Вече не сме срамежливи, защото сме Дюканки красиви - 137

  • 22 444
  • 471
  •   1
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 361
Силааа,страхотен резултат!Браво! Супер си!  smile3501
Шуши,марш на лекар  smile3513 Но съм сигурна,че нищо ти няма!  Hug

# 451
  • Мнения: 110
    Леелелее,СИЛА/ама наистина си била сила/страхотна визия и невероятна промяна.Дай Боже безпроблемно да ти върви до заветната цел.Адмирации!!!
   Еййй,ШУШИ,тебе ще те напляскам!Абе,какви са тези шантави работи,да вярваш на този и онзи/нищо против никой/.Има си лекари за тази работа.Утре като отидеш,ще се консултираш.Няма нужда да се тваркаш предварително!!!Малко ли ти е работата днес....

# 452
  • Мнения: 12
Здравейте!
Честит рожден ден на сайта с рецепти  bouquet От там си извадих страхотни рецепти. Големи вкусотиики.На създателите  Hug
Честит празник на плевенчанки!
Весито5, и аз забелязах намаля ли вадата - няма сваляне.
Шуши 80, не се притеснявай предварително и не вярвай на такива "дюканки"
Сила  smile3501
Миля моля, триците не са лоши зависи как ги правиш. Виж в рецептите /мляко с "ориз "(ама по-хубаво)/- обожавам го.
Туни, действай  jump
Вищи, липсваш вече newsm78
Днес съм  newsm44   -900
На всички  Hug Hug Hug Hug Hug

Мили плевенчанки- чаровни  дюканки чакам ви на 14.12.08г. /неделя/  13.30ч. в кафето на Макси център- Плевен

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 15:06 от RADAA

# 453
  • Мнения: 2 425
Здравейте Hug
Днес не съм се разписала още в темата  Rolling Eyes
Шуши 80, не се притеснявай миличка предварително. Лесно е да се каже, може би имаш еди си какъв проблем или там каквото и да е. Не вярвай на всеки и не си го слагай на сърце. Както са ти казали момичетата иди на лекар, той най-добре ще ти каже какво ти е. Аз се надявам и вярвам че ти си добре. Стискам палци всичко да е наред  Praynig. И после да се похвалиш  Wink
Сила, най-накрая се паказа  Wink. Страхотна промяна . Абе 20 кг. са си 20 кг.  Laughing
lepidopteria , не се отчайвай миличка. Аз също имах триседмично задържане  Whistling. Човек наистина се отайва, но после за няма и 10 дни махнах 3 кг.  Wink. Дано и при теб се отпуши клапана  Crazy
Весито5, Люси, Тони, Филюдка, Ривелка,  Фийлгууд, Гюлбенур, Марчелка, Нелсън, Дорчестър, Бачи, Деница

# 454
  • Мнения: 158
Здравейте мацки,забелязах че имаме и един мъж?Разгледах всички снимки,страхотни сте,толкова красиви и секси.Някой от Вас и преди режима изглеждат зашеметяващо.Нямам търпение да се включа с една-две "преди-след".VS Teleshop пасти да ядат с пълни шепи и търговците на добавки и медикаменти за отслабване да вървят на 7-глух.Захири-махири и всякакви други ментета са за слабоволевите и нерешителните.Индустрията на глупаците я наричам аз.Трети ден спазвам стриктно,не съм се теглила,искам изненада,но тази сутрин пръстенът ми падна сам от ръката,обикновено и да искам не мога да го сваля.Чувствам се лека и имам желание за всичко. newsm68.Не ме блазни друга храна,защото просто съм толкова навита да разкарам тия 12 кила,че няма накъде вече.Още повече ,че вече съм го правила с много зор и знам как изглеждам по-слаба.Днес ми замириса на любимите ми Казанлъшки понички,умирам за тях,но си представих как капе мас от тях и хвърчи пудра захар и веднага се отрезвих  341uu.Да изхвърля тоя Хуксол,като не мога да намеря друго и да се понапъна да карам без захар,а?Само с кола Лайтс?Нямам търпение за ПЗ,как ще се развихря в кухнята и ще им спретна едни Дюкянски Новогодишни празници и хич няма да се усетят smile3508 1dating.С нетърпение ще погледна рецептата за питката.Време е за кафе! ОЛЕ!
Мацки,в рецептите пише ванилия,но в нея има захар,особено в тази на Йоткер,не че бъкам от желание да правя нещо сладко ,по принцип не ям сладко и не го обичам ,но се зачетох и ми светна,че някой може да се заблуди.Има есенция ванилова,а днес си купих мляко Роса 0.1%,което  за Свищов си е чисто нов продукт.И трици са позаредили гледам,ще влязат в пътя търговците,но бавно се усещат.Честита годишнина на рецептурките!
 

