първи (декемврийски)ЯНУАРЧЕТА на път, нека още малко потърпят...

  • 12 941
  • 308
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 164
ЕЕЕЕЕЕе жалко ,може би нас няма да ни хване

# 271
  • Мнения: 73
доста са мръсни управляващите, не вярвам и един от тях да не е подозирал, че поне 50% от бъдещите майки се осигуряват последните 6месеца на висока заплата. с тази една година сега те направо ни разказаха играта. така или иначе по договор почти всеки човек го осигуряват на минималната. не мога да повярвам какви са мръсници, хахаха  Twisted Evil
ако сега събират дохода от предните 6+6те преди това - като цяло за година ще взема почти наполовина от това, което щях да взема за 9 месеца като ми се отчитаха последните 6.

# 272
  • Мнения: 63
http://thumbnail048.mylivepage.com/chunk48/1441343/966/small_сладко%20бебе.jpg
За козметиката няма да сме на едно мнение, така че да не се убеждаваме взаимно или пък да подиграваме другия за взетото решение с какво да маже детето си. Всяка кожа си е различна, всяка мама си преценява.  Wink
Мюрвет, поздравляния за щорите, харесаха ми  Peace
  Моите колеги също ме викат на банкет, ама аз си прецених, че няма да ми е добре, не мога дълго да седя на едно място, а и ще е запушено на определеното място.

# 273
  • Мнения: 63
Ей , пак не ми се получи снимката.  Laughing
Лорини, явно ще трябва да се поупражнявам!

# 274
  • Мнения: 1 541
И аз мисля, че ние сме по старата система - излизаме в болничен декември, а всички промени са от януари, ако въобще се гласува от НС.

# 275
  • Мнения: 36
Аз да се отчета... Тоновете са ни наред. Всичко е ОК. Само дето бебето се е завъртяло от дясно, дано още си е с главата надолу. Момичета, това за промените не ми харесва. Аз имам точно 6 месеца осигуровки и то от нашия си джоб по 438 лв. на месец и сега ако не взема нищо ще е брутално...

# 276
  • Мнения: 8
Чак сега се включвам, но поне да ви кажа лека нощ. За майчинството-незнам. Аз се осигурявах на 1400 лв. допреди да изляза в майчинство с баткото, ама колко месеца точно, трябва да проверя. Сега сина ми е на 1.9 мес и съм си по майчинство, което сега ми предстои да започна отново. Ще взема да се консултирам със счетоводителя ни. Той ни е личен счетоводител на фирмата на мъжът ми и ще ми обясни подробно и като на идиот човека, че всичко ми е толкова объркано...
А, това за осоляването-е наистина незнаех че и такива простотии съществуват, ама да ги питам тия родители от статията с какв акъл го правят това нещо, ами опонират и на лекарите. Да не им миришело детето #Cussing out
Да хванат да се хвърлят от някъде тия глупендери

# 277
  • Мнения: 80
Добро утро!

Почерпете се за здравето на домашния ми Никсън. Предвид ранния час - нещо за закусчица:
http://bp3.blogger.com/_Q5SpTKazer0/R7Wrrx1BH_I/AAAAAAAAB4M/ksLT … shewnut+cake4.jpg
http://i127.photobucket.com/albums/p133/Louminator/Coffee%20Love/CoffeeLove01.jpg
и един музикален поздрав. Лелко лежерно темпо да поразкършим закръглените си талии Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=I0lIUM7MWWg&feature=related

П.П. Ето не ми се получава с картинките, признавам не съм чела как става номерът.

# 278
  • Мнения: 63
  Честит имен ден, на всички именници!
Моят съпруг е Николай!  Laughing
Ланг, благодаря за почерпката! Ще трябва да се поупражняваме с картинките!  Wink

# 279
  • Мнения: 387
 newsm44 newsm44 newsm44НА 6.12,2008г. НИ СЕ РОДИ ПЪРВОТО  "декемврийско" ЯНУАРЧЕ!!!!
МОМЧЕ, 2700кг., 47см., нормално родено в Токуда!!! на Калина (Sladur4esta)
newsm44 newsm44 newsm44


да ни е честито, много здраво и щастливо!!!

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 09:46 от lorini

# 280
  • Мнения: 387
Момичето сега е мой ред да ви почерпя, че Коко всъщност е Никола, а баща му Николай, затова


Весел празник на празнуващите и много къмет на именяците...

И ей много хубаво ме събуди Калина, да знаете...и сега ми е много хубаво Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 281
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Добро утро !
Айдееееееее..честито първо бебиииииииииии!Да са живи и здрави малкото и маминката! Simple Smile Grinning Честито на всички именици!Да им е живо и здраво името и те самите!
Аз да се похваля вчера бях на лекар!Вървим с около 300 грама напред и вече сме 2.400!Нямаме бактерии в урината и всиииичко е наред!По изчисления на лекарката,ще сме около 4 кила Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 282
  • Мнения: 31
Честито сладурчеста!
Да ни е жив и здрав юнака.
И честит празник на всички именици.

# 283
  • София
  • Мнения: 3 249
Суперрр, честито на Калина!!!

Честит имен ден и на батко агент Никола на Ланг,  на кака Никол на Ирко, както и на всички останали

Нещо се притеснявам да не съм следващата, че вече втори ден корема ми е все едно имам мускулна треска и никакви хапове не помагат Sad Боли ме ниско долу и така ми се е схванал мускула на крака...Да устискам до понеделник и рано сутринта на доктор...

# 284
  • Мнения: 656
Преди малко Лорини ми пусна смс за Сладурчеста!!! Много се зарадвах - разплаках се!!!  Laughing

ЧЕСТИТО, Калина!!! Бъдете живи и здрави!!!!  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Честито и на всички именници!!!!

Много хубаво ни започна денят!!! Браво!!!

Доника, дръж, момиче до понеделник поне Wink

Общи условия

Активация на акаунт