Напълняхте или отслабнахте откакто сте в чужбина

  • 5 316
  • 132
  •   1
Отговори
# 30
  • Italia
  • Мнения: 4 492
...Айде и аз дигам гълъбите от работа,4е нали ме 4ака концерт дове4ера  Wink
И аз тоже smile3546
Ма той даже дойде. Ихаааа  superuu  superuu  superuu Да "покуфееш" и заради нас
Ще бъде изпълнено  Peace  Sunglasses Боноооооо,идвааааам  Hug

# 31
  • Мнения: 4 244

Ще бъде изпълнено  Peace  Sunglasses Боноооооо,идвааааам  Hug
И за мене да покуфееш, че нали ближа рани без банда и хич не ми е до копунясване.
По ми е да седна като битов алкохолик и тихо и кротко да се напия с Джим Бийм и тортиячипс за мезе  Cry

# 32
  • Мнения: 1 951
Аз напълнях. Само  3_4 кила де, но нали съм ниска... А и не мога да ги смъкна  Sad Около мен  също всички са напълнели и то някои драстично (например сестра ми 15  кг.). Според мен е от заседналия живот.

# 33
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
За три години съм качила само 3кг ,което си е направо рекорд като се има в предвид какви големи и пълни с вкусотии сладкарници има тук  Wink

# 34
  • Мнения: 508
Като дойдох в Англия бях 40кг с напикан гащи:).Забременях и станах 60.После като родих след година бях 43кг без никакви диети и стабилно похапване.После пак забременях и станах 65кг.Два месеца след раждането все още съм си 62кг.Не пазя диети-кърмя,но и не мисля да пазя такива.Ще отслабна постепенно

# 35
  • usa
  • Мнения: 2 113
Като цяло обобщено не чужбина ами годинките си оказват влияние newsm78

ей това е неприятната истина Tired... аз съм 4-5 килограма повече от преди да дойдем в щатите. но не мисля, че е заради чужбината, а заради ЕГН-то и трите бременности зад гърба ми. по-точно пред корема ми... уж не са много като цифра тия 4-5 килограма, но на огледалото изглеждат като поне 10 в определени участъци. и колкото и да се ограничавам в яденето, колкото и да ходя и да гимнастирам, гледката не се подобрява  newsm78....

# 36
  • Мнения: 1 854
Да,за жалост smile3518 newsm45 smile3515
И аз смятям 4е е пьрво до годинките,защото преди по-лесно свалях,пьк и не ми се лепеше така упорито.

# 37
  • Мнения: 2 381
от 45 кг на 53 кг за около 5 месеца. После за още 8 ги свалих пак, но до 43-44.

# 38
  • Мнения: 4 212
аз пък съм на бирена диета с кюфтета.Има ефект Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 837
От кюфтаците или от бирата  Laughing
И задължителна ли е комбинацията, че в тия жеги месото го преска4ам  Wink Може ли с картофки  Wink Grinning

# 40
  • Vienna
  • Мнения: 266
Aз като дойдох за постоянно тук преди 4 год.  и нещо, бях  47кг и за 1год. станах 52кг, но ядяхме само фастфуут, аз неможех нищо друго освен паржени яйца. а и с полуфабрикатите и с пиците и дюнерите ми беше лесно. миналия септември за 20дни диета станах 48кг, но покрай коледа по4нах да трупам оба4е отново и тогава някъде съм забременяла, досега съм плюс 10кг и съм в 32 г.с., и много се надявам после пак да отслабна.

# 41
  • Мнения: 4 212
От кюфтаците или от бирата Laughing
И задължителна ли е комбинацията, че в тия жеги месото го преска4ам Wink Може ли с картофки Wink Grinning
комбинацията е задължителна,  картофите в слу4ая са убийствени за диетката.По добре само бира. Ако не, бира с шопска Laughing

# 42
  • Мнения: 7 837
С шопската по правило - първо ракийка  Laughing
Бирата за десерт  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 854
С шопската по правило - първо ракийка  Laughing
Бирата за десерт  Laughing
Вуй4о ми винаги има и втори десерт-винце,след бирата. newsm24

# 44
  • Мнения: 7 837
Вуй4о ми винаги има и втори десерт-винце,след бирата. newsm24

Това си е направо вече повод за напиване  Laughing Wink

Общи условия

Активация на акаунт