винцето?  Не се притеснявай, не се случва често.  Нищо няма да стане на бебо.

Момичета как сте с стриите?  Аз още нямам  Praynig  Praynig , но разбрах, че може да се появят след раждането.  Четох, че като се свива кожата също се появяват.  Появяват се и при рязко отслабване след бременност, но нали все пак ще отслабнем след бебо.  
А ако имаш стрии от преди, това означава ли, че задължително ще имаш след бременност?

# 237
  • Мнения: 242
Албенче и аз все още нямам,обаче ела ме виж.. всеки ден съм като инспектор Дюдю hahaha То е оглеждане,с огледало,отпред отзад,отстрани...луда работа... ooooh! Оливам се цялата по 3 пъти на ден с мазнотии...аз си взимам превантивни мерки,после поне да не ме е яд,че не съм направила нищо по въпроса...И смятам да се мацам и след раждането,че тогава ще има едни промени....свят да ни се завие ooooh! #Crazy И според мен няма нищо задължително.Аз си мислех,че ще ми се появят стрии още от началото на бремеността,защото си имах от преди на дупето,но нищо такова не се е случило досега...

# 238
  • София
  • Мнения: 66
Добро утро и от мен Simple Smile
Днес съм изтрещялка както се изрази милото Simple Smile

Вчера изпитах духовен оргазъм в офиса - когато се оказа че шефа е осрал нещо, което аз още в средата на месеца му бях дала вярно направено hahaha Последва мой "гневен" мейл, че това не са данните, които аз съм му подала и цял следобед той зя на всички, освен на мен  bowuu

Та по тоя повод сънувах разни неща свързани с работата, как вече са ми изхвърлили бюрото и т.н. Simple Smile И се събудих в 5:30, въртях се до 6 и накрая реших да стана да свърша малко работа:
изкъпах се, проснах дрехите от снощната пералня, измих чиниите и направих баницата /убийте ме не помня коя от вас беше дала рецептата/ в 7:30 я сложих да се пече а милото тъкмо стана...
За съжаление съм била пуснала печката на 100градуса, вместо на 250 и до 8 часа баницата не беше и помирисала топличко, та аз заминах за работа и я оставих милото да си я пече сега и да я яде Simple Smile Дано да съм се справила, че ми е за пръв път Simple Smile

Сега чакам колежката да пристигне и да продължаваме с уроците, но тя все закъснява, което за мен е супер, че имам време да си ви прочета Simple Smile

Очаквам с нетърпение новините на всички, които днес сте на преглед -  Praynig се всичко да е както трябва с малките душици в коремите ви и с вас, разбира се.   bouquet

браво фокси на твоята шийка Simple Smile
за помпата - аз съм ЗА и ще си купя, пък дай боже да има мама-крава мляко
За лекциите - милото ме е записал /както и себе си/ за тази на 9-ти. На неделната смятам също да дойда /него го пускам да се наспи/, така че ще се видим там Simple Smile
А иначе да ви се похваля - довечера сме на балет - Копелия... а в събота - на Лебедово езеро, после на 4-ти и 5-ти сме на театър... бре бре - много културно ще стане детенцето... няма да вярват хората, че си е наше Simple Smile

Хубав ден на всички и до по-късно!  Hugbouquet

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 09:54 от carbo

# 239
  • Мнения: 806
Фокси и аз се мажа 3 пъти всеки ден.  Процедурата е биологично масло за разтягане на кожата, после coco butter и завършвам с Вазелин крем който задържа влажността на кожата.  Това ми отнема 20 мин защото мажа навсякъде.  И аз като теб се оглеждам всеки ден.  Само да ме засърби нещо и веднага мажа, гледам пак да не би да видя нещо...
И аз ще продължа след бебо, само дано да не се нацепя по корема до тогава.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт