Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 729
  • 237
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 639
nani_ ,не съм запозната в подробности,но моля те обясни ми ,защо Китов и Гайдарски нещо се дърпаха за усвояването на тези 10 млн .лв,и искаха те да определят как ще  се усвоят?
Дърпат се, защото при приемането на закона и създаването на този фонд достъп и контрол ще имат лекарите занимаващи се с ин витро и ПАЦИЕНТИТЕ! Те не могат да сключват доковори за изпълнение, но могат да кажат "Да вие се нуждаете от ин витро и ето тези клиники имат такъв процент успеваемост, с такива цени и вие можете да си изберете от тях кой и как да ви лекува". И няма да има възможност и левче да се похарчи за нещо различно от качествено лечение в качествена клиника. А влизайки в министерството няма никой от специалистите по ин витро или от пациентите и обществото да види къде отиват парите и да им поиска сметка за неправомерно открадантите пари!
Защото като влязат в министерството  ще бъдат похарчени за :
- нови заплати на чиновниците
- нови коли за чиновниците
- комисионни за уж извършени консултации
- за спонсориране на неработещи държавни клиники
- за тежката бюрократична машина - от листчетата до новите офиси
 и за един куп крадливи депутати!

# 136
  • София
  • Мнения: 2 430
Ужас,дано успеят да опазят поне тези пари,а да не потънат безследно в нечий джоб

# 137
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ииии яд ме е , аз съм на работа и неуспях да гледам нито едно от предаванията , но като чета коментарите ви май само ще се ядосвам  #Cussing out
Mindi, мисля, че има възможност да го видиш от сайта на БТВ

# 138
  • Мнения: 16
работата е там 4е не искат да се създаде фонд,защото и дриги болни и те щели да искат.а тогава те нямат да могат крадат толкова много защото тогава ще имат контрол.а защо да не искат и други болни да им се помогне.ние сме първи и сме заплаха за тях.но ние сме много борбени защото водим борба да можем всяка една от нас да 4уе думи4ката мамо,да усети най голямато щастие на света за една жена и ние ще няма да оставиме тези изроди да ни попре4ат да сбъднем ме4тата си.трябва да ни 4уят вси4ки нас,да се обеденим

# 139
  • Мнения: 98
Каквото и да решат в Зачатие или тук,имате пълната ми подкрепа.Но все си мисля,че.................
"На зло дърво,зла тояга"
Трябва им точно един циничен,вулгарен журналист!
Сериозно се замислям за Карбовски!
Аз съм за Карбовски и също за Господари на Ефира те са единстените безкомпромесни и биха могли да вдигнат холям шум "НИКОГА НЕ ОСТАВЯТ РАБОТАТА НЕ ДОВЪРШЕНА  . Да се вдигнем та да разберат със кого си имат работа "Тези алчни и Г...ВЕ. " само за техните далавери си мислят как да окраднат със някой закон. НИЕ СМЕ ГОЛЯМА СИЛА КАТО СЕ ОБЕДЕНИМ

# 140
  • Мнения: 862
Ето мейла на Карбовски: otechestven_front@teleman.us 

Пишете му писма  с молба да направи предаване. Аз ще му пиша още днес.

# 141
  • Мнения: 639
Това, че понеже в обществения съвет ще има лекари от клиниките за ин витро и за това ще има  конфликт на интереси е пълна глупост! Та нали те са пряка конкуренция и всички заедно ще решават какво е минималното качество на работа при лекуването! Нали ако и левче отиде в калпава клиника и се ползва за некомпетентно лечение останалите ще скочат! Така всички клиники ще се опитват да повишават качеството си на работа за да не изпаднат от класацията! И най-важното - ще може да им се държи сметка за това директно от пациентите! А в министерството - куче влаче, диря няма..
Трябва ни не протест, а бунт! Като 10 ноември! И да дойдат мъжете от двойките с проблем да им предложат на тях директно в очите да оплодят жените им ин виво!  #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 142
  • Мнения: 639
Ето го и законопроекта  срещу който скачат http://www.parliament.bg/pub/cW/164ZID_ZZ_Purvanova25_1_%5B1%5D.11.20088.doc

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
И който както стана ясно не са чели.

# 144
  • Мнения: 54
момичета кога се предполага,че ще се гласува и одобри законопроекта.

# 145
  • Мнения: 2 259
По Нова се чу като крайна дата 19.12,но после взеха да бърборят в купом и се чу нещо и за след нова година!

# 146
  • София
  • Мнения: 2 430
По Нова се чу като крайна дата 19.12,но после взеха да бърборят в купом и се чу нещо и за след нова година!
Да до 19 декември трябва да има план и то да се одобри за да се усвоят тези 10 млн.лева от излишъка.Ще е позор ако не се стигне до решение и парите пак потънат нейде си

# 147
  • Мнения: 14
Някой знае ли дали по Нова телевизия може да се гледа запис на предаването? Търсих в сайта, ама не открих нищо.
Аз лично гледах по БТВ, направо нямам думи колко беше нагла тази жена! Не можело парите да ги използват пациентски организации, всички щели да поискат...дрън-дрън. Нали са свикнали да си мълчим и да ни тъпчат, как може едни да излизат от кюпа, ще вземе и други да поискат...Без думи останах.
  HugБраво на Стаменов и на Ани (мисля така се казваше момичето от Зачатие). Имаше смелостта да застане пред камера, след всичките подигравки по време на заседанието. И как само се направиха,че не чуват за ин-вивото. Не можело да се коментира поведението на комисията ?! Ами нали до преди 5 мин. твърдеше, че комисията ще приеме с отворени обятия пациентските мнения? Пълни глупости.
 Не знам за вас, ама аз лично съм бясна. Трябва по някакъв начин да подкрепим Радина, Ани, Стаменов, Първанова и всички които се борят за каузата. Стаменов спомена нещо за Европейския съюз, май ще има проверки в Министерство на здравеопазването? Може да изпратим писма до тях, стига да намерим адресите на точните хора. Те ще се заинтересуват от случая, поне ще им направи впечатление много писма.
 

# 148
# 149
  • Мнения: 54
Предлагам на Карбовски да изратим едно и също съобщение.

Общи условия

Активация на акаунт