Снимки от сватбата

  • 22 855
  • 209
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 259
Рени, светни ме за този обичай, че да съм подготвена http://album.svatbata.bg/images/users/7390/503.jpg
 Mr. Green - така де да знам какво да търся..

Амиии така.....
Обичаят е следния : "Взимаш едно твърдо сварено яйце и целта е да мине през единия крачол и да излезе през другия без да го счупиш,като вероятността да запецне на завоя е голяма  Joy Това по скоро е игра от колкото обичай!"

П.С. На сватбата на едни приятели булката 3 пъти стига до завоя и се отказва,най-накрая се наложи младоженеца сам да премине "трасето" , голям смях падна!
Но играта е рискована- може да се стигне до неудобна ситуация,ако гащите са тесни..........
 Joy Joy Joy


Това го правихме на абитуриентския бал... като състезание между 3 двойки hahaha

# 76
  • Мнения: 220
Няма смисъл от повече препирни, ами по - добре дайте снимки да гледаме Simple Smile
Mentha, букета беше наистина прекрасен. Спрях се на 3 модела от едно списание, обединих ги и се получи това. Добре, че момичетата в магазина ме разбраха какво искам.

# 77
  • Мнения: 2 013
smile3501 и благодаря сърдечно за коментарите!!!

# 78
# 79
# 80
  • Мнения: 573
Kalinka 79 много красива булка си била.  bouquet

# 81
  • Мнения: X
˙·٠ pretty٠·˙ , нищо се не види, бре  newsm78

# 82
  • Мнения: 417
Kalinka 79 много красива булка си била.  bouquet
Много благодаря за комплимента Embarassed

# 83
# 84
# 85
  • София
  • Мнения: 1 541
Но вище колко е часа  Shocked нямам време за корекция Mr. Greenуспех Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 98

веси, много хубави снимки, виждала съм те на едни снимки от вестник, притежание на съпруга  Grinning. желаем ви много семейно щастие, да ви е здраво момиченцето!

# 87
  • Мнения: 2 270
˙·٠ pretty٠·˙ , нищо се не види, бре  newsm78
newsm78
нямам представа защо - при мен се отварят без проблем!
помагайте

# 88
  • Мнения: X
Предполгам защото албумът е личен и за да могат да гледат и външни хора трябва да имат парола.
Веси, много сте хубави, мъжа ти май съм го гледала по ТВ  Wink

# 89

Общи условия

Активация на акаунт