Интелектуалец= Неудачник

  • 7 671
  • 149
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 54
Целта на интелектуалците е духовното израстване. Ако приемем, че антипода на неудачника е успелия човек защо интелектуалецът да е неудачник? Ако той е постигнал успехи в своята област означава, че не е неудачник.
 Ако обаче измервате успеха с това кой каква кола кара и какви имоти има може да излезе, че е неудчник за вас, но не и за него, защото това не му е целта в живота. Макар, че много интелектуалци печелят добре.

# 106
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето, намерихме един интелектуалец. С диария, забелязва се по улиците, присъства на абсолютно всяко мероприятие (ако е коктейл, де). Отлично материално положение. Дава акъл във всички медии, чете лекции във всички университети.
Кой е неудачник сега, а?
П.П. Вероятно пише във форума с ник "Мама на принцеска'85".

# 107
  • Мнения: 3 447
П.П. Вероятно пише във форума с ник "Мама на принцеска'85".
Нали не намеквате, че съм Гого Лозанов  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 2 401
Забавлявате ли се интелектуалки?
Аайде.  Аз само наминах да видя кои са се разпознали и подскочили..   Simple Smile

# 109
  • Мнения: 2 448
Забавлявате ли се интелектуалки?
Аайде.  Аз само наминах да видя кои са се разпознали и подскочили..   Simple Smile

Кажи поне има ли съвпадение на саморазпозналите се и тези, които ти си имала предвид като си пуснала темата.  Laughing

# 110
  • Мнения: 2 792
 И какво значи интелектуалец в крайна сметка ?
 

# 111
  • Мнения: 3 447
И какво значи интелектуалец в крайна сметка ?
 
Всички, писали в тази тема, без минзухар.

# 112
  • Мнения: 9 865
И какво значи интелектуалец в крайна сметка ?
 
Всички, писали в тази тема, без минзухар.
Да бе  Thinking

# 113
  • Мнения: 2 792
Всички, писали в тази тема, без минзухар.
Темата беше капан за интелектуалци  ли или дори и да не си бил такъв досега, автоматично ставаш, щом си писал ?
 Много вълнуващо.

# 114
  • Мнения: 3 447
Темата беше капан за интелектуалци  ли или дори и да не си бил такъв досега, автоматично ставаш, щом си писал ?
 Много вълнуващо.
Именно, честито  Twisted Evil

# 115
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В случай, че все още важи - запис! Blush

# 116
  • Мнения: 24
И какво значи интелектуалец в крайна сметка ?
 

дал съм точна дефиниция преди няма и 2 страници...ама никой не ми чете постовете, понеже съм с 5 публикации, а вие сте с по няколко хиляди....смятам да пусна една темичка за старите кучета, ама трупам злоба за по-късно

# 117
  • Мнения: 2 716
Нареждам се при интелектуалците.
И при неудачниците бих се наредила, но мъжО е по-прост та ме рани  Laughing

Прочетох отгоре-отгоре. Пропуснах дииалозите.
Мисля, че и днес може да се постави подобно равенство.
Отдадените на наука( и други интелектуални занимания) хора някакси не се справят. Остават бедни, самотни, демоде.... встрани.

А че някой с вишУ и "собствен бизнес" се мисли за интелектуалец-щастливец - не е лошо. Браво даже!

# 118
  • София
  • Мнения: 2 840
...смятам да пусна една темичка за старите кучета...
Пусни и една за младите кучки.
Аз ще се изкажа и в двете, обещавам.

# 119
  • Мнения: 677
Забавлявате ли се интелектуалки?
Аайде.  Аз само наминах да видя кои са се разпознали и подскочили..   Simple Smile

Минзухар, не е нужно да правиш грешки във всяко изречение, за да не те помислят за интелектуалка.
Освен тва, в темата има и неколко интелектуалеца, не само интелектуалки.
А най-тъпото е, че ти намерихме един истински интелектуалец (ГЛ), но пък той се оказа напред с матриала. Мъка.
Сега търси други групи, с които да се сравняваш, с тази не ти провървя.

Общи условия

Активация на акаунт