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 16:14 от ЗлаВещица

# 455
  • Мнения: 0
Здравейте на Всички!


Във форума съм нов регистриран потребител, но вече 4-ти месец следях темата.
Първо да кажа, че се радвам много на успехите на Миро т.е. "tuningmania". Свали наистина неимоверно много килца. Толкова отсабна, че чак му е студено като излиза навън в това студено време. А моня времена когато навън бе -10, бях с ръкавици, шапка, шал, не знам колко блузи и якета, а той дори си сваляше якето. Явно е имало какво да го топли, но вече тези килца ги няма и на наш` Миро вече му е студено и предполагам ме разбира като съм се навличал с друхи преди. Хи хи, само така Мирка. Задържай тез килограми.
Стига съм се отплескал, да се върна към темата за мен.
Ако трябва да съм честен изкарах диетата през всички фази. Тунинга е виновен, той ме запали. Да си призная не ми беше толкова необходимо да правя диетата, но ми се беше заформило едно такова коремче. Бях станал 73.9 кг.,а по принцип най-добре се чувствам на 68 кг. 1.75 м съм висок. Бях се отпуснал да си хапвам KFC, Burger King и разни други вкусотийки - кюфтенца, картофки, абе сещате се сами.
И така се реших, че трябва да сваля 5-6 килца. И взех, че успях. Минах през всички фази, П-та, ПЗ-та, пилци, и други.
Много съм доволен от резултата.
Вярно, ще си кажете тоя пък за едни 6 кг ли е. Да, но като се сещах как си бях добре преди на тия 68 кг. не ми трябваше много за да започна диетата.
И сега вече като съм свършил с диетата внимавам какво хапвам. Вече използвам тефлоновия тиган за запържване на пилешките филенца без олио. Салата също вече си я правя без олио.
Другото което успях да направя е да "зарибя" още 3 човека. Всеки от тях е свалил между 10 и 20 кг. и те са много доволни.
Има още много да пиша, но ще стана досаден за четене.
Сам последно да кажа - Да "tonito26" - МЪЖ съм.  Party

# 456
  • София
  • Мнения: 689
Аааа таковата... кой каза, че Huxol не става за диетата?  newsm78 Аз за пръв път го чувам това, пък иначе си го ползвам отдавна... и не само аз, де... Дори това е единствения подсладител на хапчета, който ми харесва...  Simple Smile Я някой по-запознат да се произнесе... да не излезе сега, че съм прегрешавала през половината време...  Embarassed Искам яснота - бързо! Simple Smile

# 457
  • Мнения: 788
Здравейте. Да се запиша и аз за днес, че то след малко ще се стъмни. Не знам защо при мен толкова бавно става. Днес ме стимулира това, че ми беше ден за мерене, и мерките малко ме зарадваха, тук по-малко с 2 см, там по-малко с 1 см, но килограмите ми много трудно мърдат, бе хора, дали има 1 кг. Това нормално ли е, а за сантиметрите нормално ли е? Никой не ми отговори на предния въпрос Sad, но се надявам сега някой да се включи Praynig и малко да ме успокои. Вярно е и това, че съм още в началото (осми ден) и затова тъпо и упорито продължавам...


Честит рожден ден на Рецептурника. Благодарско на дамите, които го поддържат  smile3525, вече пробвах няколко неща от там. Всички бяха сполучливи.

