Проблем след секс

  • 20 263
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Фуйййй
направо ще се изповръщам. Как не ви е срам да пишете такива неща ?

Заради хемороидите или заради аналния секс?

Аз бих се изповръщала не заради това, че някой е бръкнал с пръст в г.за на друг. Достатъчно отвратителни са рекламите по телевизията с плюването на зъби в умивалника, запеците, разстройствата, косопадите, газовете в червата и т.н. Има едно нещо, наречено граница на споделяне на интимности с непознати.

За аналния секс си има специални гелове. Продават се в секс шоповете.

# 16
  • Мнения: 46 511
Хм, без снимка нищо не мога да кажа.

# 17
  • Мнения: 4 068
Добре де приемам, че малко твърде реалистично е споделено, но пък в този форум са писани къде къде по-прехвърлящи границите неща.
Колкото до рекламата със зъбите в умивалника-по-реалистично от това здраве му кажи. Няма капка лъжа в тая реклама, което е добре за хората, които мислят, че устната хигиена е вятър и мъгла. Нагледала съм се на такива повярвай.

# 18
  • Мнения: 81
Стига пък вие с тези хемороиди! Както е казала пасинет, най-вероятно е одраскано мястото. Ще мине. А и лубрикантът е добра идея.
Ако наистина не спре кървенето, тогава на доктор. Но ако е хемороид, щеше да се оплаква и преди последната нощ.  Wink

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Добре де приемам, че малко твърде реалистично е споделено, но пък в този форум са писани къде къде по-прехвърлящи границите неща.

renci, съгласна съм с теб. Но именно защото сме облъчвани постоянно от "къде по-прехвърлящите границите неща" понятието лично пространство избледнява все повече. Лично аз се старая да се съобразявам с чувствата на другите форумки дори когато ми се иска да ги "нарежа".

Най-логичното е да помоли господина, споделил кревата й, да погледне мястото на поражение. Както и да отиде на хирург.

В този смисъл, моля за извинение, ще пиша така на авторката на темата: щом бъркането с пръст в посочената от теб дупка ти е донесло проблем, не позволявай там да прониква к.р. Иначе нещата може да стигнат до кръводаряване  smile3532

# 20
  • Мнения: 4 068
Утрепа ме честно! Добър съвет. Hug

пп. Принципно и аз съм от толерантните потребители, но понякога ми избиват шайбите.

# 21
  • Мнения: 38
Девойката има проблем и като е пускала темата то не е било с цел да ви отврати, а с надеждата, че ще получи СЪВЕТ от някого, който се е сблъсквал със същия проблем. Не се нахвърляйте срещу нея, сигурна съм, че и на вас ви се е случвало да ви измъчва нещо и да искате да потърсите съвет или просто да споделите с някого. Всички сме хора, нищо човешко не бива да ни е чуждо. Peace

# 22
  • Мнения: 2 448
Хич не се учудвам на гнусливостта на някои, знам че границата им е тънка, като се сетя колко погнусени имаше в темата за секс по време на цикъл, то не бяха сравнения с анален секс по време на диария, то чудо.
Иначе в теми за това колко сме разкрепостени в секса, всички пишем "всичко ,което доставя удоволствие на двамата е приемливо", а се оказва че един пръст дори е много гнусно.
А какво ли щеше , ако беше написала, че е ползвала топчета за анално стимулиране и се е получил някакъв проблем след това. Не ми се мисли колко изпопадали щеше да има.  Laughing

# 23
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Девойката има проблем и като е пускала темата то не е било с цел да ви отврати, а с надеждата, че ще получи СЪВЕТ от някого, който се е сблъсквал със същия проблем. Не се нахвърляйте срещу нея, сигурна съм, че и на вас ви се е случвало да ви измъчва нещо и да искате да потърсите съвет или просто да споделите с някого. Всички сме хора, нищо човешко не бива да ни е чуждо. Peace

Това се долавя съвсем ясно. Но темата е много интимна, няма какво да си затваряме очите. Да пита доктора, той е виждал какво ли не. Аз чужди цепнатини не съм гледала. Както писа Никол - да беше приложила и снимка - направо щеше да ни събори.  

Хич не се учудвам на гнусливостта
Иначе в теми за това колко сме разкрепостени в секса, всички пишем "всичко ,което доставя удоволствие на двамата е приемливо", а се оказва че един пръст дори е много гнусно.
А какво ли щеше , ако беше написала, че е ползвала топчета за анално стимулиране и се е получил някакъв проблем след това. Не ми се мисли колко изпопадали щеше да има.  Laughing

Лично на мен не ми е толкова гнусно. Кой как си прави секс не ми е работа и не го коментирам,
а ме е яд, че нещо толкова интимно е проснато на показ пред хиляди потребители да го нищят и пощят. Да отиде на доктор и толкова! Той ще  помогне. Нали чете предишните постинги - само една дама правилно я посъветва да ползва отвара от тетра. Всички други...
 amiiii

# 24
  • Мнения: 14 654
Гъз глава затрива, да си знаеш за друг път. Но съветът на Лиляна е това, което трябва да направиш и ще ти мине. Ако не - въпреки срама и неудобството да обясняваш -  кажи на мама да те заведе на лекар, ма едва ли ще стигнеш до лекар.
Много ми е смешно, че считаш хемороитите за последица от раждането. Някои малки пикли имат без да подозират, докато не им се случи нещо като на тебе. 

# 25
  • Мнения: 18
Мммм,чудна тема.. точно като за след ядене  Laughing

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 20:30 от TheFireGoddess

# 26
  • Мнения: 18
Хм, без снимка нищо не мога да кажа.

Ох ама се смея от сърце..

# 27
  • Мнения: 18
....а с надеждата, че ще получи СЪВЕТ:::

Е, ние тук нали все лекари сме се събрали  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 448
Хм, без снимка нищо не мога да кажа.

Ох ама се смея от сърце..

Смей се ти, смей се, то на чужд г*з .....  Mr. Green на авторката сигурно хич не и е смешно.


п.п. Честно казано така или иначе мисля, че темата е пусната за майтап, едва ли някой е толкова зле, че да не може да се справи с подобен проблем.

# 29
  • Мнения: 18
Хм, без снимка нищо не мога да кажа.

Ох ама се смея от сърце..

Смей се ти, смей се, то на чужд г*з .....  Mr. Green на авторката сигурно хич не и е смешно.


п.п. Честно казано така или иначе мисля, че темата е пусната за майтап, едва ли някой е толкова зле, че да не може да се справи с подобен проблем.

Вече и със сълзи се смея честно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт