Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 754
  • 237
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 294
nefeli Благодаря ти  Hug
миле питаш ли ме и мен , така ме е яд , сега и този линк който го е дала Хоуп като прочетох за какво иде реч , оле мале  ooooh!

# 76
  • Мнения: 14
Изпратих писмото на всички посочени адреси, които е дала nefeli. Дано да има ефект.
А иначе днес е празник, дано им повлияе на решението. Днес е Света Ана:
Света Ана е покровителката на брака, семейството и майчинството, закрилницата на девиците, вдовиците и бременните
Жените днес не трябва да работят  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 284
Момичета това е направо абсурдно.
Не мога да повярвам че има такива хора.
Дали си мислят, че те са застраховани или че на техните деца не може да се случи?Искам да ги видя на тях когато им потрябва помощ и се отнесът с тях по този вулгарен начин , как ще реагират.
Защото нали знаете , че Господ бави , но не забравя

# 78
  • Мнения: 3 294
Изпратих мейли до всички адреси посочени от Нефели , можем да пратим и до други медии , като Телевизия Европа или ТВ2  newsm78

# 79
  • Мнения: 3 246
аз сега прочетох темичката и останах без думи #Cussing out #Cussing out #Cussing out, просто това някак си не е нормално в какво общество живеем, сега така реагират за нас, по същия начин се реагира и когато става дума за болни дечица, не може да се позволява такова поведение #Cussing out едно моге да кажа не пожелавам това, което на нас ни се налага да преживеем на никого

# 80
  • Мнения: 284
Намерих e mail на Градски вестник:office@gradski.bg
Чрез този вестник информацията ще стигне до много хора

# 81
  • Мнения: 3 453
Аз също изпратих мейли на всички адреси, посочени от Нефели. Колкото повече изпратим, толкова по-добре.  Peace

Миленце
и на мен не ми минава, напротив. Tired

# 82
  • София
  • Мнения: 2 908
И аз изпратих на всички посочени от Нефели адреси като добавих и тези:

news@btv.bg;news@tvevropa.com;kalendar@ntv.bg;info@slavishow.com

Ако някой се сеща за още да пише.

# 83
  • Мнения: 1 441
Момичета, не искам да омаловажа усилията на никого, но според мен така, с изпращането на отделни писма до парламента няма да постигнем нищо.  Peace

Смятам, че трябва да се подходи в посока възможно най-скоро създаването на възможно най-голяма публичност. Организирането на действията е най-голямото ни оръжие - със спорадични и изключително емционални писма няма да стане.
Не знам дали имате представа как е организирана пощата в Парламента, но тези писма може въобще да не стигнат до хората, до които сте ги изпратили, а да бъдат отсети още на ниво секретарки, ако хората от деловодството на парламента ги пропуснат изобщо до тях. А дори и да стигнат - две писма днес, три - утре - след като отворят и прочетат първото, останалите просто ще отидат в кошчето без дори да са разпечатани.
Да не говорим (и тук не искам да обидя никого), че доста от писмата, които прочетох (не само тук) са с правописни грешки и пълни с емоционални изблици, риторични въпроси и многозначителни удивителни повторени по 10 пъти, без фактология, аргументи и реално без никакво искане. Просто се възмущаваме. А това най-много да доведе до още по-злобни коментари и смях на наш гръб.

Конструктивното ми предложение е: трите пациентски организации да излязат максимално скоро с единна декларация, писмо, становище, искане - наречете го както щете - и да го изпратят официално до Парламента, с копие до възможно най-много публицистични или обществено дебатиращи предавания по телевизията - БТВ и Нова (не мисля, че с вестници ще има голям отзвук, макар че тези безплатните от София може би са идея). В това становище да се изиска публично извинение за нелепото изказване до всички двойки с репродуктивни проблеми, но да се наблегне не само на скандала, а на смисъла от цялото нещо - т.е. да се аргументират причините и нуждите от създаването на този фонд и на всички останали позиции от исканите промени в закона за здравето или в създаването на нов закон или каквото там решат, да се излезе от фабулата "правещата-безкрай-аборти-несериозна-към-здравето-си" българка и да се отиде към "обществено-значим проблем" на огромен брой двойки и т.н. т.н.
Освен това задължително трябва да се заяви ясно, че не трябва да се противопоставят едните проблеми на другите - т.е. стерилитета на сърдечно-съдовите заболявания, на рака или на децата с увреждания...

Мога да доразвия още, но мисля, че ще стане много дълго за четене и ще ме прескочите  Laughing. Ако проявявате интерес към мнението ми - ще го доразвия.

# 84
  • Мнения: 284
Момичета ето какво получих от Здравей България


"моля ви обадете ми се,искаме да направим темата и ни трябва вашето съдействие. тел.ми е,,,,,,,,,,"

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 12:58 от i.elena

# 85
  • Мнения: 862
BAN,
това което си написала звучи страхотно, но докато чакаме сдруженията да се организират,  можем да започнем нещо.

# 86
  • Мнения: 3 453
ВАN,
съгласна съм с всеки ред! Peace

Аз пратих примерното писмо на Ефирче. Стегнато, добре обосновано и лишено от прекалени емоции. Не бих могла да се изразя по-добре, предвид гнева, който изпитвам.
Направих го, докато чакам нещо да се реши. След това ще подкрепя всичко, което се предложи.  Peace

Аз вече получих отговор от NTV.

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 13:09 от _Hope_

# 87
  • Мнения: 3 246
 Бан съгласна съм с теб Peace

# 88
  • Мнения: 862
ВАN,
съгласна съм с всеки ред! Peace

Аз пратих примерното писмо на Ефирче. Стегнато, добре обосновано и лишено от прекалени емоции. Не бих могла да се изразя по-добре, предвид гнева, който изпитвам.
Направих го, докато чакам нещо да се реши. След това ще подкрепя всичко, което се предложи.  Peace

Аз вече получих отговор от NTV.
Аз нямам отговор още....
Hope, ще се свържеш ли с някой журналист или ще предоставиш това на някой от сдружение зачатие?

# 89
  • Мнения: 3 453
Ефирче вече се е свързала.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт