първи (декемврийски)ЯНУАРЧЕТА на път, нека още малко потърпят...

  • 12 914
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 102
чЕСТИТО НА КАЛИНА! ЖИВО И ЗДРАВО ДА Е СИНчЕТО И!ДА НОСИ МНОГО КЪСМЕТ НА ВСИчКИ НИ.  newsm51 newsm51 newsm51
Дръжте се момичета още поне по 2 седмици, да узреят бебетата.
Моята хубавица също ще е едра, преди седмица беше 2300гр, за 3 седмици е качила 800гр, ако живот и здраве устискам ще е над 4кг.  Praynig

# 301
  • Мнения: 641
Честит Син на Сладурчеста и на таткото. Да им е жив и здрав и много да ги радва и да ги слуша. Бързо възстановяване на мама.
smile3525
Момичета почна се и при нас! Само хубави новини да имаме и пухкави бебета да гушкаме!   smile3504

Честито на всички именници! smile3525 smile3525 smile3525

Доника, защо не се обадиш на доктора ти днес? Или направо ходи до болницата, по-добре да си спокойна от сега, от колкото да се тревожиш до понеделник

Честито влизане в  9 тия месец на
gal4etto, Cyber_Cat, bilqna_dv

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 12:40 от Espa

# 302
  • Мнения: 147
Ау, не съм влизала от вчера, а вече си имаме бебе  Heart Eyes

Честито Sladurchesta - да сте здравички и много усмихнати  Heart Eyes На теб бързо възстановяване  Hug

Честит имен ден на всички празнуващи Wink

# 303
  • Мнения: 1 102
чЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИчКИ  bouquet
Доника обади се на доки.
Сега някой да ме светне с това майчинство, 6м се осигурявам на 2000лв, преди това на 370лв. Колко ще взимам?

# 304
  • София
  • Мнения: 276
ЧЕСТИТ СИН НА СЛАДУРЧЕСТА !

ДА НИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ПЪРВОТО ЯНУАРЧЕ !

 В Петък беше писала, че на ЖК  Д-р Папукчиев и е казал, че е 2550 гр...значи приблизително мерките на бебчо съответстват при него! Да е жив и здрав малкият мъж, независимо колко тежи!

# 305
  • Мнения: 865
честито бебче на сладурчеста!!!!да й е живо и здраво,а на нея бързо възстановяване!!!
честито и на всички празнуващи днес!!!!
много се радвам за тази новина,и то на днешния ден Hug Hug Hug
аз иначе пак имам бактерии,пак съм на Ципробай Confused,записът ми е ок....
хайде приятен ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 306
  • Мнения: 3 861
Момичета, пускам нова тема за да не ни заключат. Нищо няма да променям, Лорини или Сиси като имат време да я оправят ако искат Peace

# 307
# 308
  • Мнения: 1 341
ЧЕСТИТА РАДОСТ СЛАДУРЧЕСТА!!!
ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕТО, С МНОГО ЛЮБОВ ДА СИ ГО ОТГЛЕДАТЕ

Дани и Емо да ти дам някой грам от моето,че е 2.400 и се очертава да стане около 4 килца Laughing Laughing Laughing Wink
И от моя господин, който преди една седмица беше 3кг. Не ми се мисли колко се очертава да бъде

Общи условия

Активация на акаунт