Бременност и шофиране

  • 9 128
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 236
Карах до средата на деветия месец редовно и почти до края,когато ми се наложеше (няколко пъти). Истината според мен е, че ти си усещаш до кога се чувстваш комфортно зад волана. Иначе не виждам причина да не го правиш, във всеки случай е 100 пъти по-добре от градски транспорт, който аз лично не ползвам. Peace

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 101
Шофирах до деня на раждането и до последно слагах колан, просто без него не се чувствам комфортно в колата. Предпочитам да шофирам пред мисълта от безкрайно чакане по спирките и безмилостното побутване от навалицата в градския транспорт.

# 62
  • Мнения: 16
Аз карах до последния ден преди да родя.  Даже в седми месец два пъти ходих с колата от Бургас до Свищов, защото съм студент там. Като ме изписаха пак аз си шофирах към вкъщи. Laughing   Обожавам да шофирам и не давам да ме возят.  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 4 362
Предният път шофирах до края на 9-ти месец,сега отново мисля да е така  Peace

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Шофирам , не ме е страх, но не се налага често да го правя

# 65
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
С първата бременност шофирах докрая и сама се закарах като влязах в болницата. Сега продължавам да карам и нямам проблеми. Зависи ти как се чувстваш и колко си уверена.

# 66
  • Мнения: 4 668
Карах почти до последно - до началото на 9-тия месец . Накрая обаче се чувствах огромна и не ми беше удобно . За щастие работех наблизо и си ходех пеша или ме караше мъжът ми .

# 67
  • Мнения: 1 219
и аз карах до 7-ми месец.ПОсле заминахме и нямах тази възможност да карам.Ако те стяга много корема според мен не шофирай повече PeaceНаистина и градския транспорт не е добър вариант.Много е сложно,особено в София ooooh!

# 68
  • Мнения: 304
карах до осмия месец ,след като се чувстваш добре карай няма страшно

# 69
  • Мнения: 1 558
Шофирам още, корема не ми пречи, защото колата ни е огромна.Миналият месец шофирах от Варна до Пловдив без да спирам, сама в колата. Вече ме е страх да излизам на дълго извънградско, макар другата неделя да съм планирала ходене до София.
Ако се усещаш добре не виждам къде е проблема да караш.

# 70
  • Мнения: 5 026
Шофирах до към 8 месец. После ми беше много трудно с тумбака.

# 71
  • Мнения: 1 554
карах до средата на 9 месец,после нещо ме хвана бъзето Laughing

# 72
  • Мнения: 1 021
Според мен е много индивидуално. Аз нямам особено голям шофьорски стаж и спрях да шофирам към 6 месец. Ти ако се чувстваш сигурна можеш да продължиш до края, имам много такива познати. Но градският транспорт или маршрутка, определено не е решение.  Peace

# 73
  • Мнения: 374
Аз почти не шофирах по време на бременността, изпитвах панически страх и от шофирането, и въобще от возенето с кола и ги избягвах, доколкото можех. Но аз живея в малък град, където придвижването пеша не е проблем. Peace

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз пък си шофирам безпроблемно! Не виждам причина да не го правя! Peace

Общи условия

Активация на акаунт