”Времето сякаш бавно минава, нямам търпение МАРТ да наближава”

  • 17 166
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
Добър ден и от нас с малката госпожица.!
Честита синя новина на Нефертити. 1stroller
Аз тези дни нямам никакво време за писане. Завиждам благородно на майките,  които са си вкъщи и могат да си подремнат. Аз почти съм заспала на стола пред компютъра. Елвиня подремни и заради мен.
Ние вчера бяхме на преглед и пак я видяхме тази малката. Лекарката каза,че всичко е много добре,расте си според седмиците, но все още е седалищно разположена. Дано да се обърне,че така ме е леко страх да върви с дупето напред. Аз засега мисля да съм нормално раждане,дано само всичко да е наред до края. След две седмици ще ходим да записваме тоновете и после на всеки две седмици трябва да ги следим и да ги записваме. Вчера след като се върнахмев от прегледа и на работата ме стегна корема и днес не ми е много добре, хем стегнат корем, хем ми е лошо.Дано да се оправям бързо.Но днес гледам да не се движа много, а малката рита ли рита,като че ли е на световно. Grinning
Пожелавам ви приятен ден и много спокойна събота и неделя. Heart Eyes Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 211
Привет,
slancetoo, много се радвам за хубавия преглед!
Nefertity, честита синя новина!
зелено човече, хубаво изкарване, мила! Къде ще бъде банкета? Да пишеш после!  Hug
Elwing, знам, че много искаш момиченце, затова стискам палци тази докторка да се окаже права! Ако ли пък не, третото вече трябва да е мома Wink Честит имен ден на мъж ти - да е жив и здрав, много да ви обича и да ви се радва! Кои са именниците днес, че нещо не съм на ясно? Дремни и на мен, че вече и аз заспивам на работното място  ooooh!
ivelina, весело изкарване на партито! Есме, и на теб весело довечера. Аз също съм на кръчмичка!  Party
Elg, честита ви месечинка! Много да се обичате!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
tai, и аз точно затова се ядосах толкова. Самата Масларова пусна мухата да се увеличи, а сега изведнъж.... абе, нямам думи  #2gunfire
Белла, приятна ти почивка! Аз имам май бая да поработвам още (до 01.02), живот и здраве да съм си добре де...
foxy81, мерси за включването ти! И на теб, от все сърце лека бременност и никакви избързвания повече във вашата, както и в нашата тема!  Hug
Лек петък и приятен уикенд!

# 242
  • София
  • Мнения: 5 790
Роси, мерси, мила  Hug Това едва ли ще е мома, ама третото що не?  Wink Hug Днес е Св. Сава, но и мъж ми празнува - Слави е.  Crazy
Ще дремна за всички ви  Mr. Green , само баткото да не ми врътне някой номер и да не иска да спи  ooooh!

# 243
  • София
  • Мнения: 673
Elwing Голямо спане ще му удариш:) така като гледам в района на понеделник ще успееш да станеш, ако дремкаш за всички нас. Приятно спинкане и сладки сънища

# 244
  • Мнения: 3 637
Момичета да ви питам един нетрадиционнен въпрос!Някоя знае ли как да си проверя по интернет дали са ми превели болничния по картата.Картата ми е от Първа Инвестиционна Банка-маестро кардс!
Благодаря предварително!  Hug
глафира и аз ще дремна след малко!  Mr. Green

# 245
  • Мнения: 1 906
...

Аз днес съм по-добре, ама все по-трудно ми става да спя... май ще си поръчам от тези големи възглавници и аз. Thinking

...

Какви са тези възглавници?  Аз май съм пропуснала  Blush , а напоследък и на мен ми е трудно спането.

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Даниелка моята карта е на Инвестбанк и  за да си следя сметката по интернет ходих до банката, подадох една молба за издаване на парола и така да мога да си следя през сайта им състоянието на сметката. За услугата всеки месец ми отдържат 1 лв, което е абсолютно нищо - с удобството което получавам. Така, че отиди до банката и кажи, че искаш да си следиш състоянието на сметката по интернет - те знаят от там нататък.

# 247
  • Мнения: 3 637
slancetoo  Hug  Hug  Hug !Много те обичкам !Благодаря!

# 248
  • Мнения: 660
...

Аз днес съм по-добре, ама все по-трудно ми става да спя... май ще си поръчам от тези големи възглавници и аз. Thinking

...

