първи (декемврийски)ЯНУАРЧЕТА на път, нека още малко потърпят...

  • 12 931
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 180
Лелеее чак ми се насълзиха очите като прочетох  Grinning Да е живо и здраво пътвото ни януарче! Честито на Сладурчеста!   bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи! Предполагам много хора имат в семейството поне по един именник Wink Да са живи и здрави!

# 286
  • Мнения: 36
Е по-хубаво не можеше да ми започне деня!!!   newsm44 newsm44 newsm44    Да са ни живи и здрави!!! 

# 287
  • Мнения: 73
честито на чисто новата мама и цялото и семейство  Laughing да им е жив и здрав мъжа

а на всички именници да им е живо и здраво името. както и на моряците и всеки, който се чувства обвързан с морето.

# 288
  • Варна
  • Мнения: 932
 newsm44 newsm30 Да е живо и здраво първото ни декемврийско януарче!Да радва мама и тати и да има ведро и безгрижно детство!
Честит имен ден на всички празнуващи!Че са много , да не взема да пропусна някой!  Embarassed

# 289
  • Мнения: 60
Честито сладурчеста, да ти е живо и здраво синчето и много много да те радва.Възстановявай се бързо и скоро да пишеш. Hug Hug Hug

Честито на всички именници да сте живи и здрави.

# 290
  • Мнения: 70
ЧЕСТИТО, Калина!!! Бъдете живи и здрави!!!!

само като се замисля , че ни е еднакъв термина и тръпки ме побиват. Нямам търпение да си видя бебето. че и да разбера какво е най-накрая. Все още нищо не съм купувала . Според моя Док. вървим малко назад с теглото. Вчера го мери 2400 , но не се притеснявам че ще е дребно. Живот и здраве на 20 дек. съм за планово секцио. Пък ще видим дали ще издържа до тогава.

Честит имен ден на всички празнуващи!


# 291
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Дани и Емо да ти дам някой грам от моето,че е 2.400 и се очертава да стане около 4 килца Laughing Laughing Laughing Wink

# 292
  • Мнения: 7
Леле каква хубава новинаааааа и то на празника.
Сладурчеста да ти е жив и здрав бебчо, много да ви радва вкъщи smile3525 smile3525
  bigdance2 Честит празник на всички именници.   ura
Отдавна не бях се разписвала, но сега с тези приятни вести как да не се включи човек.Чак ще се разплача от умиление.
Весел ден за всички  Hug  Hug  Hug

# 293
  • Мнения: 180
Зола, аз съм предупредила таткото, че ако бебето тръгне да се ражда гигант като него (4,300-4.400 кг), той ще го ражда  Mr. Green

# 294
  • Мнения: 524
Здравейте мамета!    bouquet
Не съм влизала от доста време, понеже още сме в ремонт и компа още не е вързан, но сега сме на гости на мама и тати за Никулден и ви пиша.
Влизам и заварвам страхотни новини.
Честита рожба на Сладурчеста!!!  bouquet Да ти е живо и здраво синчето, много щастие и радост! smile3525
Честит имен ден на всички именници! newsm51

Сега да се отчета от преглед вчера - бебка е с главата надолу, рита здраво човечето. Май вървим едрички - 2500 грама, 8.85 см е диаметъра на главичката, та по тези показатели излиза 34 седмица, но док. каза, че е наред всичко. Дай Боже всичко да е наред и за напред с бебка. В клиниката правиха и запис на тоновете на бебето, в норма е всичко.
Надявам се другата седмица вече да сме готови и да пиша по-често. Поздрави на всички и много  Hug Hug Hug

# 295
  • Мнения: 645
АУУУУУУУУУУУ КАКВА НОВИНА!ЧЕСТИТО КАЛИ newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 ДА  Е ЖИВО И ЗДРАВО ПЪРВОТО НИ БЕБЧЕ ДА НОСИ МНОГО РАДОСТ НА МАМА И ТАТКО НА КАЛИНА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ smile3525 smile3525 smile3525 smile3525Аз от тази новина така се развълнувах че щях да заправя да поздравя и останалите!На всички мами честити ви именници,със здраве да си носят името!Честит празник и на всички банкери!Лек ден на всички newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 296
  • Мнения: 2 992
Честито сладурчеста, да ти е живо и здраво синчето и много много да те радва!
Да е живо и здраво първото декемврийско януарче!
Честит имен ден на всички празнуващи днес! Да са живи и здрави, много весели и щастливи!
Ето и скромна почерпка за здравето на моята малка именничка, както и на дядо й, на когото е кръстена.

# 297
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Kokonut ..мани...таткото на моето ,а и брат му са се родили по 5 кила Confused ConfusedА и докторката ми каза,че май,ще се наложи секцио,щото съм нисичка и таза май няма да е достатъчно голям Confused ConfusedА иначе какво шкембе имам...огромно Shocked Shocked Shocked

# 298
  • Мнения: 8
Честито на Сладурчеста и на щастливия татко. Да е жив и здрав и нека само да ги радва малкия юнак!!!

 smile3525 smile3525 smile3525

Много мило ми стана, че започват и нашите бебчовци Hug

Честит празник на всички именници!  bouquet

# 299
  • Sofia
  • Мнения: 2 493
Здравейте! Аз съм от февруарките, ама ви навестявам от време на време Simple Smile

Да ви е честито първото декемврийско януарче!!! Да е живо и здраво и голям да порастне малкия мъж! А на мама - бързо възстановяване!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт