Проблем след секс

  • 20 279
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
.....
Абе ..........
Айде Моля те нека всеки да си гледа в чинията и да не се бърка в тази на другите  ...
Там е работата, че ядем от една чиния. И след като аз се съобразявам с етикета(правилата на форума) на хранене, редно е и останалите на масата да са поне малко възпитани и адекватни.
Нищо против нямам от леко развеселяване понякога, но почти цяла страница само с твоето не по темата хилене ми дойде в повече.

Бих помолила за метличка, да почисти и моите и нейните разпри.

# 46
  • Мнения: 18
.....
Абе ..........
Айде Моля те нека всеки да си гледа в чинията и да не се бърка в тази на другите  ...
Там е работата, че ядем от една чиния. И след като аз се съобразявам с етикета(правилата на форума) на хранене, редно е и останалите на масата да са поне малко възпитани и адекватни.
Нищо против нямам от леко развеселяване понякога, но почти цяла страница само с твоето не по темата хилене ми дойде в повече.

Бих помолила за метличка, да почисти и моите и нейните разпри.

Извинявай, но ако ти смяташ, че всички ядем от една чиния, то аз не съм на това мнение ..
За Възпитанието и Адекватността мога да споря... аз не се бъркам в това, кой как е писал .. всеки си пише както си иска. Разбира се че всяко нещо е с границите си. И аз смятам, че тези граници аз не съм ги прекрачила....
Нека да запазим добрия тон , защото няма смисъл да се спори за нещо, което няма никакво значение в случая.

Нали си дала съвет на Жената, какво искаш от мен ? Да не ви да съм единствената , на която и е смешно ?
Айде стига !

# 47
  • Мнения: 9 865
От анален проблем до чиния... Браво бе, юнакини!

# 48
  • Мнения: 4 668
И на мен ми беше смешно ... после ми стана гнусно като се замислих ...
И бих казала на автора/ката , макар че и според мен е пързалка темата -
Виж сега моме , не знам защо реши , че можеш да занимаваш форума с това , че някой ти е бръкнал в г.за , ама другият път , за да му отмъстиш му бръкни и ти  Joy
И изчезвай да губиш времето на някой доктор !

# 49
Ама умрях от смях.... Joy hahaha Joy Авторката,нещо се позагуби,май е изприпкала при доки.Ми да сподели кво е казал или вече и кръводарител е станала.

# 50
  • Мнения: 214
Абе  я  бягай  при  доктора. И  по  внимателно  следващият  път !

# 51
  • Мнения: 1 817
Отивай при доки! А имаш ли хемороиди? newsm78

# 52
  • Мнения: 2 448
Ей, само ми излиза на нови отговори темата. Сигурно отдавна и е минало на жената, вече две седмици минаха.  Wink

# 53
  • Мнения: 4 187
И на мен ми беше смешно ... после ми стана гнусно като се замислих ...
И бих казала на автора/ката , макар че и според мен е пързалка темата -
Виж сега моме , не знам защо реши , че можеш да занимаваш форума с това , че някой ти е бръкнал в г.за , ама другият път , за да му отмъстиш му бръкни и ти  Joy
И изчезвай да губиш времето на някой доктор !


 Joy Joy Joy Еййй, така не съм се смяла отдавна. Благодаря на авторката за "хубавата" тема!

Ей, само ми излиза на нови отговори темата. Сигурно отдавна и е минало на жената, вече две седмици минаха.  Wink

Нищо, нищо, нека да седи на първа страница, може още оригинални мнения от съфорумци да се съберат  Mr. Green!

# 54
# 55
  • Мнения: 14 654
Ми да сподели кво е казал или вече и кръводарител е станала.
Много смешно  Tired

Общи условия

Активация на акаунт