Какви са тези възглавници?  Аз май съм пропуснала  Blush , а напоследък и на мен ми е трудно спането.

Не помня точно коя мама беше пуснала линка няколко страници по-напред, но ми изглеждат удобни... знам ли...

# 249
  • Варна
  • Мнения: 87
Здравейте момичета!!!!!
Искам и аз да се включа във вашата немалка мартенска групичка  Grinning
Аз съм на 31г. от Варна и очаквам на 17 март да се роди моето второ малко мъжленце по последни данни:D

# 250
  • Мнения: 3 637
Kriss77 ,добре дошла при нас!Леко бременнене!   bouquet

# 251
  • Мнения: 361
Честит именник на Elwing - да ти е жив и здрав и послушен татко  bouquet
Роси благодаря за пожеланията. След малко отивам да готвя за довечера.
glafira - и аз подремнах за тебе и за всички работещи мамита днес. Ей хубаво е човек да си е вкъщи.
Днес се теглих - 54 кг и 900 гр. а ям кано за 10 бременни (даже и сега нагъвам кекс Rolling Eyes)
Тони- тези възглавници са много удобни, аз съм си поръчала да ми шият такава, но ако не стане ще си поръчам от сайта.
За купуването- снощи с мъжлето си говорихме, че се е родило първото февруарче. Та той мисли, че леко съм се шашнала за покупките. Но чак след НГ ще купуваме големите неща. Аз имам една папка за бебо в компютъра, така че ако стане нещо непредвидено отварят я и гледат каква да е количката, леглото и т.н от кой магазини и цени. Но се надявам да си седи бебка колкото трябва.
Kriss77- и от мен добре дошла и честит мъж

# 252
  • Мнения: 1 906
Tony_st, благодаря за линка. Изглежда удобно. Май и аз ще си я поръчам  newsm78
Elg, направо ти завиждам за килограмите ooooh! . Аз сутринта се теглих и кантара показа 68  #Crazy .

# 253
  • София
  • Мнения: 673
Kriss77 добре дошла в отбора на коремчетата:)
Elg то сигурно за това се чувствам малко по-добре:))) ама я подремни още мъничко, хич няма да ти се разсърдя

# 254
  • София
  • Мнения: 9 560
Здравейте и от мен,

Дара най- накрая заспа и седнах да прочета набързо какво сте писали. Милата ми дъщеричка направо се измъчи с тези пъпки  Cry - цялата е обрината и много я сърбят, но се правя геройски и не го чеши. Мажем се по няколко пъти на ден и са едни драми - рев и писъци, примесени с не малка доза глезене. Ухх дано по бързо да минава.

Много ми се иска и аз да отида на някоя от лекциите на 9 месеца, но ще мога чак кум края на Януари, като изляза в майчинство, че сега ми е много напечено. Дойде един ирландец, който ще ме замества докато съм в майчинство - еми истинско приключение е да го разбера какво говори, мисля в понеделник да го питам дали говори английски, че това дето приказва  определено не е  Whistling

Имам подобна възглавницата за спане, но е купена от Премама. Удобна е, но е малко тежка, а и мъжа ми много протестира, че съм го удряла с нея като се въртя нощем с нея. Ето това представлява http://www.premaman.com/wapr/ml/int/cat_index.jsp?aref=0027780 . Като се роди бебето може да се слага на нея.

Да ви се похваля току що дойде поръчката, която правих с подаръци за Дара от mytoys.de . Супер съм доволна, направо до вратата ми я донесоха и купих неща, които тук струват поне два пъти по-скъпо - основно на Baby Born и Lego. Сега трябва да ги скрия добре в гаража или мазето, че да не дойде Дядо Коледа по рано от предвиденото Laughing

Ние няма да имаме коледно парти, заради кризата, независимо че работя в една от най-големите и богати световни компании. Обаче акциите и много паднаха и решиха да съкращават разходите за социални и представителни дейности  #Cussing out . С колегите решихме сами да си организираме.

От толкова грижи, притеснения и работа не ми остава време да мисля за бебка. Да ви призная чак се чувствам гузно. Нищо не съм купувала - само таткото взе една много красива рокличка, защото му било мъчно, че бебка няма нищо още  Rolling Eyes

Хайде приятна вечер от мен и добре да си починете.

Общи условия

Активация на акаунт