Момичета, вярно ли е това?!

  • 15 735
  • 237
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 639
Ами миналата седмица в четвъртък късно вечерта я четох и имаше реплика на председателя"Стига вече с това ин виво!", през уйкенда приятели ми казаха, че няма такава реплика и сега пак я прочетох два пъти и не намерих тази реплика....! Абсолютно съм сигурна , ама на 200% че прочетох такава реплика! Явно стенограмата е манипулирана! Аудиограмата също! #2gunfire #Cussing out

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Дано наистина извоюваме и малкото, което не искат да ни дадат!

# 197
  • София
  • Мнения: 6 363
Моля всички, които са прочели преди два-три дни стенограмата от заседанието на здравната комисия да потвърдят , че са прочели реплика от председатела Китов "Стига с това ин виво!"! Стенограмата е променена!!!!!! Разчистено е !!!!!! Аудиограмата от заседанието също е променена!!! Лъжат ни най-безсрамно! Вън !!!!Да се махат тези гадни лъжливи , нагли създания! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

nani, аз четох вече редактираната стенограма, в която липсват тия пасажи, но в нея има и груби фактологични грешки - сбъркано е името на изказалата се председателка на Зачатие, та достоверността на стенограмата е ясна...

аз вярвам на заявленията на двама сериозни и отговорни човека, които са присъствали лично на заседанието и са чули с ушите си предложението за оплождане ин-виво. вярвам и на журналистката.
не вярвам на Китов, който е дъвкал дъвка през цялото време и сега естествено, няма да си плюе в суратя и да си признае!

# 198
# 199
  • Мнения: 639
Моля всички, които са прочели преди два-три дни стенограмата от заседанието на здравната комисия да потвърдят , че са прочели реплика от председатела Китов "Стига с това ин виво!"! Стенограмата е променена!!!!!! Разчистено е !!!!!! Аудиограмата от заседанието също е променена!!! Лъжат ни най-безсрамно! Вън !!!!Да се махат тези гадни лъжливи , нагли създания! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

nani, аз четох вече редактираната стенограма, в която липсват тия пасажи, но в нея има и груби фактологични грешки - сбъркано е името на изказалата се председателка на Зачатие, та достоверността на стенограмата е ясна...

аз вярвам на заявленията на двама сериозни и отговорни човека, които са присъствали лично на заседанието и са чули с ушите си предложението за оплождане ин-виво. вярвам и на журналистката.
не вярвам на Китов, който е дъвкал дъвка през цялото време и сега естествено, няма да си плюе в суратя и да си признае!
Jam , аз също знам от първа ръка за случилото се и за обидите и отношението и т.н., но като документирано вече го няма! Четох и изказването на Китов, че жените "говорят измишльотини" !! Искам да дойда и аз, представител от семейството ми ще има, а аз ще псувам пред екрана ...

# 200
  • Мнения: 1 649
Браво моми4ета-ЗАПО4НА СЕ.Аз неможах да се вклю4а в протеста,но ще се вклю4а в сайта на Слави.Гледах новините по бтв.Все пак да сме благодарни за съдействието им.Ще гледаме и Слави.Там ще има наши мами и ще пуснат и 4аст от протеста с празните детски коли4ки.

# 201
  • Мнения: 2 022
Ами миналата седмица в четвъртък късно вечерта я четох и имаше реплика на председателя"Стига вече с това ин виво!", през уйкенда приятели ми казаха, че няма такава реплика и сега пак я прочетох два пъти и не намерих тази реплика....! Абсолютно съм сигурна , ама на 200% че прочетох такава реплика! Явно стенограмата е манипулирана! Аудиограмата също! #2gunfire #Cussing out
АБсолютно сигурна съм и аз! Четох я веднага след като видях линка в Клюкарника!

# 202
  • Мнения: 4 700
Нямам думи.  Twisted Evil  ooooh!

# 203
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Момичета ако някоя от вас има линк със Шоуто на Слави, моля ви да я пуснете тук.

Аз не съм в БГ, но съм страшно съпричастна със всичко за което се борите. Аз се боря на няколко хиляди колометри през окена за бебче също, и знам какво е да искаш едно сърчице да бие в теб, а поради финасови причини да не можеш да си позволиш да се бориш. Много ми се иска да го гледам, но линковете който са в Зачатие са само на репортажи от новините. Оххххх, дано тези кожодерковци депутатите се осъзнаят и да гласуват закона в полза на всички вас който заслужавате тази така жизнено важна финансова подкрепа. Казвам жизнено важна, защото знам от опит колко може да е разбиваща мислъта че това което те дели от ревящото пухче за което си мечтаеш и за което живееш, са парите...  Cry Дай Боже на всяка от нас поне по едно малко ревящо пухче  Praynig Praynig Praynig

# 204
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Можеш да го свалиш от тук! Peace Гледай го непременно...
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=151396&hit=1
 
 
 

# 205
  • Мнения: 3 695
хареса ми предаването на Слави  Peace

# 206
  • Мнения: 70
И аз с голям интерес изгледах Слави, но има нещо, което ме озадачава.
Знам, че Зачатие е най-силната организация в нашата сфера, но защо само тях пускат да се изказват. Момичета, нищо против Стаменов, радвам се и уважавам този човек, защото той ви помага. Но днес бях при д-р Юнакова (не по законодателни причини  Embarassed ) и тя ми каза, че снощи и те с разни други лекарки са отишли на протеста, били са пред НДК, говорили са със Стаменов, Табакова, Владимиров, познават се, нормално е.
Но защо тях ги изключват от цялата работа  newsm78
Честно казано, за Щерев много не ми пука, но те са преди всичко сред най-добрите специалисти в областта, а да не им дават думата, само защото работят в неговата клиника...

# 207
  • София
  • Мнения: 375
нямам думи, и аз гледах предаването на Слави,
днес дори му писах писъмце, безкрайно унизително отношетие, но няма да се изказвам, че ако го направя ще ми е за последно в този форум, а с други думи не мога #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
дайте иде как да формулирам петиция и да я пусна да си сърфира из нета, колкото повече неща правим - толкова по-добре, то е ясно че на тия затлъстели и мазни задници в парламента не им пука от нищо, но да следваме поговорката : да правим каквото трябва - пък да става каквото ще

аз лично ще подкрепя всяка една инициатива предложена тук за ин-витро оплаждането или за свалянето на правителството Mr. Green Mr. Green

# 208
  • Мнения: 2 343
Ами аз бях там и мога да кажа че дсеки който искаше да се изкаже имаше тази възможност. Преди да дойдат медийте Радина попита кой би искал да каже няколко думи. Ако някой е имал голямо желание и от шоуто нямаше да го върнат.
И за изкажа голямото разочарование от малкия брой протестиращи  #Cussing out Можеше поне софиянки да бяха повече. Не сме единни, дори когато имаме общи проблеми, само приказките са ни големи!  ooooh! Sick

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 17:01 от Мира:)

# 209
  • Мнения: 52
Аз също бях там. Не искам да ставам адвокат на клиниката на Щерев, но не ми харесва да се слагат всички хора под общ знаменател. Напротив аз мисля, че с присъствието си лекарите и ембриолозите от клиниката показаха своята позиция. Може да видите и декларациите, които са пуснали на сайта на клиниката.
А относно единството вчера се видя за пореден път как всички ние очакваме някой друг да ни свърши работата.

Общи условия

Активация на акаунт