Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 738
  • 237
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 700
ЗаЩо ли не съм иzненадана???  Twisted Evil

# 121
  • Мнения: 54
момичета сега гледах,че ще има коментар по "Здравей България" за изказването "инвиво" но не разбрах в кой ден.

# 122
  • Мнения: 639
Гледайте в 8.00 БТВ и в 8.30 здравей България по Нова ТВ!!!ДНЕС!!

# 123
  • София
  • Мнения: 2 430
Сега ще почва по Нова тв

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
В момента е по БТВ

# 125
  • София
  • Мнения: 2 430
Както винаги никой нищо не е чул.Няма виновни и т.н. Много е жалко

# 126
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Гледам и двете телевизии....
Нагли са!

# 127
  • София
  • Мнения: 2 430
Този дебелак ,който е в НОВА ТВ ми изглежда голям нагляр.

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Както винаги никой нищо не е чул.Няма виновни и т.н. Много е жалко
Естествено,някой очаквал ли е нещо друго  #2gunfire
Идиоти  #2gunfire
Браво на др.Стаменов Hug

# 129
  • Мнения: 639
Този дебелак ,който е в НОВА ТВ ми изглежда голям нагляр.
Това е Китов, който е казал" Не ме интересуват вашите емоции!"
Репликата "Като не можете да забременеете ин витро ще ви оплодим ин виво " е от депутат!!!! Демек дайте да ви нае..м!! Нямат ли страх от Бога тези хора?? А за стенограмата:

ДЕКЛАРАЦИЯ

От ръководството и екипа на САГБАЛ „Д-р Щерев” и на Медицински център „Репродуктивно здраве”


От информация, публикувана в българските медии, ръководството и екипите на Специализирана акушеро-гинекологична болница за активно лечение (САГБАЛ) „Д-р Щерев” и на Медицински център (МЦ) „Репродуктивно здраве” с тревога научиха за недопустимо поведение на членове на Парламентарната комисия по здравеопазване. На 04 декември 2008 г. по време на заседанието на Комисията млади жени, борещи се с проблемите на стерилитета, са станали обект на некоректни и обидни коментари от страна на български народни представители. Припомняме, че представители на САГБАЛ „Д-р Щерев” не участват в дебатите в Здравната комисия относно разпределението на средствата по национална програма „Ин витро”, за да бъде избегнат конфликт на интереси.
 
..........

Д-р Таня Тимева
Медицински директор на САГБАЛ „Д-р Щерев”

София                                  Д-р Даниела Савова
11.12.2008 г.                Медицински директор на МЦ „Репродуктивно здраве”

Е как никой не е участвал в дебата като в стенограмата си го пише??? Има и звуков запис от въпросното заседание.
В крайна сметка истината е, че единствения начин за прозрачно разпределяне на средствата е създаването на този фонд и приемането на проектозакона. Ако отидат в министерството ще изчезнат до шушка!

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 09:00 от nani_

# 130
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Браво, Д-р. Стаменов и Радина! Hug
Браво и на Ани!
Аз се опитвах да се свържа по тел. с НТВ, но безуспешно, а бяха пуснали телефон за връзка.
Нани, нямат страх от никой, защото те самите се мислят за Богове...
Вярвам, че все някога тези нагли и безхаберни хора ще си платят за гаврите.

# 131
  • София
  • Мнения: 2 430
Според мен дебелака Китов и Гайдарски се борят за кокала.Има борба на интереси,кой ще усвои паричките или по-точно коя клиника за in vitro

# 132
  • Мнения: 639
Според мен дебелака Китов и Гайдарски се борят за кокала.Има борба на интереси,кой ще усвои паричките или по-точно коя клиника за in vitro
Не е за коя клиника - фонда ще допуска само клиники с доказано качество на работа и с достатъчно добър процент успеваемост! Има регистрирана и акредитирана нова клиника от комисията по трансплантация със седем опита ин витро за година и с нито едно успешно! Ето такива клиники не бива да лъжат хората, че ги лекуват и да взимат парите! Пациента сам ще избира в коя от качествените клиники да се лекува! Битката е да вземат парите в министерството и от там - по джобовете им! И никой от обществото, от асоциацията по стерилитет или от пациентските организации ( от пациентите) няма да може да види къде са отишли парите! За това трябва да приемат закона и да се създаде фонда, за да може всеки от нас да види къде отива всяка една стотинка и тези пари да се ползват реално от ХОРАТА, които се борят с безплодието!! Иска да откраднат парите за бебета ! Това е !

# 133
  • София
  • Мнения: 2 430
nani_ ,не съм запозната в подробности,но моля те обясни ми ,защо Китов и Гайдарски нещо се дърпаха за усвояването на тези 10 млн .лв,и искаха те да определят как ще  се усвоят?

# 134
  • Мнения: 3 294
Ииии яд ме е , аз съм на работа и неуспях да гледам нито едно от предаванията , но като чета коментарите ви май само ще се ядосвам  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт