Напълняхте или отслабнахте откакто сте в чужбина

  • 5 307
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 734
Аз първо се стопих до 53 кила което за мен е много слабо, но изглеждах супер;) Причината беше че реших да се омъжвам;) По същото време и краткотрайния ми годеник ( вече настоящ съпруг) доста се стопи поради среса от бързото сгодяване ( на сутринта след първата ни среща;) и приближаващата сватба( седмица по късно).
После заредихме едни медни месеци, едни почивки, поуспокоихме се, разбрахме че ще се изтърпим поне през първите месеци и резултата - и двамата качихме малко. Година по късно, вече всеки разбрал кой-кой е, аз змия пепелянка - той див рогат бозайник за ухапване, пак отслабнахме. Отидохме отново на ваканция с надеждата да се поуспокоим и да използваме отслабването като мотивация към ежадневни физически упражнения, тае-бо, кардио, джогинг сутрин и тн.  Той се стегна, заформи бицепци и изглади абдоминалите, а аз - забременях.
Сега месец след раждането....оххх 61 кила съм( бях 74) , до завидните 53 , пътя е барикадиран, но до 55 поне ако стигна...

Само да добавя че като дойдохме в Щатите аз пак свалих 3-4 кила защото първата седмица стоях гладна и нищо не ми харесваше за ядене. Добре че си намерих любимата кухня по късно иначе не знам как щях да изкарам бременността.

# 61
  • Мнения: 382
Jungle, сега си родила и си 61 кила! Я ни риви! 'Наиш колко мами ще ти завиждат? И пътят до 55 изобщо не е дълъг. Ти хич не се намествай в категорията "надебеляла".  smile3513

А аз напълнях с 6 кила за последната 1 година  cry - без да съм раждала. Само 3 искам да сваля, ама нещо не става. Може и от годините да е Wink

# 62
  • Мнения: 1 465
Аз преди да забременея редовно на министепера тук вкъ6ти по 40 мин. всяка сутрин се потях, докато един ден /6тото незнаех 4е съм бременна/ не6то коремът много ме присви, а после бременна не посмях. Ама пък се оказва, 4е сега мъж ми по-ме харесва от преди и явно съм по-предизвикателна #Crazy Оба4е аз съм на път да се депресирам и незнам кога 6те ми избият 4ивиите, а и аз съм от тези дето не могат да пазят диети newsm45 Дано после килцата си заминат по живо по здраво както са до6ли, 4е мазохизма не ми е по сърце, а едва ли 6те се примиря така. Аз оби4ам в магазина като меря не6то да се харесвам, а не да го купувам за6тото дрехата 4ак толкоз ме е впе4атлила - абе това е мойта тъжна тирада smile3518

# 63
  • Мнения: 4 244
. Ама пък се оказва, 4е сега мъж ми по-ме харесва от преди и явно съм по-предизвикателна #Crazy
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб

И се вземи в ръце и се наслади на промените които стават с тялото ти вместо да мрънкаш колко си била качила - това е най чаровното ти време, нищо че си мислиш че приличаш на кит  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 978
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб


Деби, това е вярно за съжаление, но само за чужбинските мъже. Българите определно обичат и си падат по точилки.

# 65
  • Мнения: 1 465
Ааааа не, не прили4ам на кит, а на оранжев слон, 4е сега се мъкна все с една оранжева рокля - тя най-се разтяга и така наподобявам глътнала баскетболна топка hahaha Мъж ми каза, 4е коремът ми имал много правилна закръглена форма, а аз ве4е си го ползвам и за поставка, като гледам телевизия се превръ6та в истински биуфет. А ина4е вярно сега на мъж ми как му святкат о4и4ките по мен, а не дай си боже да ме зърне малко по-разголена все едно 4е е хипнотизиран Shocked - брее не знаех 4е 4ак такова влияние оказвали някои атрибути newsm78, аз там май само съм трупнала по някое килце, ама то и едни бедра - ужас. Туй Фид за кокалите май е вярно newsm78 и аз ве4е от опит смея да го твърдя Thinking

