Напълняхте или отслабнахте откакто сте в чужбина

  • 5 311
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 334
напълнях с три кила,после почнах работа и ги свалих.сега след бебето пак съм с три отгоре

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами признавам без бой - краиния резултат е 4е  напълнях ...мноооого....

# 17
  • Мнения: 1 465
Аз не напълнях,

оба4е сега все едно 4е съм в процес на угояване - не ям много, ама май и въздуха дето го ди6ам ми се трупа Sad Дано после си върна преди6ните размери, 4е ве4е прили4ам на танк и намразих огледалото #2gunfire 4ак кожата ме боли от това разстягане - 6тото от 15 години не бях мърдала от 47 кг, ама сега т.е. днес сутринта кантара отсе4е твърдо 56 кг newsm45 smile3512 smile3518

Последна редакция: пт, 22 юли 2005, 10:42 от Pollia

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
....
Чудя се вече- да не би и в тукашните плодове и зеленчуци да има нещо, което да ни прави дебели newsm78 newsm78 newsm78 Close Close Close Close Thinking Thinking Thinking #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sad Sad Sad Sad
Ами на прав път си да се чудиш Twisted Evil  те нека ми говорят, за био-продукти и незнам си какво, но специално това плод, зеленчук и месо за мен не са това, което аз си знам от младежките години

# 19
  • Мнения: 1 959
Като дойдох в началото тук бях 50кг сега съм скромните 66 Mr. Green пробвах какво ли не да сваля поне 10 ама не става Embarassed

# 20
  • Мнения: 978
Напълнях с 5-6, сега свалих 7.

# 21
  • Мнения: 382
Напълнях...
Незнам, но хем съм веганка, ям максимално здравословно, алкохол в никаква форма не пия, както и безалкохолно, воабще скучна работа както много хора ми казват, и пак съм дебела бе дявол го взел! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А в България, понеже имам баба и дядо на село, все ядяхме сланини разни, гадорий всякакви и тн. и пак си бях слабичка, или по- точно - нормална!
Чудя се вече- да не би и в тукашните плодове и зеленчуци да има нещо, което да ни прави дебели newsm78 newsm78 newsm78 Close Close Close Close Thinking Thinking Thinking #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sad Sad Sad Sad

Като се оплаквах на един приятел, че съм качила килограми, той ми отговори "Ми аз слаба крава не съм виждал, ама и дебел лъв не съм виждал"... Аз също качих килограми след като спрях месото някога. Но спред мен си права, че има нещо в тукашните плодове и зеленчуци.

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз като дойдох в началото от заседяване в къщи качих доста. не съм се теглила , но по дрехите най добре се познава. обаче. аз не съм фен на храната, ям когато вече ще припадам. мързи ме да ям Rolling Eyes Embarassedмога да не ям по 3 , 4 дена .
дебела не мога да се трая и се подлагам на глад, ама не си го казвам, щото тогава организма ми стачкува. лошото е , че се виждам все дебела.
сега съм си както винаги съм била 51 кг, 165 см.
само с тази разлика, че цици няма, корема ми е малко мекичък и си отглеждам няколко стрийки....

# 23
.... и си отглеждам няколко стрийки....
Ти няколко, пък аз бая. Ама и при тоя спринт на килограми дето направих Sad
Дойдох бременна - борих се с 40кг качени от бремеността. Преборих се.
Взех, че забременях втори път - пак плюс 40 кг отгоре. Успях и тях да преборя.
Сега съм 50кг и 175см. висока. От предишно състояние в Б-я съм плюс 3кг, но тогава бях прекалено кльощава.
За циците си няма да се жалвам - там е ТРАГЕДИЯ вече  Sad Crazy Laughing Laughing
Като цяло обобщено не чужбина ами годинките си оказват влияние newsm78

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Сега съм 50кг и 175см. висока.
то пък сегашното ти щото не е кльощаво! Close Wink
я да вземеш да направиш още една бременност , та да понапълнееш малко  Wink Laughing Laughing
и аз си мисля, че съм долу- горе в норми newsm78

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сега съм 50кг и 175см. висока.
то пък сегашното ти щото не е кльощаво! Close Wink
я да вземеш да направиш още една бременност , та да понапълнееш малко  Wink Laughing Laughing
и аз си мисля, че съм долу- горе в норми newsm78
Абе я бързо се скрийте,кльоЩавел4ета такива  Crossing Arms Wink Не въ е срам  Wink

# 26
...Абе я бързо се скрийте,кльоЩавел4ета такива  Crossing Arms Wink Не въ е срам  Wink

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
[Абе я бързо се скрийте,кльоЩавел4ета такива    Не въ е срам 
скривам съ, отивам да дръпна едно кайве Coffee smile3546

# 28
  • Italia
  • Мнения: 4 492
[Абе я бързо се скрийте,кльоЩавел4ета такива    Не въ е срам 
скривам съ, отивам да дръпна едно кайве Coffee smile3546
Айде и аз дигам гълъбите от работа,4е нали ме 4ака концерт дове4ера  Wink
И аз тоже smile3546

# 29
...Айде и аз дигам гълъбите от работа,4е нали ме 4ака концерт дове4ера  Wink
И аз тоже smile3546
Ма той даже дойде. Ихаааа  superuu  superuu  superuu Да "покуфееш" и заради нас

Общи условия

Активация на акаунт