Добре дошъл на новият МЪЖ (малко свежа кръвЧица Mr. Green)

Благодаря много и на двете дами  smiles  и   feelgood   за информацията, която споделиха с нас. На мен специално ми беше много интересно и полезно да науча всичко това.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 16:28 от lipstick

# 458
  • Мнения: 158
Споко бре,ще стане,щом го спазваш и не прегрешаваш ще стане,при някой по-бавно,при други по-бързо,всичко зависи от обмяната на вещестнвата.При някой е по-забавена.Като бивша спортистка и понастоящем от време на време потяща се във фитнеса го казвам,защото в Режима съм още нова и не смея да изказвам мнение,но нещата са свързани мисля.Без постоянство няма успех!И не гледай вманиачено Кантарджиев или сантиметъра,важно е как се чувстваш,я се опитай да се навреш в някой гащи,които не са ти ставали преди!!!!!Бас хващам,че ще има разлика. Laughing

# 459
  • Мнения: 2 922
lipstick, ти ли си на снимката? Колко имаш да сваляш?
Може би става по-бавно при теб, защото имаш малко да сваляш?

str, добре дошъл и поздравления!  Peace

И на zorita-zoraide исках да кажа добре дошла и успех!   bouquet

# 460
  • Мнения: 788
Честно да си призная, нямам такива гащи, дето не ми стават. Имам такива, дето са ми толкова впити, че едвам ги закопчавам, но вчера се похвалих с това, че вече нормално ги закопчавам и са ми леко свободни в краката. Та това ме крепи Simple Smile И аз доскоро ходих на фитнес редовно, но за момента спрях по независещи от мен причини (фитнеса е в ремонт) и засега не мисля да почвам, че с тия протеини само на мускули ще стана, най-вероятно като стигна в трета  фаза, май тогава можеше, пак ще започна. Благодаря ти.

Аз съм, да. Моите килограмчета за сваляне са най-вече от кръста надолу (нали се сещате). Имах амбиции да са 8, ама май са ми много, и на 6 бих била доволна.

Здрасти  str Simple Smile))

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 16:48 от lipstick

# 461
  • София
  • Мнения: 1 590
Здравейте банда,
обаждам се само за да помрънкам малко - пак задържааааам, че и знам от какво е ... и тези дето бяхме на една маса на купона знаят...
До новите : не прегрешавайте, защото после дъъъълго се плаща!

# 462
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте банда,
обаждам се само за да помрънкам малко - пак задържааааам, че и знам от какво е ... и тези дето бяхме на една маса на купона знаят...
До новите : не прегрешавайте, защото после дъъъълго се плаща!
Lucie, точно това пишех и аз... Прегреших веднъж.  Embarassed Не съм споделяла във форума, за да не се подлъже някой... После си платих с 2 седмици задържане, че и повече... ooooh! Беше ужасно! Не съм мрънкала тук, защото си знаех, че сама съм си виновна и си понесох последствията! Така, че и аз апелирам: Не прегрешавайте! Защото от една хапка нережимна храна или глътка алкохол няма да напълнеете, но може в следствие на това кантара да не помръдне със седмици. Peace
 Silverfox, wavey

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 18:36 от mar4ela5

# 463
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен!

Поздрави на всички с поводчета!
Аз не съм от често пишещите, но затова пък редовно чета.

Малко отчет и от мен:  Най-накрая се разкара големия + който ми се лепна през ПЗ дните. От вчера съм на П и днеска даже имам -0.200. Това ми подейства много добре. Надявам се през тези П дни да сваля още малко.

Гледам сте разисквали чайчетата. Да дам и аз една идейка (за който не е пробвал де).
Аз открих чая от пресен джинджифил. Внимание доста е пикантен. В това студено време действа сгряващо. Има болкоуспокояващо действие при гърлобол, действа добре при хрема и кашлица. Освен това другото предимство за нас е, че засилва метаболизма.

Приятна вечер на всички!  Hug  Hug  Hug

# 464
  • Добрич
  • Мнения: 52
Привет на прекрасната банда!

Много време мина откакто не съм писала.Понеже си нямам линийка да припомня-с режима от 15.09 старт 79кг,днес 64,800.Лепнах си едни 400гр в ПЗ,а и нещо позапецнах в свалянето.Явно има такива периоди,въпреки че съм режимна.Въпреки това се усещам прекрасно и много по слаба отпреди бременността,която стартирах на 73кг.С бебо сутрин се забавляваме като му демонстрирам колко стари дрешки вече са ми големи и как други още по-стари са ми ок.

Добре дошли на всички новички и на новия мъж.

Пожелавам много минуси,любов(може и малко секс за подгряване на метаболизма Blush)Сега да не ми се карате- то това не е спорт Grinning

Общи условия

Активация на акаунт