# 66
  • Мнения: 4 244
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб


Деби, това е вярно за съжаление, но само за чужбинските мъже. Българите определно обичат и си падат по точилки.
Не знам за другите българи, ама всичките ми гаджета много ме харесваха точно щото си имах нещо в повече - ми тъй де аз не съм била никога с манекенска фигура. Забременях на 58 кг на 157 см - туй ко е кльощаво, че и цици си имах още тогава, е не като сегашните, де  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 382
Е аз каквото и да правя се без цици си оставам. Като кача някое кило се на дупе се намества. Отврат! Чувствам се като круша! Поне да беше равномерно, а така Sad

# 68
  • Мнения: 1 465
Е аз каквото и да правя се без цици си оставам. Като кача някое кило се на дупе се намества. Отврат! Чувствам се като круша! Поне да беше равномерно, а така Sad

Ама ти бременна била ли си? 4акай 4акай като стане, пък 6те види6 Wink Аз толкоз сутиени нови за такъв кратък период от време не съм сменяла, а последния го купихме и по-големи4ък, 4е на мъж ми му писна да го мъкна с мен, 4е аз много му харесвам вкуса за обли4ане и много го тормозя, та накрая вика - абе я си вземи един по-голям 4е то както е тръгнало ти тая бременност 6те я изкара6 в този магазин - не може то всяка 2 седмица от месеца нов сутиен и такива ми ти работи и май прав излезе. Сега ми е тамън и дано скоро не ми се наложи пак да стъпвам в този магазин, 4е то ми писна #Crazy

# 69
  • Мнения: 4 244


 Аз толкоз сутиени нови за такъв кратък период от време не съм сменяла, а............................
Поле, така ме разсмя  smile3532
Ами аз се качих от чашка С на чашка Е и там забих. Ама докато кърмих вървях все с F  Embarassed Embarassed Embarassed
Та за тебе не знам  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 465


 Аз толкоз сутиени нови за такъв кратък период от време не съм сменяла, а............................
Поле, така ме разсмя smile3532
Ами аз се качих от чашка С на чашка Е и там забих. Ама докато кърмих вървях все с F Embarassed Embarassed Embarassed
Та за тебе не знам Mr. Green

Въх, не думай, малеее ужас, кво 6те правя, ама то и тежат тия не6та, леле божке и магазина намразих, писна ми да се потя в тази съблекалня - а да се опла4а и последния път малко и настриптийз го ударих - едно мом4енце майка си ли търсе6е, така 6ироко разтвори завесата на кабинката 4е май доста народ оплакна о4и.
Писнаааааа миииии - сега съм се спряла на 4а6ка С 95 - 4е то май после и поддържане се иска за такъв биуст newsm78

# 71
  • Мнения: 4 244

 а да се опла4а и последния път малко и настриптийз го ударих - едно мом4енце майка си ли търсе6е, така 6ироко разтвори завесата на кабинката 4е май доста народ оплакна о4и.

Не е честно - ядох на закуска диня и познай какво стана докато ти четох постинга  smile3532 smile3532 smile3532

Имам локвичка под стола, че нямам резервни памерсииииииииии  Embarassed

# 72
  • Мнения: 382
Не е честно - ядох на закуска диня и познай какво стана докато ти четох постинга  smile3532 smile3532 smile3532

Имам локвичка под стола, че нямам резервни памерсииииииииии  Embarassed

 smile3532  Joy smile3532  Joy smile3532

# 73
  • Мнения: 1 465
Еми то неможе само "сеири" да гледате я smile3506

# 74
  • Мнения: 4 212
Верно, 4е българите си падат по то4илки, но брат ми харесва като пипне да са пълни шепите  Laughing

Фиданке, водя те по висо4ина , с 1 см. Ураааа не съм най дребната... Whistling

Поле, ако имаш нещо в пове4е, дай малко и на ближният  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт