Напълняхте или отслабнахте откакто сте в чужбина

  • 5 319
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 382
Еми то неможе само "сеири" да гледате я smile3506
Ами не може? Аз от два дена от саири не мога 'дигна дупе от компютрото...  tooth

# 76
  • Мнения: 4 244
Еми то неможе само "сеири" да гледате я smile3506
Ами не може? Аз от два дена от саири не мога 'дигна дупе от компютрото...  tooth
Аз те предуипредих че още не съм загряла   smile3508 spam2
Вс е още набирам скорост   car003  и после  smile3535

# 77
  • Мнения: 1 465

Поле, ако имаш нещо в пове4е, дай малко и на ближният  Laughing

Тей4е, ами давам, то как се е видяло май и с о6те 6те се сдобия по думите на Фид Shocked Отивам да си взема ду6 сега, 4е тази сутрин с този форум окъснях и на само зъбките успях да лъсна. Хайде после пак 6те ви навестя, отивам малко да охладя страстите newsm37

# 78
  • Мнения: 980
ами Crossing Arms
и българските мъже обичат да пълнят Шепитр, не само чужбинските Thinking
НаШта комШийка в БГ е една слаба, мърШава и плоска. Един ден си седяла на балкона и яла череШи и отде се вzела една пчела и я жилнала по едната гърда. Тя се подула, комШийката пиЩи колкото й глас държи, а мъжа й тича на балкона, върти се и пита "брех, а няма ли оЩе една пчела?" newsm78

# 79
  • Мнения: 4 629
ами Crossing Arms
и българските мъже обичат да пълнят Шепитр, не само чужбинските Thinking
НаШта комШийка в БГ е една слаба, мърШава и плоска. Един ден си седяла на балкона....

 Joy Joy Joy

Аз пък си се харесвах като бях точилка. Ама имам още 5 ли 6 ли кила останали от бременността, които нямат сваляне  Sad Вече не се меря, за да не се ядосвам Grinning

Последна редакция: пт, 22 юли 2005, 17:53 от Bambi

# 80
  • Мнения: 400
аз като дойдох в началото от заседяване в къщи качих доста. не съм се теглила , но по дрехите най добре се познава. обаче. аз не съм фен на храната, ям когато вече ще припадам. мързи ме да ям Rolling Eyes Embarassedмога да не ям по 3 , 4 дена .

 И аз съм така.. мъж ми се кара само, че ме мързяло да ям  #Crazy... Абе не че кой знае колко ме мързи, ама като не се сещам...  ooooh! Някой път просто не се сещам и така си карам месеци наред (да ям по веднъж на ден, като ми закоркат червата), ама иначе се опитвам да се подсещам, де, навивам си часовника  hahaha... и така..

Но дойде ли момента да ми се дояде.. си хапвам - никакви диети, никакви чудесии. Напоследък какво пак ми се приядоха разни шоколадчета, снаксове... Тук е царствоо на junk food!

Иначе съм 175 см на .... уф, премерих се, скромните 61 килца....  newsm78
Ама не ми пука, който не ме харесва - нема вкус  Crossing Arms
 Wink

# 81
  • Мнения: 980
Абе, булки, как zабравяте да ядете? Аz само zа това мисля, ставам от масата и вече планувам следваЩата манджа Embarassed
3абравям единствено, когато съм седнала във форума, но после наваксвам zа двама Crazy

# 82
  • Мнения: 4 629
Абе, булки, как zабравяте да ядете?

Ааааааа това не мога да го забравя  Naughty Чакам да кажат как го правят, мамите, които го могат

# 83
  • Мнения: 1 072
ПОнеже "готвя" всеки ден различна манджа, приготвенето преди вечеря- зада е свежо, топло и прясно се изяжда и на другия ден- нищо няма в хладинкаааа. Или пък каквото останало го пазя за дете :

Мирка, и при мен го има този момент, сега не де, ама доста време така процедирах и аз. Не си сами4ка в тая нелека у4аст Grinning

# 84
  • Мнения: 734
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб


Деби, това е вярно за съжаление, но само за чужбинските мъже. Българите определно обичат и си падат по точилки.

Моя американец и той си пада по точилки ама да имат и цици;) Тука в Южна Калифорния дебели НЯМА! Жените имат супер тела и са с по 3 деца, ама тренират яко и не ядат. Циците ги докарват от силикона.

# 85
  • usa
  • Мнения: 2 113
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб

мъжете може и да предпочитат дебели жени, ама аз пък обичам да си връзвам сама връзките на обувките и да дишам докато го правя... това е най-неприятния ми спомен от зимната ми бременност - как пуфтя и се мъча докато си обуя обувките и им завържа връзките!
а моят мъж може и да не е редовен, но си пада по слаби жени. и на гръдната дебелина не държи откак научи цената и...

Последна редакция: сб, 23 юли 2005, 02:22 от миз

# 86
  • Мнения: 7 837
Тука в Южна Калифорния дебели НЯМА! Жените имат супер тела и са с по 3 деца, ама тренират яко и не ядат. Циците ги докарват от силикона.
А тук ядат като за последно  Laughing
Ужасно е до що годе добре поддържан мъж, да видиш подобие на тюлен  Sick За съжаление това не са единични случаи  Confused

# 87
  • Мнения: 4 244
Само едно запомни от мен - мъжете може да са кучета, ама не обичат да глозгат кокали!
Това е от мойта майка - проверено и изпитано на собствен гръб

мъжете може и да предпочитат дебели жени, .......................
МИЗ обаче аз нямах предвид дебели, а сочни, женствени, леко закръглени.
Има разлика все пак
А това че аз се надсмивам над себе си е друга тема

# 88
  • Мнения: 7 837
А това че аз се надсмивам над себе си е друга тема
Щото си мазохистка  Twisted Evil
Не 4е има повод  Wink

# 89
  • Мнения: 980
Ние не сме дебели, а просто " ЗАХВАТНИ " Naughty Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт