Вече не сме срамежливи, защото сме Дюканки красиви - 137

  • 22 443
  • 471
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 110
    ЛЕПИ,недей така,миличка.Не се отчайвай всичко ще си дойде на мястото.Ти само бъди стриктно режимна,мотивирана и настоятелна и всичко ще ОК.Кантарев ще ти се отблагодари!Всички сме имала задържане-кой по-малко,кой-повече,но с обща помощ сме ги преодолявали.Аз 5 кг./по цифрата на калкулатора/ги свалях цяяялллооо лято.Но бях абсолютно стриктна!

# 436
  • Мнения: 3 202
ЧРД на сайта с рецептите! Добре е, че съществува!   bouquet за всички, които се грижат за него!
Flutter Благодарим!

# 437
  • Мнения: 6

Зорита, заповядай в Плевен . Ще се видим лично на срещата и ще напазаруваш- има къде.
Feelgood- благодаря за тази информация.Полезна ми е .Дъщеря ми има проблем с гърба и ставите, а почти не пие вода.
Като гледам имаме сходни "проблеми" Wink и аз съм "мама на абитуриентка, и моята дъщеря има такива проблеми, и тя пие много малко вода-все за това говоря....
vesito5 Hug  Blush...благодаря мила, аз лично преди също пиех много малко вода-наваксвах с 5-6 кафета в чаена чаша до обяд(с много ниско кръвно съм и това, малко ме вкарваше в релси,макар че е по скоро психо- , а не физиологичен резултат) и с 2 чая следобяд.Сега гледам до обяд да съм изпила 1,5л минерална вода, следобяд поне още 1 л + кафе и чай.За себе си забелязах, че в напрегнатите дни,когато намаля приема на вода, спира и свалянето на кг...
eli_r-va    Hug
Честит рожден ден на сайта с рецептите!
  bouquet  bouquet  bouquet-за всички, които отделят от времето си за да се грижат за него!
gulbenur,айнур Hug Heart Eyes
Лек и ползотворен ден ви желая Hug
И...да напомня - утре е протеинов четвъртък - третофазничките , да не се разсейват, да се приготвят Wink

# 438
  • Мнения: 6
Така и не разбрах, каква грешка, дава сайта и защо публикува 2 пъти поста ми, опитах да изтрия единия-пак грешка Embarassed newsm78
Лек ден! Hug

# 439
  • Варна
  • Мнения: 2 730
И...да напомня - утре е протеинов четвъртък - третофазничките , да не се разсейват, да се приготвят Wink



Ми нас в четвърта, защо ни забрави, а?  Joy


Честито на блога,
 newsm51 за Зеленкото, Бачи и Кри!

# 440
ей , много се гадни тия трици
ям ги като синът ми зеленчуково пюре

ама си викам, че трябва да се жертвам , пък и то една жертва , то се е за мое добро
днес ми е 3 ден от ударния период и вече ми липсват салатките
още не съм се мерила . решила съм да го направя след края на ударния етап.

успех на всички  Hug
заедно да  #2gunfire килограмите

# 441
  • Мнения: 31
Здравейте и от мен!
feelgood, vesito5 -  Hug.
Тука съм, на линия. На работа де, но нещо вече взе да ме обзема предпразничния мързел.
Относно водата - аз и друг път съм казвала, пиех си доста вода и преди, и сега си пия колкото ми се пие, а то никога не е по-малко от 2л. Сипвам си днес в чаша от една тубичка 5л, толкова често, че ще хвана мускулна треска до довечера. Laughing
shushy80, и аз мисля че е ОК тези кг за това време. Иска ни се да е по-бързо, но в крайна сметка е по-добре да е по-бавно. И мен ми се иска да успея за 3 месеца, но каквото сабя покаже.
Иначе днес пак съм точно колкото вчера, но очаквам вече МЦ след 3 дни и се радвам, че поне няма +. Praynig
Честит първи РД на блогсайта! Поздравления и благодарности за момичетата, които се грижат за него.
Влязох чрез линка и видях, че рецептите вече май се виждат като преди.
Желая ви приятен "слънчев" декемврийски ден!

Е, Сила, те това е! Обеща и показа снимки! Супер промяна, браво!  newsm10

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 14:25 от gulbenur

# 442
  • Мнения: 850
     Милички , благодаря много за отговорите , но аз не се претиснявам от това дали  е бавно или бързо , просто една дюканка ми каза че свалям бавно и е сигуна че имам няква болест и както го прочетох това вчера вечерта съм много претиснена вътрешно ! Болеста се казвала Хиперинсулинемия , много се претисних честно защото тя ми пише че била 99%сигурна!  Blush
 Сврзва го с проблемите ми  с МЦ то и направо се чудя кво да правя , даноутре утида при доки да питам , че душичката ми е свита!  Praynig

# 443
  • Мнения: 0
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Днес съм 89.9 килограма. Още 1.5 килограма и ще цъфна  Praynig От вчера започнах в домашни условия да правя коремни преси и лицеви опори Sunglasses Мисля да ги правя 7 дни седмично Whistling

Ейййй, изпуснах те четири дена да не те чуя и ти какво си измислил - коремни преси и лицеви опори.
Само така готин!

Поздрави на всички останали.
След малко ще пусна и едно описание за мен.

Любо

# 444
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте, муцунки!  Hug
Благодаря ви за поздравите вчера, много сте мили всички!  Heart Eyes
Честит Рожден Ден на блогсайта! Хиляди благодарности и прегръдки на създателите му!  Hug smile3525 Hug
Шуши, не се шашкай от диагнози поставени от хора, които не са лекари. Успокой се и отиди да се консултираш с твоите ендо и АГ. Дано всичко е наред!  Praynig
gulbenur , feelgood , vesito5 , aynur, музичка, монрое, rivelka , Desert moon(Добре дошла Hug)и всички останали Hug Hug Hug
lepidopteria , няма да се предаваш!  spokoДа не би да си пред МЦ или да си хапвала по-солено тези дни и да задържаш? newsm78 Ще мръдне кантарчето скоро, имай търпение!  Peace
Хубав и усмихнат ден на всички! Hug

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 17:29 от mar4ela5

# 445
  • Мнения: 34
Здравейте Всички,
след 3-дневно празнуване на 8-ми и най накрая се прибрах доста изморена...
gulbenur,mar4ela5, tuningmania, aynur, vesito5, lepidopteria, mandarinkata, shushy80, tania2007, merito, anninca, Monroe, pepi1974, музичка, ФИЛЮДКА, рошава, RADAA (ако съм изпуснала някой, съжалявам, не е било нарочно), много благодаря за пожеланията  Hug Hug Hug Simple Smile
Вчера ми беше доста голям празник, хем рожден ден хем направих 3 месеца с Дюкан. От много празнуване нямах прегрешения, само по няколко глъдки бяло вино на вечер колкото за наздравици и само си го лизах... а като се прибрах чак не успях да повярвам на кантарчето и изчаках да видя показанията сутринта, резултатът за 3-те месеца се закръгли точно на -20 кг.  newsm44 newsm68 Не можете да си представите как се чувствам, най-накрая да се харесвам на повечето снимки и да се чувствам добре. Макар, че бях в депресия на 8-ми и не знаех как да се облека,понеже нищо не ми харесваше как ми седи, едно широко, с друго не ми се ходи...та приятелите ми се хванаха за главата.
Както си бях казала, че като ги закръгля ще пусна снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=313091 , паролата е 1234
не знам как да напиша коя от кога е, но общо взето първите са преди Дюкан, а след това, на -8, -17, и -20...

Приятен и усмихнат ден на Всички с много минусчета!!!   love001

# 446
  • София
  • Мнения: 98
Хайде едно бързо "Здрасти" и от мен! Денят е слънчев и усмихнат - усмихвайте се и вие!

Шуши80, миличка, не се вкарвай в някакви филми....... Иди на истински лекар, за да знаеш какво ти е /ако ти има нещо, разбира се/!  Стискам палци всичко да ти е наред! Hug Hug newsm10

Лепи, знаеш, че има и задържане понякога - не се притеснявай! При мен беше около месец.......,  newsm78 ако не и малко повече Hug

Сила, страхотна промяна на една готина мацка!  smile3501

Весито5, Люси, Тонииииич, Филюдка, Ривелка, Мерито, Фийлгууд, Ече.......... пак ще забравя някой .... и затова ........ ВСИЧКИ -   love001 newsm10

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 14:09 от nelsun

# 447
  • Мнения: 850
     Благодаря ви за подкрепата , Марчелка и Нелсанче  newsm51  love001 ! До сега с доки не сме го коментирали изобщо това , но ще попитам непременно !
 Сила страхотен резултат браво , само така  newsm10 newsm03

 Целувки и ви либя от все сърце!  newsm51  love001 hug

  Дорчестър ,  аз пиша в темата за Ову и измерване на температура и след моя публикация там ! Тя сигурно съвсем добронамерено даде това заключение , но мен най-много ме претисни сигурността която имаше по въпроса , пък доки при която ходя е много добър специалист и вече от  година и 2 месеца съм при нея и все щеше да ми каже да направя това изследане, но уви нищо не е споменала , напротив поседния път като се видяхме каза, че много добре съм решила да сваля кг, защото това е много важно  !  newsm78

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 14:24 от shushy80

# 448
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Шуши 80, много ми е любопитно как и защо се е стигнало до там, дюканка да ти казва, че сваляш бавно и да ти постави тази "диагноза". Естествено, тя трябва да се постави от лекар.
Удивително за мен е, че в Дир.бг се спряга доста тази хиперинсулинемия, като възможна причина за напълняване и трудно отслабване, свързва се със СПКЯ, тук в бг-мамма има солидна дискусия по същия въпрос, но без връзка с диетите  newsm78 Аз самата вчера запитах една наша колежка-дюканка дали са я изслвдвали за това  Joy но не съобразих, че тя беше от бързосвалящите. На практика, абсурдно е да се гадае за заболявания нечии по Интернет  Naughty

Сила, поздравления и от мен за вчерашния празник, пък още по-големи поздравления за постигнатото. Тези 20 килограма, са направили от теб нов човек, браво!!!

# 449
  • София
  • Мнения: 980
Сила уоу страхотна промяна , изгледаш фантастично , направоостанах без думи  като те видях
vesito5 , nelsun    bouquet , уфф дано тръгне и поне до края на седмицата да се похваля дори и с - 100гр
mar4ela5   ушким не съм яла солено  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт